KSFtrade.com - czujnym okiem...

no avatar
miszczu142
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 10 maja 2016, 09:13

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

wtorek 10 maja 2016, 09:23

Witam, miesiąc temu zainwestowałem w aplhafinex 1000$, dostałem swojego opiekuna z polski, współpraca układła się dobrze, w niecałe 3tyg wygenerowałem zysk 2800$. Jednak od tygodnia codziennie zaczęli mnie namawiać na zwiększenie kapitału kusząc dziwnymi debiutami. Wzbudziło to moja czujność. Wczoraj zadzwonił do mnie znajomy broker i podczas rozmowy wyszło szydło z worka, ze współpracowal z nimi ale jak tylko dowiedział się co oni robią natychmiast odszedł od nich czując się oszukany. Postanowiłem wczoraj wypłacić wszystkie moje pieniądze od nich. Dziś rano zadzwonił do mnie opiekun - twierdząc ze firma która ma nad nimi nadzór może nie zezwolić na wypłatę środków ponieważ muszę wygenerować obrót 25lotow a mam ok 18. Kazał mi cofnąć wypłatę i jedna pozycja w 25min wygenerować ten obrót. Na co podziękowałem i czekam na wypłatę.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

wtorek 10 maja 2016, 11:08

No ładnie.

Przede wszystkim od razu sprawdź warunki umowy, które akceptowałeś/podpisałeś zakładając konto. Zobacz czy jest tam jakiś bzdurny wymóg o obrocie, bo wydaje mi się, że wcale go tam może nie być i już chcą kombinować jak się tylko da żebyś jednak wtopił te środki. Tym bardziej, że póki co zarobiłeś więc jesteś dla nich klientem deficytowym.

Jeśli nie ma takiego zapisu od razu przygotuj pismo 'straszaka'. Powinno pójść łatwiej, bo teraz pewnie będą grać na zwłokę.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

wtorek 10 maja 2016, 12:15

Jak coś informuj od razu.

Tak jak Raposo mówi sprawdź zapisy w umowie. Jak coś to KNF i skrobniemy my też jakiś artykuł o tym.

Dobrze, że ktoś wreszcie z tych "międzynarodowych domów maklerskich" czy też Invester Center wypłaci kasę.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
miszczu142
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 10 maja 2016, 09:13

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

wtorek 10 maja 2016, 12:42

Żadnego takiego zapisu w umówię nie ma. Zwiększenie obrotu ma na celu przyspieszenie wypłaty bo komisja która ich nadzoruje bardzo zapobiega praniu brudnych pieniędzy przez co wszystkie wypłaty o obrocie niższym niż 25lotow są dłużej sprawdzane i bardziej kontrolowane. Coś takiego usłyszałem od ich pracownika co po prostu mnie zwaliło z nóg... Nie rozumiem jak oni mogą robić z siebie takich głupków...

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

wtorek 10 maja 2016, 13:20

Totalna bzdura :). Trzeba było zapytać o regulatora i numer licencji, abyś mógł potwierdzić tę informację u źródła. Szybko musieliby wymyślić coś "mądrzejszego"...
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

wtorek 10 maja 2016, 15:41

raposo pisze:Totalna bzdura :). Trzeba było zapytać o regulatora i numer licencji, abyś mógł potwierdzić tę informację u źródła. Szybko musieliby wymyślić coś "mądrzejszego"...

Dokładnie tak jak pisze Raposo. Zapytaj o numer licencji i regulatora. Z przyjemnością wystosujemy oficjalne zapytanie ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
miszczu142
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 10 maja 2016, 09:13

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

wtorek 10 maja 2016, 21:10

Jutro zapewne bedą dzwonić to się zapytam i dam znać :)

no avatar
miszczu142
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 10 maja 2016, 09:13

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

piątek 13 maja 2016, 11:43

Witam, niestety nie udało mi się uzyskać żadnych numerów licencji ani danych firm które ich regulują prawnie, nie otrzymałem także od nich wypłaty środków na konto. Jak myślicie, jakiego rodzaju pismo mogę do nich wystosować ?

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

piątek 13 maja 2016, 12:46

Oczywiście było to do przewidzenia. Skontaktuj się z prawnikiem. Jeśli kwota nie jest bardzo mała to warto już teraz skorzystać z jego pomocy, bo obawiam się, żemoże nie być łatwo.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
miszczu142
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 10 maja 2016, 09:13

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

piątek 13 maja 2016, 13:08

Szanowny Kliencie,

W nawiązaniu do naszej dzisiejszej rozmowy przesyłam moją wizytówkę z kontaktem, a także kilka informacji dot. Alpha Finex:

Alpha Finex ( http://www.alphafinex.com/ ) jest marką ogólnoświatową.

Za naszym pośrednictwem może Pan inwestować w ponad 300 instrumentów, na rynkach całego świata. TOWARY, SUROWCE, INDEKSY, AKCJE, OBLIGACJE, Forex, co ważne wprowadzamy debiuty natychmiastowo bez opóźnień.


Od szerokiej bazy szkoleń przekazywanych w różnej formie; e-booki, webinaria online, po bezpośredni kontakt z przypisanym Państwu Menadżerem Platformy/Specjalistą Rynkowym.
Za naszym pośrednictwem mają Państwo również dostęp do codziennych informacji dot. aktualnych okazji rynkowych.

Co ważniejsze, nie zobowiązujemy się czasowo na okres współpracy (co w praktyce znaczy że nie zamrażają Państwo kapitału), a to nie wiąże się z żadnymi opłatami likwidacyjnymi, nasi klienci zachowują więc płynność i kontrolę nad tym, co się dzieję z zainwestowanym kapitałem. Ponadto mają możliwość zabezpieczenia każdej transakcji tzw. Stop Loss - jest to narzędzie pozwalające ustalić maksymalny poziom podejmowanego ryzyka np. 10% .
Od konkurencji odróżnia nas to, że bardzo duży nacisk kładziemy na merytoryczne wsparcie naszych klientów. Oraz to że nie jesteśmy market maker`em czyli dom maklerski będący market maker’em jest zawsze drugą stroną transakcji i sam decyduje w jaki sposób będzie ją zabezpieczał. Handel z market makerem obarczony jest ryzykiem związanym z występowaniem konfliktu interesów. Polega on na występowaniu sytuacji, w których interes domu maklerskiego jest sprzeczny z interesem Klienta, np.: strata poniesiona przez Klienta jest zyskiem domu maklerskiego.

My jesteśmy Brokerem ECN. Broker typu ECN (Electronic Communication Network) jest brokerem, który kieruje zlecenia klientów wprost na prawdziwy, globalny rynek Forex. Transakcje zawierane są między Panem, a innymi uczestnikami rynku, którymi są banki, fundusze, inni brokerzy i inwestorzy indywidualni. Broker ECN w odróżnieniu od brokerów Market Maker nie jest drugą stroną w transakcji i pobiera niewielką prowizję np. na EUR/USD pobieramy tylko 0,7 pipsa!

Informuję, że za założenie rach. inwestycyjnego, za złożenie depozytu, prowadzenie Pana rachunku, wszelkie wpłaty i wypłaty, czy za zamknięcie rachunku nie pobieramy żadnych opłat. Wpłaty deponuje Pan w Polsce w banku PEKAOSA, rach. walutowym w PLN.
Obraz w treści 1

Umowa z klientem:
http://alphafinex.com/pl/terms_of_business

Przykładowe raporty inwestycyjne z rachunków zarządzanych przez naszych analityków:

Główny raport Handlowy wraz z wyciągiem

Raport Inwestycyjny 1

Raport Inwestycyjny 2

Raport Inwestycyjny 3


Taką informacje dostałem na zapytanie o numery rejestracyjne firmy i licencje. Jednak gdy ponownie zadzwoniłem na infolinie i poprosiłem jeszcze raz o te dane Pani poinformowała mnie że są w trakcie jej uzyskiwania. Poprosiłem ja także o pomoc przy realizacji wypłaty, na co z ochota powiedziała ze pomoże i dowie się na jakim jest etapie.

Rozmawiałem tez z moim adwokatem i doradził mi żeby wystosować pismo wzywające do zapłaty.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

piątek 13 maja 2016, 15:29

Też o to pytałem i też takie bzdury mi mówili. Mało tego, to było już ze 2 miesiące temu, a już wtedy nie potrafiła wspomnieć nawet w jakim kraju ta licencja będzie, bo najpierw twierdziła, że jednak jakąś mają. Jak wspomniałem, że oczekiwanie na licencję jest równoznaczne z jej brakiem i działanie w takiej formie jest niezgodnie z prawem, była oburzona, wykłócała się, a potem rozłączyła :).

Jak najszybciej wyślij takie pismo i daj znać jak idzie.

Mają dranie tupet.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
miszczu142
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 10 maja 2016, 09:13

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

piątek 13 maja 2016, 20:31

Pismo wysłałem zaraz po napisaniu wcześniejszego postu. Za rada prawnika dałem im 3 dni robocze na wypłatę gotówki. Póki co zero odzewu z ich strony. Jak tylko coś się zadzieje to dam wszystkim znać.

no avatar
miszczu142
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 10 maja 2016, 09:13

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

wtorek 17 maja 2016, 15:28

Uwaga, wczoraj wg ich systemu płatność na moje konto podobno została wysłana. Zadzwonilem tez do ich księgowości i poprosiłem o potwierdzenie przelewu, które uwaga! Zostało od razu mi wysłane na maila, wydaje się być prawdziwe, jest podpisane kluczem z ich banku wiec pozostaje czekać aż środki się zaksięgują. Jeśli na prawdę je wysłali to będzie to cud!

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

wtorek 17 maja 2016, 15:38

Pismo od prawnika zawsze zwiększa szanse :). Daj znać czy faktycznie doszło.

Do mnie ostatnio jakby mniej dzwonią... Dziś jeden telefon ale poza tym spokojnie. Pytanie czy zmieniają strategię czy też to kwestia, że mam już zablokowane z 40 numerów !Brwoo!

edit:
No i wykrakałem... FxNet i inwestycje Warrena Buffeta w natarciu :)
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
miszczu142
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 10 maja 2016, 09:13

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

piątek 20 maja 2016, 14:31

Wypłacili mi pieniądze, w środę środki od nich zaksięgowały się na koncie. Pismo poskutkowało. Jednak przestrzegam, wszystkich przed tymi firmami. Uwaga tez na firmę tradereu.com to platforma opcji binarnych prawdopodobnie należy do właścicieli aplhafinex i innych temu podobnych. Wydzwaniają w każdym razie ci sami ludzie co z alphy.

no avatar
78adam
Posty: 1
Rejestracja: piątek 03 cze 2016, 14:53

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

piątek 03 cze 2016, 15:06

Witam

Złożyłem wniosek o wypłatę środków z ksf trade ale ciągle zwodzą wypłatę. prośba do miszczu 142 czy mogłbyś podesłać wzór pisma wzywającego do zapłaty. jakie dokumenty jeszcze dołączałeś?
Z góry dzięki za pomoc

no avatar
miszczu142
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 10 maja 2016, 09:13

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

wtorek 07 cze 2016, 12:41

Przepraszam , że wcześniej nie pisałem. Ale co do dokumentów to wysłałem już na e-mail. Pozdrawiam

no avatar
Jarema1
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 07 cze 2016, 15:21

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

wtorek 07 cze 2016, 15:25

Witam
mam prośbę do miszczu142 czy mógł byś mi też podesłać wzór pisma wzywającego do zapłaty i co jeszcze do nich trzeba złożyć ?

Z góry dziękuję

no avatar
laser
Posty: 2
Rejestracja: sobota 25 cze 2016, 04:13

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

sobota 25 cze 2016, 04:33

od miesiaca inwestuje na forex'ie z firma alfa finex i to co mialo miejsce wczoraj przyprawilo mi bol glowy. po wielkim spadku m.in. daxa liczylem na otwarciu na realizacje zyskow. jednak dax nie otworzyl sie o godz 8 jak zawsze. wydzwaniajac do opiekuna otrzymalem info, ze to awaria techniczna i wkrotce sie otworzy. wlaczyli mi daxa o godzine 10, gdy podniosl sie o 350. czy ktos mial podobny przypadek? jest to totalna granda. specjalnie wylaczyli mi daxa, abym nie zrealizowal zyskow, ktore byle bardzo wysokie. kilkadeiesiat tys $. zaczynam sie bac tej firmy i mysle o wycofaniu sie z niej. jednoczesnie przestrzegam wszystkich, aby omijali ja. sa to praktyki czesto spotykane i spotkalem sie z nimi wczesniej w innych firmach jak np markets.com gdzie blokowali mi mete4, abym nie mogl zamknac pozycji.

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: KSFtrade.com - czujnym okiem...

sobota 25 cze 2016, 12:44

Zastanawiam się dlaczego ludzie z kasą powierzają ja właśnie takim dziwnym brokerów?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości