Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GCMFXPoland
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 20 sie 2015, 09:19

Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

poniedziałek 14 wrz 2015, 10:23

Szanowni Państwo,

Jestem opiekunem klienta w firmie Gallant Capital Markets - światowego lidera
w handlu online, specjalizującego się na rynku Forex zarówno dla klientów prywatnych jak i instytucjonalnych.

Działamy na podstawie modelu STP. Jesteśmy amerykańskim brokerem z siedzibą na Wall Street, regulowanym
przez FSC.

Dla naszych klientów oferujemy dźwignię 1:400 na rachunkach denominowanych
w głównych walutach, a także w PLN. Szybka realizacja transakcji wsparta jest poprzez lokalizację serwerów
w centrach Equinix w USA i w Europie.

Wyróżniamy się również obsługą płatności za pośrednictwem przelewów
w polskich bankach. Oferujemy również korzystną współpracę.


Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania, zapraszam do kontaktu.

mod: usunięto dane osobowe na wniosek właściciela konta

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

poniedziałek 14 wrz 2015, 16:52

Macie CFD na daxa? Jaki spread oferujecie?

Awatar użytkownika
GCMFXPoland
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 20 sie 2015, 09:19

Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

wtorek 15 wrz 2015, 09:27

irmentruda pisze:Macie CFD na daxa? Jaki spread oferujecie?
Tak. Tutaj znaleźć można szczegółowe informacje odnośnie interesującej Pana oferty.

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

wtorek 15 wrz 2015, 16:46

Broker licencjonowany jedynie na Wyspach Dziewiczych? Czy u jakiegoś innego regulatora również? :)

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

środa 16 wrz 2015, 10:14

Tak, to zdecydowanie najsłabszy punkt, który zdecydowanie będzie hamować przed wpłaceniem większego kapitału...
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
GCMFXPoland
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 20 sie 2015, 09:19

Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

środa 16 wrz 2015, 10:43

Damian_C pisze:Broker licencjonowany jedynie na Wyspach Dziewiczych? Czy u jakiegoś innego regulatora również? :)
Obecnie regulatorem jest FSC (Financial Services Comission) na BVI

Awatar użytkownika
GCMFXPoland
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 20 sie 2015, 09:19

Re: Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

środa 16 wrz 2015, 11:18

raposo pisze:Tak, to zdecydowanie najsłabszy punkt, który zdecydowanie będzie hamować przed wpłaceniem większego kapitału...
Mógłby Pan rozszerzyć temat?

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

środa 16 wrz 2015, 11:22

Jakie metody depozytu / wypłaty są u Państwa dostępne? Transfer krajowy do banku w polsce jest możliwy? Jakiś Paypal, Skrill, Neteller? Czy oferujecie Państwo rachunek w PLN?

Zdecydowaliście się umożliwić handel Polakom przy dźwigni x400, nie obawiacie się starcia z polskim nadzorem finansowym?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
GCMFXPoland
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 20 sie 2015, 09:19

Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

środa 16 wrz 2015, 13:10

Marcin_N pisze:Jakie metody depozytu / wypłaty są u Państwa dostępne? Transfer krajowy do banku w polsce jest możliwy? Jakiś Paypal, Skrill, Neteller? Czy oferujecie Państwo rachunek w PLN?

Zdecydowaliście się umożliwić handel Polakom przy dźwigni x400, nie obawiacie się starcia z polskim nadzorem finansowym?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
1. Metody płatności:
Skrill (po wybraniu tej metody jest możliwość wpłaty za pomocą przelewów24)
Neteller
WebMoney
Credit Card
Wire transfer (W ciągu kilku dni będzie to przelew do Polskiego banku PKO SA, na chwilę obecną z przyczyn technicznych obsługiwany jest przez bank oferujący konta złotówkowe - w Czechach)

2. Tak, oferujemy konta w walucie PLN

3. Jesteśmy firmą regulowaną przez FCE, dzięki czemu możemy w zupełności legalnie oferować Polakom dźwignię powyżej 1:100. Gallant Capital Markets nie prowadzi działalności w formie oddziału w Polsce. Z tego powodu ograniczenia narzucone lokalnym instytucjom nie mają zastosowania. Oferta GCMFX dla klientów z Polski jest taka sama jak dla klientów z innych krajów.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

środa 16 wrz 2015, 14:08

GCMFXPoland pisze:
raposo pisze:Tak, to zdecydowanie najsłabszy punkt, który zdecydowanie będzie hamować przed wpłaceniem większego kapitału...
Mógłby Pan rozszerzyć temat?
Przerobiłem obecnie już z 60 brokerów z całego świata. Wiele różnych doświadczeń nauczyło mnie, że regulacje MAJĄ duże znaczenie i wpływ na bezpieczeństwo handlu oraz to jak broker będzie się zachowywał w stosunku do nas, naszych transakcji, zysków i na ile nasze środki będą tam bezpieczne.

Nie biję tutaj konkretnie w Gallanta, bo dopiero poznaję tę firmę ale przykład Irona i regulacji cypryjskich raczej budzi różne niepokoje. Był też FxSalt z regulacjami z BVI (albo podobnymi), było Brokers Star z Bułgarii, było Crown Forex z niby-szwajcarii (a okazało się, że Seszele)... Wymieniać by długo.

U egzotycznych brokerów miałem szereg problemów z utrudnianiem handlu, cofaniem transakcji zyskownych, odmową wypłaty części zysków... Ale gdzie regulator był solidny, tam na ogół udało się wywalczyć swoje :). Stąd też, im bardziej egzotyczne regulacje, tym większe ryzyko poza-tradingowe... Taka moja opinia.

Oczywiście nie twierdzę, że Gallant ma coś za uszami - sprawdzę to osobiście :).
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
fxblanker
Stały Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: środa 29 paź 2014, 14:24
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

środa 23 wrz 2015, 07:03

raposo pisze: Nie biję tutaj konkretnie w Gallanta, bo dopiero poznaję tę firmę ale przykład Irona i regulacji cypryjskich raczej budzi różne niepokoje. Był też FxSalt z regulacjami z BVI (albo podobnymi), było Brokers Star z Bułgarii, było Crown Forex z niby-szwajcarii (a okazało się, że Seszele)... Wymieniać by długo.

U egzotycznych brokerów miałem szereg problemów z utrudnianiem handlu, cofaniem transakcji zyskownych, odmową wypłaty części zysków... Ale gdzie regulator był solidny, tam na ogół udało się wywalczyć swoje :). Stąd też, im bardziej egzotyczne regulacje, tym większe ryzyko poza-tradingowe... Taka moja opinia.

Oczywiście nie twierdzę, że Gallant ma coś za uszami - sprawdzę to osobiście :).
Sytuacja z Ironem naprawde mocno zamieszala i wciaz wywoluje takie emocje. I teraz wystarczy pojawienie sie nowego brokera (akurat Gallant dziala juz dosyc dlugo, tylko w tym regionie jest nowy) i juz trzeba byc czujnym.

Raposo, wymieniasz FxSalt, Brokers Star i innych, ale wystarczy zostac na naszym podwórku i rowniez firmy jak IDMSA czt FIT, które miały/mają regulacje KNF. Dlatego broker może być zarejestrowany gdziekolwiek, ale i tak najważniejsze będą opinie, ile lat działa na rynku, w jakich krajach itd.

Zawsze można ostrożnie poznawać brokera, wpłacić minimum depozytu, pograć, sprawdzić spready i egzekucje i dopiero później ewentualnie z większymi środkami.
KISS - Keep It Simple, Stupid

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

środa 23 wrz 2015, 09:31

Oczywiście masz sporo racji. Broker nawet pod najlepszymi regulacjami może upaść lub kantować. Chodzi o szacowanie tego ryzyka. Z FxSalt ludzie też byli zadowoleni ale gwarancji depozytu nie było żadnej i zostali z niczym. Nie wiem jak jest w przypadku Gallanta, nie znam tej firmy, dlatego sam też ich testuję małym depozytem ;). Ale mam już wiele przeróżnych doświadczeń, gdzie dopiero od progu pewnej kwoty zaczynają się schody więc czasem i to to za mało...
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

czwartek 24 wrz 2015, 08:57

raposo pisze: gdzie dopiero od progu pewnej kwoty zaczynają się schody więc czasem i to to za mało...
U brokerów OTC kłopoty zaczynają sie od pewnej kwoty ( rachunku lub obrotu) a kłopoty z regulowanym odwrotnie - kończą sie na poziomie pewnej wpłaty.Można powiedzieć ze dla graczy z przedziału 10 000 do 30 000 czy nawet 50 000 tysiecy USD nie ma zbytniej oferty.Dla OTC bedzie on na celowniku,dla Futuresowego jest on raczej natrętem.Niesamowite jak zmienił się rynek przez ostatnie 2 lata.

Awatar użytkownika
GCMPoland
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2016, 09:26

Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

poniedziałek 04 kwie 2016, 09:51

Witam, jestem opiekunem klienta Gallant Capital Markets.

Chętnie odpowiem na pytania dotyczące GCM.

https://www.gcmfx.com/polish

Dane do kontaktu:
tel: 512 913 614
e-mail: agnieszka@pl.fxpass.com
skype: gcm.agnieszka

Awatar użytkownika
GCMPoland
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2016, 09:26

Re: Gallant Capital Markets - STP; 1:400; współpraca

poniedziałek 18 kwie 2016, 12:02

STP/DMA
Dla klientów Gallant Capital Markets najważniejsza jest uczciwość transakcji, dlatego przykładamy bardzo dużą wagę do ich przejrzystość. 
Większość inwestorów na ryku forex zadaje sobie pytania: 

Czy wystawiłem transakcję we właściwej cenie?
Czy mój broker wykorzysta moje zlecenie, aby uzyskać wyższy zysk? 
Czy uzyskuję wszelkie możliwe korzyści (najlepszą cenę rynkową), czy tylko niektóre, a może nie uzyskuję żadnych? 
Czy wnoszę opłaty brokerskie w rozsądnej wysokości? 
Ile mój broker zarabia na moich transakcjach? 
Czy mój broker działa na moją szkodę?

Wszystko zaczyna się od złożenia zlecenia
My przyjmujemy twoje zlecenie– W celu zagwarantowania Ci najlepszej możliwej płynności oraz najlepszej ceny rynkowej współpracujemy z bardzo szerokim gronem   dostawców płynności, między innymi z najlepszymi bankami. 

Dostawcy płynności składają zlecenie- dostawcy płynności składają najlepsze oferty cenowe po których mogą zrealizować Twoje zlecenie. Ceny uzyskane od naszych dostawców płynności są w 100% przejrzyste i możemy je w dowolnym czasie ujawnić. 

Ustalamy najlepsza możliwa cenę – nasz zaawansowany system IT oraz oprogramowanie do tworzenia zestawień cen, umożliwia nam natychmiastowe ustalenie wykazu ofert wszystkich naszych dostawców płynności. Natychmiast analizujemy je i ustalamy najlepszą w danym momencie cenę. 

Doliczamy marże i realizujemy Twoje zlecenie- Realizujemy zlecenie dosłownie w ciągu paru milisekund, bez udziały pośredników i czynnika ludzkiego.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości