IronFX - problemy z wypłatą?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szwajcar
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: piątek 04 paź 2013, 07:48
Lat na Forex: 6
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

sobota 04 kwie 2015, 08:27

IronFx nie chce wypłacać pieniędzy !
Zleciłem wypłatę w marcu na około 30k PLN i do dzisiaj nie otrzymałem kasy !
Mam w IronFx około 100k PLN. Z czego depozyt to około 40k PLN, reszta zyski.
Napisali podobnie jak innym po 2 tygodniach od zlecenia wypłaty i pytaniach o brak realizacji jej, że konto jest w trakcie inwestygacji i nic więcej nie wiadomo.

Nie wpłacajcie do IronFx żadnych pieniędzy !
NIE dokładaj do stratnych pozycji kolejnych, tylko do pozycji zyskownych.
Piramidowanie blokowe (przeciwieństwo GRIDa i Martyngału)
http://www.forexfactory.com/szwajcar#64

no avatar
adamsokolik
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 17 lut 2015, 14:03

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

sobota 04 kwie 2015, 16:47

17.02.15, 14:10 pisałem :
Drodzy Państwo,
IronFx jest obecnie w ciężkiej sytuacji. Reprezentuję Klienta z dużym kapitałem, którego nie odzyskał od kilku tygodni. Jako potwierdzenie stawianych tez w pozwie i zawiadomieniu do prokuratury potrzebuję innych klientów IronFx, którzy są w podobnej sytuacji.
Bezpłatnie będą mogli Państwo otrzymać informację jak w najszybszym z możliwych terminów dołączyć do naszych działań w celu odzyskania pieniędzy. Dzięki wspólnemu działaniu uda się nam zainteresować odpowiednie służby aby zablokować możliwość wyprowadzenia majątku tej firmy z kraju.

Kontakt: adamsokolik@onet.eu

Obecnie wiem już dużo więcej, bo udało się po kilku tygodniach wyrwać z gardła pieniądze od Irona. Wszyscy, którzy są w podobnej sytuacji mogą liczyć na pomoc. Proszę nie wierzyć w to co piszą na forach podszywający się pod forumowiczów pracownicy IronFX. Z dużej wiedzy, którą posiadam to nikt nie otrzymał zwrotu środków dobrowolnie. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy.

no avatar
marek12578
Gaduła
Posty: 285
Rejestracja: środa 21 mar 2012, 11:12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

sobota 04 kwie 2015, 17:42

Rachunku w Ironie nigdy nie mialem, z czego sie dzisiaj ciesze. Po przygodzie z Brokers Star mam watpliwosci przed wplata do kazdego brokera, bo co mi po zyskach skoro broker moze sie zawinac.
Sytuacja z Ironem jest dziwna, bo niektorzy otrzymali zlecone wyplaty. Nie mam tu na mysli jednopostowcow zarejestrowanych zaraz po pojawieniu sie problemow, lecz osoby znane np z nawigatora od dluzszego czasu.

!offtop! Czy jest juz temat o najbezpieczniejszym brokerze z ktorym nie bylo i nie ma problemow?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

niedziela 05 kwie 2015, 09:54

Niestety z większością brokerów nie ma problemów, a jak się pojawiają to jest często za późno. Także nie da się powiedzieć z całą pewnością, że broker który dzisiaj jest świetny, będzie też świetny jutro.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
MaciekFXstocks
Posty: 1
Rejestracja: środa 08 kwie 2015, 08:33

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

środa 08 kwie 2015, 09:28

Z ogromną przyjemnocią chciałbym polecić osobę, która pomogła mi w odzyskaniu pieniędzy od IRONA. Pan adamsokolik@onet.eu , którego post znalazłem na forum doprowadził do zwrotu bardzo istotnej dla mnie kwoty w niecałe dwa miesiące. Moi znajomi do dziś nie dostali ani grosza. Piszę tę rekomendacje nie tylko na prośbę, ale przede wszystkim dlatego, że puściło mnie ciśnienie. Byłem praktycznie pogodzony ze stratą tych pieniędzy, a jednak się udało. Jeszcze raz wielkie dzięki!!! Po stokroć polecam!!!!!

Akhh pisze:Niestety z większością brokerów nie ma problemów, a jak się pojawiają to jest często za późno. Także nie da się powiedzieć z całą pewnością, że broker który dzisiaj jest świetny, będzie też świetny jutro.

no avatar
Sanczez
Posty: 1
Rejestracja: środa 18 mar 2015, 10:37

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

środa 08 kwie 2015, 15:09

MaciekFXstocks pisze:Z ogromną przyjemnocią chciałbym polecić osobę, która pomogła mi w odzyskaniu pieniędzy od IRONA. Pan adamsokolik@onet.eu , którego post znalazłem na forum doprowadził do zwrotu bardzo istotnej dla mnie kwoty w niecałe dwa miesiące. Moi znajomi do dziś nie dostali ani grosza. Piszę tę rekomendacje nie tylko na prośbę, ale przede wszystkim dlatego, że puściło mnie ciśnienie. Byłem praktycznie pogodzony ze stratą tych pieniędzy, a jednak się udało. Jeszcze raz wielkie dzięki!!! Po stokroć polecam!!!!!

Akhh pisze:Niestety z większością brokerów nie ma problemów, a jak się pojawiają to jest często za późno. Także nie da się powiedzieć z całą pewnością, że broker który dzisiaj jest świetny, będzie też świetny jutro.
Na nawigatorze już ci napisali co sądzą o nie popartym żadnymi dowodami rekomendowaniu do pomocy kogoś, kto bierze zaliczki 1,5 k zł bez żadnej umowy.

Tym którzy mają ochotę skorzystać z propozycji radzę zapoznać się z podobnym wątkiem na nawigatorze.

Sory za offtop,

Pozdrawiam,

no avatar
Jeszcze_zarabiam
Posty: 4
Rejestracja: piątek 10 kwie 2015, 14:59

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 10 kwie 2015, 15:17

Przeczytałem wątek i oczywiście wiem, że ponieważ jestem nowym użytkownikiem to jestem mało wiarygodny, ale podzielę się moim doświadczeniem z mijającego tygodnia.
Ponieważ i tak zbliżał się mój termin wycofania środków to złożyłem 3 dyspozycje wypłaty - depozyt wraz z zarobkiem - kompletnie wszystko.
2 z nich na 15 tys łącznie zostały zatwierdzone kolejnego dnia i tego samego dnia pojawiły się na rachunku.
Trzecia na kwotę 20 tys czekała jeszcze 2 dni zatwierdzenie (i to jest dla mnie niezrozumiałe).
Właśnie dziś została zatwierdzona i zdjęta z mojego rachunku, więc mam nadzieję, że wieczorem dostanę przelew.

Mam nerwa na Iron za to dziwne potraktowanie 3 dyspozycji. To nie budzi zaufania i zdecydowanie powinni zmienić podejście do wypłat bo na tym mogą tylko stracić.
Niech tak samo ochoczo jak księgują wpływy niech wykonują przelewy.
Zakładam powrót z jakimś kapitałem do Iron ale jeśli już to bez wykorzystywania bonusów, bo one tylko zaciemniają mi obraz mojego kapitału i przelewy będę wykonywać regularnie (oby tylko było z czego:))

Łączę się w bólu z tymi, którzy nie dostali kasy z powrotem i jestem bardzo ciekaw przyczyny i ostatecznego rozwiązania.

a z innej beczki... Pewnie jakbym zapłacił 1,5 K zaliczki to bym teraz myślał, że zadziałało :)

no avatar
Jeszcze_zarabiam
Posty: 4
Rejestracja: piątek 10 kwie 2015, 14:59

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 10 kwie 2015, 18:08

19:00 sesja przychodząca w mBanku i kasa jest.

no avatar
gooral87
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: poniedziałek 17 lut 2014, 20:11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

sobota 11 kwie 2015, 10:59

Witam,

ja również w tej niepewnej sytuacji zleciłem wypłatę całego depo, nie było tego wiele ale pieniądze dotarły po 2 dniach. Zabrali swój bonus i szczęśliwie jestem z nimi na zero.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: piątek 04 paź 2013, 07:48
Lat na Forex: 6
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

sobota 11 kwie 2015, 11:23

Z Polski jest ponad 10 osób, które mają zablokowane każda ponad 20k PLN.
Od znajomego IB dowiedziałem się, że ponad 20 osób ma problem z wypłatą mniejszych kwot.
NIE dokładaj do stratnych pozycji kolejnych, tylko do pozycji zyskownych.
Piramidowanie blokowe (przeciwieństwo GRIDa i Martyngału)
http://www.forexfactory.com/szwajcar#64

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

sobota 11 kwie 2015, 13:46

Z tego co mi teraz wiadomo mocno przejechali się na tym bonusie, stąd ich kłopoty. Powinny być jednak one rozwiązane (źródło nie IronFX), ponieważ kłopoty brokera z regulacją na Cyprze mocno zachwiałyby branżą. Nikomu się to nie opłaca.

Iron (moje spekulacje) nie wypłaca kasy kontom, na którym były bonusy ponieważ stąd wzięły się ich problemy (tak jak mówię są to spekulacje poparte kilkoma rozmowami).

Raczej wszystko zostanie rozwiązane pozytywnie (kasa wróci do ludzi), natomiast oczywiście na 100% tego nikt pewnie nie wie.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
adamsokolik
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 17 lut 2015, 14:03

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

czwartek 16 kwie 2015, 15:22

Przypominam, że do chwili obecnej udało się nam już odzyskać środki kilku Klientom, a następni są już blisko celu. Zainteresowane osoby proszę o kontakt: adamsokolik@onet.eu !Brawo!!
O skuteczności naszych działań mogą świadczyć również m.in. pozytywne opinie na forach, w tym takie, które zostały już zweryfikowane na podstawie dokumentów przez Moderatora np:
Cyb Główny Moderator http://forex-nawigator.biz/forum/ironfx ... ml#p758412
Niestety obowiązuje nas zasada poufności i nie możemy bez zgody innych Klientów przesłać większej ilości dokumentów potwierdzających nasze dokonania w zakresie skutecznej windykacji.

no avatar
stek1
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 20 lis 2014, 13:26

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

czwartek 16 kwie 2015, 21:31

Prawdę powiedziawszy broker nie musi posiadać kapitału, wystarczy SUPER promocja i płynności dostarczają klienci. A tak serio to czy broker musi obracać kontraktami czy walutami?
NIE bo traci 80% grających :) i wystarczy wirtualna platforma, która pokazuje notowania, a kapitał zostaje na koncie brokera ;) bo większość przegrywa.

Taka nowoczesna piramida finansowa.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 17 kwie 2015, 11:17

Większość przegrywa. Ale nie o ilość przegrywających tu chodzi, a o bilans kapitału, który wpływa (depozyty) i wypływa (zyski klientów).

Dlatego też broker MM (w klasycznym ujęciu) nie lubi jak jego klient zarabia, szczególnie ten duży, doświadczony, bo malutcy klienci nie są zagrożeniem.

Ale też jak każde przedsiębiorstwo - broker musi posiadać kapitał. Administracja, marketing (Iron sponsoruje np. FC Barcelonę, ma pewne zobowiązania), infrastruktura... Wszystko kosztuje więc nie powiedziałbym, że sama promocja wystarczy ;).
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
stek1
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 20 lis 2014, 13:26

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

poniedziałek 20 kwie 2015, 22:08

Miałem na myśli taką promocję jak ta niżej ; )

Podwójna Bonusowa Bonanza to najnowsza oferta promocyjna brokera IronFX.
Do końca marca nowi oraz obecni klienci IronFX mają możliwość wyboru między dwoma bonusami: 100% Sharing Bonus i 40% Bonus Powitalny.
WYBIERZ SWÓJ BONUS
100% SHARING BONUS itd.

Link do promocji poniżej na tym samym forum
http://forum.comparic.pl/viewtopic.php?f=12&t=3678

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

wtorek 21 kwie 2015, 06:11

Nowa promocja - jakoś kasę muszą zebrać.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

czwartek 23 kwie 2015, 07:08

Ta promocja jest akurat od dawna.

Niestety, wszystko wskazuje na to, ze Iron ma powazne problemy finansowe. Wbrew temu co account managerowie przez telefon wciskaja, jest bardzo duzy problem z wyplatami. Sam jestem w kontakcie z piecioma osobami, ktore nie moga wyplacic srodkow od stycznia/lutego.

Iron jest obecny na forach pod roznymi nickami, tylko zamiast uspokoic, wyjasnic, wola ukrywac swoja tozsamosc i wciskac, ze z wyplatami nie ma problemu. To jest bardzo zly znak.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
Jeszcze_zarabiam
Posty: 4
Rejestracja: piątek 10 kwie 2015, 14:59

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 24 kwie 2015, 07:32

Co do podszywających się pracowników Irona to macie na myśli jakieś konkretne Nicki? Bo np mój post też może być jako taki odebrany
, a tymczasem opisuje moją realną sytuację.

Nie zależy mi na bronieniu Irona, ale chyba wszystkim na tym forum zależy na rzetelnej ocenie. Macie jakis pomysł jak zweryfikować Nicki?

Znając życie pewnie prawda co o wypłat jest gdzieś na środku.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: piątek 04 paź 2013, 07:48
Lat na Forex: 6
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 24 kwie 2015, 14:14

Jeszcze_zarabiam
Fakty są znane.
Nie wypłacają pieniędzy z IronFx.
Grupa ponad 15 osób ma zablokowane wypłaty, gdzie każda osoba ma ponad 20k PLN. 5 osób ma ponad 100k PLN zablokowane.

Ci którym wypłacają nawet screena z wypłatą nie zamieszczają, bo są podstawieni przez Iron.

Do mnie dzwonili we wtorek, że konta już sprawdzają i do końca tygodnia wypłacą a tu nadal nic.

Sam też nic nie zamieściłeś i możesz być podstawiony jak reszta.
NIE dokładaj do stratnych pozycji kolejnych, tylko do pozycji zyskownych.
Piramidowanie blokowe (przeciwieństwo GRIDa i Martyngału)
http://www.forexfactory.com/szwajcar#64

Awatar użytkownika
Szwajcar
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: piątek 04 paź 2013, 07:48
Lat na Forex: 6
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 24 kwie 2015, 14:14

podwójny post

do wykasowania
Ostatnio zmieniony piątek 24 kwie 2015, 14:15 przez Szwajcar, łącznie zmieniany 1 raz.
NIE dokładaj do stratnych pozycji kolejnych, tylko do pozycji zyskownych.
Piramidowanie blokowe (przeciwieństwo GRIDa i Martyngału)
http://www.forexfactory.com/szwajcar#64

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości