KSFtrade.com - czujnym okiem...

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

sobota 25 cze 2016, 19:39

laser pisze:od miesiaca inwestuje na forex'ie z firma alfa finex i to co mialo miejsce wczoraj przyprawilo mi bol glowy. po wielkim spadku m.in. daxa liczylem na otwarciu na realizacje zyskow. jednak dax nie otworzyl sie o godz 8 jak zawsze. wydzwaniajac do opiekuna otrzymalem info, ze to awaria techniczna i wkrotce sie otworzy. wlaczyli mi daxa o godzine 10, gdy podniosl sie o 350. czy ktos mial podobny przypadek? jest to totalna granda. specjalnie wylaczyli mi daxa, abym nie zrealizowal zyskow, ktore byle bardzo wysokie. kilkadeiesiat tys $. zaczynam sie bac tej firmy i mysle o wycofaniu sie z niej. jednoczesnie przestrzegam wszystkich, aby omijali ja. sa to praktyki czesto spotykane i spotkalem sie z nimi wczesniej w innych firmach jak np markets.com gdzie blokowali mi mete4, abym nie mogl zamknac pozycji.
Raz, że nie wiem co Cię podkusiło (poza ew. sprytną manipulacją tele-sprzedawców), aby handlować akurat tam, a dwa jeszcze bardziej nie wiem jakim cudem masz jeszcze wątpliwości co do ew. wypłaty...

Jak można się domyślić już na tym etapie z tym może nie być tak prosto.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
laser
Posty: 2
Rejestracja: sobota 25 cze 2016, 04:13

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

poniedziałek 27 cze 2016, 06:14

zrobilem zrzuty z ekranu w czasie kiedy mi blokowali w piatek konto daxa. chce to zgłosic do KNF I WZIAC KANCELARIE PRAWNA, ABY ZAJELA SIE TAKIM PROCEDEREM.

jak sadzisz jaka droga wyegzekwowac od nich zarobiobna kaske po brexicie ? przeciez nie moga w takiej sytuacji bezkarnie funkcjonowac i okradac ludzi. jest to jawna granda i nalezy dazyc wszelkimi sposobami ukrucic ja

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

poniedziałek 27 cze 2016, 13:11

Już było tyle narzekań, że KNF zapewne o nich dobrze wie ale z tego co mi wiadomo nie są NIGDZIE regulowani, a co dopiero przez KNF, w związku z czym działają nielegalnie, a tym samym sam nasz nadzorca ma mało do gadania.

Droga sądowa i szerzenie tych wieści wśród traderów...
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości