Alpha finex OSTRZEŻENIE!!!

ODPOWIEDZ
no avatar
jacol30
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2016, 20:47

Alpha finex OSTRZEŻENIE!!!

wtorek 26 kwie 2016, 20:52

Witam wszystkich.

Do napisania tego postu zmusiła mnie sytuacja. Piszę go żeby ostrzec pozostałych uczestników. Przez pół roku dzwonili do mnie przedstawiciele firmy alpha finex (Mateusz G.) , żebym przyłączył się do nich i zaczął razem z nimi zarabiać poważne pieniądze. Gram już trochę na giełdzie, ale do tego pomysłu byłem nastawiony sceptycznie. Dopiero po te telefonie menadżera Jacek S i po wysłuchaniu pamiętnych słów, po co Pan będzie trzymał pieniądze w banku postanowiłem się przyłączyć. Wpłaciłem 19 tysięcy. Dostałem za to brokera prowadzącego z Ukrainy Pana Olka. Początek był w miarę. Inwestowaliśmy małe sumy i jakoś tam szło. Oczywiście nie obyło się bez niespodzianek, ale jakoś to przeczekaliśmy. Dopiero po miesiącu zaczęły się schody i nietrafione inwestycje albo jedna nietrafiona inwestycja, która pochłonęła całość mojego kapitału. W trakcie miesiąca działania z tą firmą mogłem się domyśleć, że coś idzie nie tak. Ale sprytni pracownicy zawsze coś łagodzili i zachęcali do powiększania kapitału. Piszę ten post nie po to żeby się pożalić tylko dla OSTRZEŻENIA przed (...) firmą, jaką jest alpha finex. Jeżeli nie chcecie stracić swoich pieniędzy omijajcie ją szerokim łukiem. Moja przygoda z forexem skończyła się po niecałych dwóch miesiącach. Pieniądze stracone (...) kazali tylko czekać i wpłacać więcej.

Mod: Wymoderowano dane osobowe (do wiadomości redakcji) oraz fragmenty mogące nosić znamiona pomówienia.

no avatar
Goldeneyes
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2014, 15:58
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alpha finex OSTRZEŻENIE!!!

środa 27 kwie 2016, 12:01

Do mnie też dzwonił miły pan, ale po kilku telefonach zablokowałam numer. Wiem, że pewnie będą się dobijać z innych numerów, ale wtedy powiem, że naczytałam się o nich ciekawych rzeczy w necie i nie jestem zainteresowana.
Wiem, że jeszcze bardzo mało wiem

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Alpha finex OSTRZEŻENIE!!!

środa 27 kwie 2016, 12:31

Łapią nieszczesnikow przez facebooka i inne kanały. Na 100 kontaktów 10 będzie zainteresowanych z czego jeden wplaci. Biznes jak każdy inny.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Alpha finex OSTRZEŻENIE!!!

czwartek 28 kwie 2016, 07:18

Szkoda, że przez takie akcje ludzie wycofują się z inwestowania. Traci na tym polski rynek FX i rynek inwestorów (czy to GPW, czy to walut, czy też towarów).
Mam nadzieję, że uda się odzyskać kasę, ale nie rezygnuj. Pograj na demo, poczytaj, później wrzuć minimalną kwotę żeby nauczyć się samodzielnie tradować.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Alpha finex OSTRZEŻENIE!!!

środa 25 maja 2016, 14:01

Bardzo proszę o osoby, które miały styczność z firmą i jej przedstawicielami w Polsce o kontakt na pw ze mną.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości