KSFtrade.com - czujnym okiem...

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

KSFtrade.com - czujnym okiem...

czwartek 28 sty 2016, 15:27

Broker ten zaczął kampanię w Polsce - kupił skądś bazę klientów i teraz ich obdzwania, w tym mnie i paru znajomych. Więc zaraz może trafić i do Was. Zanim się ktoś skusi to radzę zwiększyć czujność...

Otóż, dzwoni Pani (Polka) - bardzo miła swoją drogą (pozdrawiam :) ) - nie ujmując jej wiedzy nt. rynków, być może celowo lub nie, pokrętnie odpowiada na pytania i np. udziela nam hmm "informacji" o siedzibie i regulacjach... Otrzymałem odpowiedź, iż siedziba mieści się w UK z brytyjską licencją. Myślę - fajnie - warto sprawdzić.

I sprawdziłem:

1) Siedziba główna mieści się w Angulii. Słynie z pięknych plaż i cudownej pogody, jak to na Karaibach :).
MARSHALL SOFTWARE LTD.,
THE MASON COMPLEX, 19&20 , P.O BOX 14052,
THE VALLEY, ANGUILLA.
Co prawda Wikipedia tłumaczy:
Anguilla – wyspa na Morzu Karaibskim w archipelagu Wysp Nawietrznych (Małe Antyle), terytorium zależne Wielkiej Brytanii. Składa się z wysp Anguilla (88 km²), Sombero (5 km²) oraz kilku mniejszych.
Ale wg mnie to lekkie nadużycie twierdząc, że to firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

2) W UK posiada jedynie biuro firma o zbliżonej nazwie:
MARSHALL ADVANCED INNOVATION LTD.,
20-22 WENLOCK ROAD,
LONDON, N1 7GU,UK.
3) numery kontaktowe są na:
- Szwajcarię,
- Włochy.
Koniec :). Oczywiście podają też w kontakcie swoje na komórkę, zapewne pre-paid.

4) Skrzynka mailowa... Dostałem garść informacji z poczty z... Gmaila :).

5) Licencja - twierdzą, że mają angielską? Cóż, FCA wręcz ostrzega, że działają bez zezwolenia:
https://www.fca.org.uk/news/warnings/ksf-trade

6) Otrzymałem informację mailową, że jednak mają licencję cypryjską (bez podania jej numeru)... Albo widnieją pod jakąś przedziwną nazwą, albo CySEC zapomniał zaktualizować. Na prośbę o numer owej licecnji (czym zazwyczaj brokerzy chwalą się na swoich stronach głównych) otrzymuję odpowiedź:
Niestety nie jest to w mojej kompetencji aby udzielać tak dokładnych informacji przy wstępnym kontakcie.
Polityka Firmy zabrania takowych podawania, ponieważ dane te są zastrzeżone.
Nie wiem co mam dalej powiedzieć... :facep:


Nie mówię żeby nie zakładać tam konta. Po prostu nie zawsze można wierzyć "na słowo" i radzę dwa razy się zastanowić ;).

A na koniec jeszcze fotka Angulii (prawie całej :) )
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

czwartek 28 sty 2016, 16:13

Niewiem jak możesz byc tak ,,ostrożny'' w wypowiedziach po tylu latach w tej branży.Pewnie to kwestia dystansu i chęci zachowania zdrowia psychicznego.

Przez całą ,,karierę'' miałem rachunki tylko u 3 czy 4 brokerów CFD - i dziś właśnie ktoś zadzonił - Panie Tomaszu rozmawialismy przed miesiacem ( kompletna bzdura ) i chcialbym zaoferowac panu inwestycje w ... tu sie rozlaczylem.Normalnie byłbym skrajnie wulgarny w stosunku do takiego (tu bardzo obrazliwe okreslenie ) ale byla obok matka.W przypadku innej firmy niż tutaj wymieniona pytałem się skąd mają bazę danych - odpowiedz to z ksiazki telefonicznej.To ciekawe w przypadku numeru zastrzeżonego i właściciela zupełnie innego niż ja.Pytanie - kto to sprzedaje ?

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

czwartek 28 sty 2016, 16:31

Może Pani z KFT jest nowa w pracy i zaspała na część szkolenia. Może mają tę licencję tylko widnieją pod jakąś dziwną nazwą. Może informatyk jest nierozgarnięty i nie chciało mu się zaktualizować danych na stronie. A może ... :)

Tak czy inaczej, jeśli się mylę i miła Pani odezwie się ze sprostowaniem to oczywiście je tu zamieszczę. Ale na razie wygląda to po prostu źle i zwracam uwagę na narastający problem.

Firm, które sprzedają dane klientów jest coraz więcej i niestety ale odwrotnie proporcjonalna jest ilość szczerych sprzedawców. Pracują często w firmach z niezbyt konkurencyjną ofertą, a mają prowizję od wyniku więc robią co mogą. Przecież nikt nie powie Ci, że "kupiliśmy Pana dane od firmy X" - ale mimo wszystko lubię o to pytać i słuchać coraz to ciekawszych tłumaczeń :)).

Take care.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

czwartek 28 sty 2016, 16:40

Rozumiem twoją argumentację ale jej nie popieram.To co te osoby robią to jest (tutaj bardzo brzydkie określenie ).To co ci osobnicy robią to jest ( tutaj kolejne niewyobrażalne i skrajnie wulgarne okreslenie ).Nie ma słów by to usprawiedliwić w jakikolwiek sposób,to trzeba napiętnować.To jest najgorszy sort podludzi i mam nadzieję że ten element zostanie wymieniony z imienia i nazwiska.Tyle odemnie.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

czwartek 28 sty 2016, 17:40

Bardzo dobrze Raposo, że o tym piszesz. Swoją drogą zastanawiam się, jak można komuś powiedzieć, że numer licencji to poufna czy zastrzeżona informacja???
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

czwartek 28 sty 2016, 18:14

Ładnie w tej Anguli. Można tam zamieszkać? ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

czwartek 28 sty 2016, 18:50

Akhh pisze:Ładnie w tej Anguli. Można tam zamieszkać? ;)
Nie wiem ale biznes brokerski możesz otworzyć na pewno :).
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

wtorek 16 lut 2016, 16:16

Wieści ciąg dalszy - wrzucam, bo to nawet ciekawe :). Aż trudno się zorientować kto i kiedy kłamie, a kiedy mówi prawdę.

Miałem kolejne dwa telefony. Najpierw dzwoni nowa pani - o FX raczej niewiele wie ale chętnie rozmawiała o życiu i o tym co każde z nas robi na codzień. Pada pytanie o licencję - nie wie -> dowie się i zadzwoni niebawem. Czekam :)

Ale otóż tego samego dnia, kilka godzin później dzwoni miła pani z pierwszego kontaktu. I tu jest ciekawiej. Rozmowa zaczyna się od przedstawienia i informacji, iż pani reprezentuje międzynarodowy brytyjski dom maklerski oraz dodaje coś w stylu "podczas ostatniej rozmowy ustaliliśmy, że jest Pan zdecydowany zainwestować..." - ok, czasem z pamięcią u mnie średnio ale tu akurat było inaczej :). Zatem drążę dziurę w brzuchu o numer licencji, którego mi wczesniej mailowo podać nie chciała z uwagi na poufność informacji - nic się nie zmienia. Pani odpuszcza ale przekazuje telefon koledze - managerowi.

Pan Manager już bardziej zorientowany informuje mnie, że nie mają licencji, bo nie są brokerem więc takowej mieć nie muszą. Zatem czemu koleżanka twierdzi inaczej, czemu nazywacie się KSF Trade (jak ten broker), oraz czemu wprowadzacie klientów w błąd - na te pytania nie ma odpowiedzi. Ale za to rozjaśnia się jak firma działa - otóż, współpracują z brokerami (znanymi) i w zależności od warunków (gdzie akurat będą wg nich lepsze) rekomendują przenoszenie inwestycji tam czy siam. KSF Trade dopiero sprawdzają. Są grupą traderów, którzy samodzielnie trade'ują. Pomagają w handlu oraz informują o sytuacji na rynku. Proszę zatem o maila z ofertą.

Podeśle maila. Dostaję dwa. Adres - KSF Trade <traders2015.ksftrade@gmail.com>
Jeden pokrywa się z tym co Pan Manager mówił i znów zaczyna mieć to sens. Drugi mail już to psuje :).
Jedną z metod współpracy z nami jest handel manualny. Inwestor sam wybiera jakie pozycje otwiera i jaki kapitał na nie przeznacza. My zapewniamy codzienne informacje rynkowe oraz analizę techniczną.(...)W zależności od indywidualnych potrzeb inwestora dobieramy dla niego odpowiednią ofertę brokera czy też domu maklerskiego.
Oczywiście dochodzą też szkolenia. Ale jest też druga opcja.
Dla wszystkich, którzy nie mają czasu ani chęci inwestować samodzielnie, mamy możliwość inwestowania na podstawie naszych sygnałów. Konto inwestora powiela transakcje naszego konta. (...) Konto z sygnałami jest dostępne od kapitału 10.000 $ jest to uwarunkowane faktem , iż przy mniejszym kapitale nie wszystkie transakcje się powielają.
* Konto z sygnałami jest dostępne po 2 miesiącach współpracy , chcemy aby mieli Państwo pewność iż nasze transakcje przynoszą lukratywne zyski.
Od razu dostaję też wizytówkę o ICH firmie w drugim mailu z tego samego adresu...
W nawiązaniu do naszej rozmowy przesyłam informację dotyczącą naszej firmy.
INFORMACJE
Jeden z najszybciej rozwijających się brokerów runku walutowego i kontraktów CFD.
Konkurencyjne warunki handlu
Bez prowizji lub opłat
Wysoka prędkość wykonywania
Najniższe spready
Żeby nie było wątpliwości, jest i podpis na końcu.
Senior Broker Manager ANNA <wymazane>
Sales Department
20-22 WENLOCK ROAD | LONDON, N1 7GU
P +41-435-085378
Adres KSF Trade:
http://www.ksftrade.com/pl/contact-us


Szczerze?
Nie mam pojęcia o co im chodzi poza tym, że chcą moich pieniędzy :joy:
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

poniedziałek 22 lut 2016, 18:23

Dzwonili dziś "nowi"... Nowi tylko z nazwy, bo adres 'drugiej' siedziby się pokrywa z KSFTrade - co ciekawe, nie pokrywa się już nazwa.

http://alphafinex.com
Na samym dole:
The website is operated by ALPHA FINEX LTD, address: 3rd FLOOR C&H TOWERS CORNER OF GREAT MARLBOROUGH & GREAT GEORGE STREETS ROSEAU 00152 COMMONNWEALTH OF DOMINICA. ALPHA ADVANCED INNOVATION LIMITED, address: 20-22 WENLOCK ROAD LONDON UNITED KINGDOM N1 7GU, serves as a payment service for ALPHA FINEX LTD.
http://www.ksftrade.com/contact-us
MARSHALL SOFTWARE LTD.,
THE MASON COMPLEX, 19&20 , P.O BOX 14052,
THE VALLEY, ANGUILLA.
MARSHALL ADVANCED INNOVATION LTD.,
20-22 WENLOCK ROAD,
LONDON, N1 7GU,UK
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

wtorek 01 mar 2016, 15:30

Dalej wydzwaniają ;)

Jak do kogoś dzwonią niech pyta o to samo co Raposo ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

wtorek 01 mar 2016, 15:36

Te pytania niezbyt pomogły ale mam już inną metodę... Skoro zarabiają na prowizji i marnują mój czas to ja marnuję ich. Najszybsza i ciekawa metoda - po paru wymienionych zdaniach udając bardzo zainteresowanego inwestycją w debiut z kapitałem 180 000 PLN odkładam telefon na bok, oczywiście nie rozłączając się, a gość jeszcze przez 3 minuty nawija i czeka... :)

Z racji, że dzwonią w sumie codziennie to eksperymentuję jeszcze z innymi - coraz bardziej mi się to zaczyna podobać :devil:
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

wtorek 01 mar 2016, 16:11

Z jakiego numeru dzwonią, bo też ostatnio coś dziwnego nie daje mi spokoju?

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

wtorek 01 mar 2016, 17:32

Za każdym razem z innego - prepaidy różnych sieci.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
TRex4eX
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 21 mar 2016, 16:05

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

poniedziałek 21 mar 2016, 16:33

Mam z nimi do czynienia od 'x' dni.
Dane wzięli nie wiem skąd, bo nikt mi nie odpowiedział.
Strona jest zrobiona przez 'licealistów z Górnej Wolty', ma sporo błędów językowych i generalnie jest do d... Brak informacji o spread'ach, SWAP'ach, itp. istotnych rzeczach.
Brak informacji o czymkolwiek w zasadzie, co ma znaczenie z punktu widzenia tradingu i jego bezpieczeństwa.
Po dziś dzień nie dostałem zestawienia na jakich warunkach ma się odbywać handel.
Od czasu 'przewalenia' mnie na kasie przez brokera 'x', jestem przeczulony na punkcie bezpieczeństwa i jak słyszę 'lanie wody' po drugiej stronie, to budzi się we mnie 'morderczy instynkt'.
Dziewczyna ma szczęście, że mam dobry dzień (dziś dzwoniła znowu), w kilku zdaniach merytorycznie wykazałem, że oferta, którą mi proponuje nosi znamiona oszustwa finansowego.
Po takim 'dictum' z mojej strony, rozłączyła się bez tłumaczenia i 'dowidzenia'.
Dziwne?
Niekoniecznie.
Moim zdaniem 'prawda w oczy kole...'
... a niektórym zamyka usta... ;)
Do tej pory pisaliście dość łagodnie nt. ww. firmy. Może mnie ktoś 'obsobaczy' za to, co napiszę, ale co mi tam: Moim zdaniem działania ww. podmiotu na polskim rynku noszą znamiona oszustwa i tak to należy określać.
Sposób prezentacji i świadomie unikanie niewygodnych tematów, a zasadniczych i oczywistych dla świadomego uczestnika rynku, jest niczym innym jak manipulacją.
Przedstawianie się jako broker, kiedy się nim nie jest, jest kolejnym oszustwem.
Powoływanie się na regulacje, których się nie ma, jest następnym oszustwem.
Koleżanki i Koledzy: W mojej ocenie mamy do czynienia z planowanym i realizowanym z rozmysłem oszustwem i kolejną edycją 'polowania na jelenie'.
Nawet jeśli moja wypowiedź jest dość 'emocjonalna' to z intencją 'pro publico bono': Jest 'dzikie mnóstwo' krajowych i zagranicznych brokerów o ugruntowanej pozycji na rynku. Nie pchaj się zatem człowieku w potencjalne szambo!
----
edit. Jeszcze jedno: Nie wiem skąd 'gady' mają namiary, być może jeden 'fake' broker przekazuje bazę innemu 'fake' brokerowi, a właściciel jest ten sam, ale przy tej okazji zaintrygowało mnie jeszcze jedno, ktokolwiek i skądkolwiek by do mnie nie dzwonił z jakiejś podejrzanej firmy, to żadna z tych osób nie ma profilu na żadnym 'social' portalu (FB/G+/LinkedIn, GoldenLine, itp.), stąd moje przekonanie, że w 'fake' firmach pracują 'fejkowe ludki', ludzie bez twarzy. imienia, nazwiska i historii.
Jaką trzeba być kanalią i jak bardzo zaprzedać duszę za parę 'srebrników', żeby 'dymać' rodaków na rzecz podejrzanego kapitału...

no avatar
damiantrader
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: czwartek 01 sie 2013, 21:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Chorzów

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

poniedziałek 21 mar 2016, 19:56

Dziś od nich miałem tel . Czułem się jakbym rozmawiał z dzieckiem

no avatar
Lester
Posty: 3
Rejestracja: sobota 09 kwie 2016, 10:48

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

sobota 09 kwie 2016, 10:56

Witam,
KSFtrade.com to złodzieje i oszuści. Wdepnąłem w to g... i teraz nie chcą mi wypłacić pieniędzy z konta. Czy ktoś ma z nimi podobny problem? Jak sobie z tym poradzić, gdzie zgłosić to oszustwo?

no avatar
besttrader
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 11 kwie 2016, 13:13

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

poniedziałek 11 kwie 2016, 13:24

Zainwestowałem środki w KSF. Namówił mnie do tego jeden z brokerów, którzy w ostatnim czasie do mnie dzwonili. Handlowałem miesiąc, ale w związku z wyjazdem za granicę musiałem wypłacić środki. Początkowo mój opiekun starał się mnie powstrzymać namawiając do kolejnych inwestycji, ale po tygodniu miałem już środki na koncie.
W sumie to dobrze wspominam z nimi współprace a co do powyższych postów, może Panowie trafiliście na złego opiekuna, ale firma wydaje się OK :gj:

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

poniedziałek 11 kwie 2016, 15:23

besttrader pisze:Zainwestowałem środki w KSF. Namówił mnie do tego jeden z brokerów, którzy w ostatnim czasie do mnie dzwonili. Handlowałem miesiąc, ale w związku z wyjazdem za granicę musiałem wypłacić środki. Początkowo mój opiekun starał się mnie powstrzymać namawiając do kolejnych inwestycji, ale po tygodniu miałem już środki na koncie.
W sumie to dobrze wspominam z nimi współprace a co do powyższych postów, może Panowie trafiliście na złego opiekuna, ale firma wydaje się OK :gj:
Zatem dlaczego do dziś nie doczekałem się podania "ściśle tajnego" numeru licencji? Nie wyobrażam sobie żeby o takiej firmie nawet pomyśleć, że "wydaje się OK"... ;)
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
Patron FX
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 11 lut 2016, 16:07
Lokalizacja: Warszawa, Okopowa 56
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

środa 13 kwie 2016, 15:29

Odebraliśmy dzisiaj telefon od międzynarodowego brokera KSF Trade.
Z zawodowej ciekawości stwierdziliśmy, że warto porozmawiać…
Coś niesamowitego 
Pan stwierdził, że co prawda „nie będzie nam obiecywał złotych ziemniaków, ale uważa że to jest odpowiedni moment na inwestycje w Tesle”
Z góry określił nawet 15% zysku. Bo skoro nawet USA, które są światowym „potentantem” w nią inwestują to nic tylko brać.
Czując się w obowiązku poinformowaliśmy go gdzie się dodzwonił.
Po informacji, że to co robi jest karalne i na jakiej podstawie obiecuje ww 15% uciął rozmowę…

KSF Trade - you made my day 

A tak szczerze to właśnie przez takich złotych Ananasów rynek ma potem słabą opinie…
Patron FX
http://www.patronfx.pl

Patron FX is operated by FOREX TB Ltd. FOREX TB Ltd, is regulated by CYSEC licence no. 272/15

no avatar
jacol30
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2016, 20:47

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

wtorek 26 kwie 2016, 20:59

Witam wszystkich.

Do napisania tego postu zmusiła mnie sytuacja. Piszę go żeby ostrzec pozostałych uczestników. Przez pół roku dzwonili do mnie przedstawiciele firmy alpha finex (Mateusz Grodecki) , żebym przyłączył się do nich i zaczął razem z nimi zarabiać poważne pieniądze. Gram już trochę na giełdzie, ale do tego pomysłu byłem nastawiony sceptycznie. Dopiero po te telefonie menadżera Jacek S i po wysłuchaniu pamiętnych słów, po co Pan będzie trzymał pieniądze w banku postanowiłem się przyłączyć. Wpłaciłem 19 tysięcy. Dostałem za to brokera prowadzącego z Ukrainy Pana Olka. Początek był w miarę. Inwestowaliśmy małe sumy i jakoś tam szło. Oczywiście nie obyło się bez niespodzianek, ale jakoś to przeczekaliśmy. Dopiero po miesiącu zaczęły się schody i nietrafione inwestycje albo jedna nietrafiona inwestycja, która pochłonęła całość mojego kapitału. W trakcie miesiąca działania z tą firmą mogłem się domyśleć, że coś idzie nie tak. Ale sprytni pracownicy zawsze coś łagodzili i zachęcali do powiększania kapitału. Piszę ten post nie po to żeby się pożalić tylko dla OSTRZEŻENIA przed nieuczciwą i niekompetentną firmą, jaką jest alpha finex. Jeżeli nie chcecie stracić swoich pieniędzy omijajcie ją szerokim łukiem. Moja przygoda z forexem skończyła się po niecałych dwóch miesiącach. Pieniądze stracone z winy firmy, gdyż kazali tylko czekać i wpłacać więcej.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości