Fx Flat -Pytania

ODPOWIEDZ
no avatar
caciavita
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 27 lis 2012, 22:08

Fx Flat -Pytania

niedziela 15 mar 2015, 16:23

Założyłem konto w fx flat .Jako że mieszkam w Niemczech i ten brok jest niemiecki.

Umowę dostałem pocztą tradycyjną .Wypełniłem odesłałem i przyszedł email że konto live aktywowane.Póżniej dostałem emaila że mogę wpłacić na swoje konto(https://www.fxflat.com/de/zahlungsverke ... -de-konto/)

Wpłaciłem minimalne 200 euro .

Dopiero póżniej szukam i nie mogę znależć nigdzie gdzie można by było się na ich stronie zalogować do strefy inwestora.

Nie wiem jak to wygląda ale nie dostałem żadnego hasła i loginu.
Jedynie co to wpisałem sobie swoje hasło na umowę .Rubryka tylko na hasło.Nie było żadnej rubryki na login http://zapodaj.net/591e15d8d2949.bmp.html

Powiedzcie do czego to hasło jest?

Co ciekawe fxflat to "samo" co captrader z tym że na stronie cap trader jest strefa inwestora.

Bede do nich pisać ale najpierw się chcę sie tu upewnić jak wygląda sprawa z tymi hasłami i loginami,żeby nie wyjść na jakiegoś idiotę

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Fx Flat -Pytania

niedziela 15 mar 2015, 20:08

a jak pieniadze wplacales to miales indywidualne konto czy podawales w tytule platnosci np nr swojego konta brokerskiego?
dostales nr konta brokerskiego?

mam inne pytanie: mozesz polecic jakis innych niemieckich brokerow regulowanych badz rejestrowanych przez BaFin?

no avatar
caciavita
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 27 lis 2012, 22:08

Re: Fx Flat -Pytania

niedziela 15 mar 2015, 20:56

Dostałem do wpłaty tego linka co wyżej podałem.W tytule wpłaty(Verwendungszweck) wpisuje sie swoje imie i nazwisko.
Ja wpłaciłem przez kartę

Brokerzy niemieccy których znalazłem i którzy sa regulowani przez bafin:
FXFlat(200 Euro)
Vitrade(10.000 Euro)
Varengold Bank fx (2500 E.)
Cap trader (4000 E.)
Flatex (bez minimum)
comdirekt ( bank onlinowy.spólka córkaComerzBanku, ma w ofercie CFD ,nie ma forexu, brak minimum)
direktbroker(nie oferuje już usług dla nowych klientów)
DAB(Direkt Anlage Bank,bez minimum)

no avatar
caciavita
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 27 lis 2012, 22:08

Re: Fx Flat -Pytania

poniedziałek 23 mar 2015, 20:11

Sprawa się wyjaśniła.

Dopiero po wpłacie dostałem login(do mt4) na e-maila.Hasło to co miałem w umowie.
Tak jak myślałem ,nie mają oni żadnej strefy inwestora.Sprawy się załatwia e-mailiowo lub telefonicznie.

Umowę można otworzyć w oddziale niemieckim lub oddziale angielskim.
Jeśli otwieramy w Niemczech to jest dostępne tylko konto mini w górę, natomiast w Angli możemy grać mikrolotami

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości