PLATFORMA Button-Trader = NARZĘDZIE TRADERA

ODPOWIEDZ
no avatar
Bobry
Stały Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 22:07

PLATFORMA Button-Trader = NARZĘDZIE TRADERA

wtorek 24 lut 2015, 15:55

http://www.buttontrader.com/index.asp
Mam prośbę do Forumowiczów, proszę o wszelkie WAsze doświadczenia z Button Tradera , a szczegołnie mi chodzi o to, aby na rynku regulowanym FX, zbierać zlecenia w ramach spredu, czyli ustawiamy w Button Traderze że np. w ramach naszego ustawienia , powiedzmy np. 1 pips /tick/ zbiera nam wszystko w zleceniu w ramach tego ustanowionego przez nas spredu.
Prosiłbym również, o podanie , do jakich platform można podłączyć Button -Tradera?.
Proszę o wszelkie Wasze doświadczenia, wszelkie informacje, ponieważ chyba tylko jedna osoba w Polsce z tego korzysta, wzbogacenie tego tematu jest moim zdaniem nam potrzebne.
Może jakieś Uczelnie ekonomiczne tego uczą?, prosiłbym studentów o wszelkie informacje.

Pozdrawiam serdecznie

Ps, słyszałem nieoficjalnie, że tylko jeden trader lub instytucja finansowa , w Polsce to ma wykupione,dobrze byłoby ten temat rozwinąć, na ile się da,
za, wszelkie informacje, nawet nieistotne dotyczącego tego tematu, będę zobowiązany.

no avatar
Bobry
Stały Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 22:07

Re: PLATFORMA Button-Trader = NARZĘDZIE TRADERA

środa 25 lut 2015, 17:05

[quote=" a szczegołnie mi chodzi o to, aby na rynku regulowanym FX, zbierać zlecenia w ramach spredu, czyli ustawiamy w Button Traderze że np. w ramach naszego ustawienia , powiedzmy np. 1 pips /tick/ zbiera nam wszystko w zleceniu w ramach tego ustanowionego przez nas spredu.
.[/quote]


Mnie tylko na tym zależy, ale wiem że Button Trader ma tysiące innych możliwości,więc nie spłaszczm tej dyskusji, za wszelkie informację w tym temacie będę zobowiązany.
Karol, pisałeś kiedyś na navigatorze, że Pro trader przeszedł wszystkie testy pod finansowy rynek regulowany,w tym pod CME Grup,
postaraj się dowiedzieć,czy pod Pro Tradera można podłączyć jakoś Button Tradera?,
za, wszelkie informację, nawet wydające się Tobie za nieistotne w tym temacie będę zobowiązany.
Pozdrawiam

no avatar
Bobry
Stały Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 22:07

Re: PLATFORMA Button-Trader = NARZĘDZIE TRADERA

niedziela 08 mar 2015, 08:50

Dowiedziałem się w tym temacie, że na regulowanym FX, tak samo jak w Button Traderze działa market oczekujący, działa slipicz, pod warunkiem że takie zlecenie na platformie rynku regulowanego FX można otworzyć.

no avatar
ladlasheikh
Posty: 1
Rejestracja: środa 11 mar 2015, 11:10

Re: PLATFORMA Button-Trader = NARZĘDZIE TRADERA

środa 11 mar 2015, 11:24

ponieważ chyba tylko jedna osoba w Polsce z tego korzysta ?
Sign up with Testking comptia network+ certification ccna for getting incredible online testking courses Testking ccnp route lab manual

no avatar
Bobry
Stały Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 22:07

Re: PLATFORMA Button-Trader = NARZĘDZIE TRADERA

środa 11 mar 2015, 20:16

ladlasheikh pisze:ponieważ chyba tylko jedna osoba w Polsce z tego korzysta ?
tak, mi nieoficjalnie powiedzieli.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości