IronFX - problemy z wypłatą?

ODPOWIEDZ
no avatar
talcoran
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 17 lut 2015, 17:51

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

czwartek 19 lut 2015, 12:17

po wysłaniu aktualnych potwierdzeń adresu zamieszkania moja dyspozycja wypłaty środków z IronFx została dzisiaj zatwierdzona. Teoretycznie środki powinny być już w drodze. Ale dyspozycje musiałem składać dwa razy, bo pierwszą anulowali. Dosyć kiepski kontakt z obsługą klienta, - zależy na kogo się trafi.

no avatar
grubaspekula
Stały Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: niedziela 18 sty 2015, 17:30

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

środa 25 lut 2015, 16:06


no avatar
zenon22
Posty: 18
Rejestracja: sobota 26 kwie 2014, 09:58

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 27 lut 2015, 08:56

IronFX is the scam broker, they are not processing withdrawals
They are also providing the "FAKE SWIFT" copies of Bank Wires
I request all of the Forex Traders do not invest more with them and immediately stop trading with the IronFX
100% Scam Broker. I am going to file the case on IronFX and I will bring them in the "REGULATORY COURTS"
I request the VICTIMS of the IronFX to contact us for the withdrawals of IronFX
I request all of the VICTIMS of IRON FX to file the case in the Forex Peace Army Court and also file the case in the "REGULATORY COURTS"
I assure you that me and my legal team will fight your cases in the "REGULATORY COURTS"
Kindly add me in your friends and keep in touch with me for the withdrawals of IronFX
You may Call me and also use " Skype " for more detail communications.
Do not hesitate to contact me
You may Call me and also use " Skype "
for more detail communications.

Rana Jawad Ali | C.E.O | Chief Market Analyst
Call UK: 44 3308 0803 80
Skype: forexmaneuver
E mail: ceo@forexmaneuver.com

no avatar
Green7
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 29 sie 2013, 16:30

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

wtorek 03 mar 2015, 19:30

Właśnie usłyszałem co proponuje IronFx tym którym z powodu "podejrzeń" zablokowano wypłaty.
Naprawdę nóż się w kieszeni otwiera, radziłbym wszystkim którzy mają problemy z wypłatami zacząć się skrzykiwać i działać wspólnie ....

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

czwartek 05 mar 2015, 07:23

A co dokładnie proponuje?
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Green7
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 29 sie 2013, 16:30

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

czwartek 05 mar 2015, 22:42

To normalnie temat na artykuł dla Was ...
Ogólnie nie wypłacają (pod różnymi pozorami).
A proponują:
- założenie nowego konta "mirror"
- wpłatę na takowe. Najlepiej tak 3 krotność tego co się ma obecnie
- hedge między kontem istniejącym a tym mirror.
Jeśli hedge się uda - to z tego nowego konta możesz wypłacić. Z tym, że na nim dają również bonus. Jak będziesz wypłacał to potrącają 50% zysków.
Nieźle nie ?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 06 mar 2015, 09:36

Nic nie rozumiem z tego. Czyli co w ogóle kasy nie wypłacają?
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
kwfx
Maniak Forex
Posty: 1043
Rejestracja: środa 24 wrz 2014, 07:43
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 06 mar 2015, 09:45

Też mam konto w Ironie... Jak mi się zamknie jedna z pozycji to spróbuje zrobić wypłatę.

Niepokojący temat swoją drogą.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 06 mar 2015, 11:23

Kwfx nie zwlekalbym tak dlugo - ludzie tam walcza o swoje wyplaty od mieisecy. Przyczyny zwlekania podawane sa przerozne - dodatkowa weryfikacja, "podejrzane" transakcje, mozliwy atak Marsjan itp itd. Zamykaj i rob wyplate - im szybciej rozpoczniesz proces tym lepiej dla Ciebie.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

no avatar
tomaszluczak
Posty: 1
Rejestracja: piątek 06 mar 2015, 11:32

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 06 mar 2015, 11:37

Od 1 lutego wypłaty są blokowane, czekam na wypłatę od 5 lutego. Wcześniejsze dwie wypłaty na konto bankowe doszły. Ostatnia wypłata zatwierdzona 26 stycznia doszła na moje konto w banku dopiero 3 lutego. Potem już nic nie doszło.


IronFx stracił płynność po uwolnieniu CHF. Więcej napisałem na nawigator forum, ale tam moderator zatwierdza posty i jeszcze nie ma posta. Załączam screeny z panelu klienta w IronFx z moją historią wpłat/wypłat z konta.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 06 mar 2015, 11:39

te wszystkie regulacje mozna sobie w....
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
kwfx
Maniak Forex
Posty: 1043
Rejestracja: środa 24 wrz 2014, 07:43
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 06 mar 2015, 11:56

A tak się zarzekali, że po uwolnieniu CHF wszystko u nich OK...

W mojej na razie krótkiej karierze jeszcze takiej historii nie miałem. Trochę się nas zbiera (mających konta w IronFx). Ma ktoś wypracowane jakieś metody postępowania w takim wypadku?

no avatar
Green7
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 29 sie 2013, 16:30

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 06 mar 2015, 13:11

Akhh pisze:Nic nie rozumiem z tego. Czyli co w ogóle kasy nie wypłacają?
Od jakiegoś miesiąca nie słyszałem od żadnego ze znajomych by kasę dostał. Są co prawda takie posty na navi - ale ludzi nie znam i nie są dla mnie wiarygodni.
Natomiast od kilku osób słyszałem o blokowaniu wypłat, śledztwie na kontach i różnych pomysłach na przeciągnięcie wypłaty i tłumaczenie dlaczego długo trwa. Ostatni pomysł na "wypłatę" poprzez założenie kolejnego konta i .... wpłatę na nie kasy masz wyżej. Wiem, że ciężko to zrozumieć, też początkowo nie zajarzyłem :)

Ogólnie wygląda na to, że mają problem z płynnością, usiłują to przeczekać. Blokują wypłaty, zwłaszcza, że po postach w necie mają ich coraz więcej, liczą na zastrzyk gotówki od kolejnych wpłacających (a może zorganizują jakieś dofinansowanie?).

Albo się uda albo nie. Jeśli tak - to pewnie powoli będą wracać do realizowania wypłat. Jeśli nie będzie spektakularne bum, zaboli bo ludzie mieli tam sporo kasy.

kwfx pisze:Też mam konto w Ironie... Jak mi się zamknie jedna z pozycji to spróbuje zrobić wypłatę.
Powiem Ci co się stanie. Przez tydzień wypłata będzie "przetwarzana". Po tygodniu dostaniesz maila o wszczęciu postępowania wyjaśniającego na Twoim koncie. Z rozmowy z opiekunem dowiesz się, że takie postępowanie nie ma jakiś limitów czasowych i w zasadzie trwać może dowolnie długo.
Baaa - jak opiekun będzie rozmowny to zdradzi Ci, że IronFx wystąpił do Cysec'u z zapytaniem jak ma traktować ludzi nadużywających bonusów. I dostali odpowiedź, że takie konta mogą SCZYŚCIĆ do zera.

Tak, że w sumie masz cieszyć się, że dobry iron nie idzie tą drogą i daje Ci furtkę: otwórz nowe konto mirror, wpłać tam kasę, zrób hedge ze starym a jak się uda to obiecują że wypłacą połowę zysku. Jak się nie uda - to trudno. Z tą nowo wpłaconą kasą możesz się pożegnać. Albo dopłacić kolejną i próbować znowu ...
kwfx pisze:Trochę się nas zbiera (mających konta w IronFx). Ma ktoś wypracowane jakieś metody postępowania w takim wypadku?
Osobiście czarno to widzę. Jesteście na łasce brokera, liczyć można na to że jednak przetrwają. Można próbować jakiś nacisków - musiało by to być coś mocnego - zagrożenie jakiś większym szumem - i coś co dotrze do odpowiednich ludzi decyzyjnych by wypłacili kasę. Opiekunowie rachunku chyba za wiele tam wskórać nie mogą ....

Normalna droga: to pisanie do brokera by wyjaśnił na jakiej podstawie/punkcie regulaminu robi to co robi, potem zgłoszenie nadużycia do Cysecu itd.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 06 mar 2015, 13:19

Hmm...

Nie zdawałem sobie sprawy z czegoś takiego. Od dawna nie mam konta w IronFX i nigdy tak naprawdę nie współpracowaliśmy z nimi bliżej.

Aż trudno sobie wyobrazić, że tak popłynęli na Franku. Przecież oni tam większość mają jako MM.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 06 mar 2015, 13:29

to jeszcze nie jest tak naglosniona sprawa jak mogloby sie wydawac. Kilka dni temu kumpel o malo tam... nie wplacil depozytu - wlasnie zaczyna przygode z fx. Dobrze, ze zgadalismy sie calkiem przypadkiem gdzie zamierza otworzyc konto - ladnie by zaczal. A takich nieswiadomych ludzi moze byc naprawde spora grupa. jesli jeszcze uslyszeli, ze Iron kupiil Alpari??? Chyba nie moze byc bardziej wiarygodnego broka niz ten!

Anhh moze byc tak, ze probuja przeciagnac to w czasie jednoczesnie sciagajac dlugi od ludzi z Alpari - tak patrzac na to wszystko sytuacja jest naprawde dramatyczna.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

no avatar
Green7
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 29 sie 2013, 16:30

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 06 mar 2015, 13:46

Tomasz-20021 pisze:A takich nieswiadomych ludzi moze byc naprawde spora grupa. jesli jeszcze uslyszeli, ze Iron kupiil Alpari??? Chyba nie moze byc bardziej wiarygodnego broka niz ten!

Anhh moze byc tak, ze probuja przeciagnac to w czasie jednoczesnie sciagajac dlugi od ludzi z Alpari - tak patrzac na to wszystko sytuacja jest naprawde dramatyczna.
Alpari.uk nie zostało kupione przez IronFx - jest w procesie upadłościowym, i ma zarząd komisaryczny.
Nie ma się co dziwić Twojemu znajomemu skoro najwyraźniej Ty sam dałeś się nabrać na marketing Irona :)

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 06 mar 2015, 13:51

a widzisz - dzieki za sprostowanie. Do tej pory bylem swiecie przekonany, ze Iron przejal Alpari. W zasadzie przestalem sledzic caly ten proces. Na biezaco bylem zaraz po katastrofie z CHF kiedy to FXCM popadlo w klopoty. Tam wlasnie mialem depozyt i mniej wiecej wiem co czuja teraz wszyscy zwiazani z Ironem...
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

no avatar
Darkst
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 15 kwie 2014, 14:51

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

sobota 07 mar 2015, 11:06

Przedłużają wypłatę a handlować dalej można? Może i nie mam konta w Ironie, ale próbował kiedyś ktoś robić hedge z innym kontem u innego brokera, żeby np. zbankrutować w Ironie?

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

sobota 07 mar 2015, 11:26

Heh zeby tylko nie zbankrutowac u innego broka - a to wbrew pozorom nie takie proste. Wtedy dolozymy sobie jeszcze klopotow w ironie.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

no avatar
Green7
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 29 sie 2013, 16:30

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

sobota 07 mar 2015, 15:22

Darkst pisze:Przedłużają wypłatę a handlować dalej można? Może i nie mam konta w Ironie, ale próbował kiedyś ktoś robić hedge z innym kontem u innego brokera, żeby np. zbankrutować w Ironie?
A jakbyś chciał na zawołanie zrobić takie hedge by przeszło w odpowiednim kierunku ??
Jak będziesz potrafił daj znać - bo to oznacza, że doskonale określasz przyszły kierunek ruchu.

W praktyce niestety łatwo to hedge może nie pójść po Twojej myśli. Czyli przelejesz dodatkową kasę do Irona, więc tylko pogłębisz swoją ewentualną stratę.

Swoją drogą to kolejne kuriozum: nie wypłacają ludziom kasy bo twierdzą, że postępowali niezgodnie z regulaminem robiąc hedge. W zamian za to proponują im nowe konto i zrobienie ..... hedge między tym starym a nowym kontem :)
To w końcu to hedge jest u nich dozwolone czy nie ? :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości