Platformy ze świeczkami H2

ODPOWIEDZ
no avatar
ac3
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 07 cze 2015, 12:40

Platformy ze świeczkami H2

piątek 17 cze 2016, 14:48

Siema,

Ostatnio zainteresowałem się świeczkami H2 i wyglądają jak dla mnie całkiem obiecująco. Z platform oferujących świeczki H2 wybrałem cTradera od FxPro i daje rade, ale przyszedł mi do głowy pomysł żeby mieć jakąś jeszcze jedną platformę(nie musi umożliwiać tradingu) który by miała H2 ale przesunięte o godzinę, czyli świeczka H2 złożona z innych H1. Póki co przetestowałem:

ProtraderMC - z danymi od FXCM, jest przesunięcie ale pokazuje jakieś dziwne świeczki(niedzielne?-w każdym razie za dużo godzin w tygodniu coś wychodzi ;]), co ciekawe na wykresach FXCM na ich platformie jest ok.
NinjaTrader - dane z FXCM(jest przesuniecie po wyłączeniu opcji Break at EOD, ale występują błędy - luki których nie ma na platf. FXCM
Trade Interceptor - tutaj również z danymi FXCM i nie ma żadnych problemów oprócz takiego ze można tylko 10 tabów otworzyć...

I tutaj pytanko czy ktoś może zna jeszcze jakieś platformy ze świeczkami H2... albo np cTradera ale u broka który by miał przesunięte o godzine.

Precyzując na koniec przez przesunięcie rozumiem świeczki H2 które będą się pokrywały z naszymi obecnymi godzinami czyli świeczka 0:00 - 2:00 itd.

P.S. W grę nie wchodzą wskaźniki na MT4 - bo potrzebuje żeby inne wskaźniki mi na tym dobrze chodziły.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Platformy ze świeczkami H2

piątek 17 cze 2016, 15:18

Hmm... TMS ma cTradera (albo miał) i powinien mieć inną strefę czasową niż FxPro.

Z innych platform - JForex Dukascopy - tworzysz tam sobie własne interwały.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
ac3
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 07 cze 2015, 12:40

Re: Platformy ze świeczkami H2

piątek 17 cze 2016, 15:31

TMS raczej miał bo widzę ze jednak na MT4 są, cTrader maja tylko wersje webową, a ta nie ma H2. JTradera już zapomniałem że testowałem, ma H2 ale nie da rade ich przestawić o godzine.

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Platformy ze świeczkami H2

piątek 17 cze 2016, 16:32

TMS ma wersje desktop cTradera

no avatar
ac3
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 07 cze 2015, 12:40

Re: Platformy ze świeczkami H2

piątek 17 cze 2016, 16:47

irmentruda pisze:TMS ma wersje desktop cTradera
Faktycznie, jakoś nie mogłem znaleźć. Ale niestety te same H2 co i w FxPro.



-----
Tymczasowe rozwiązanie(jak ktoś chce więcej niż 10 tabów).
Dwa razy odpalony trade interceptor. Żeby to zrobić trzeba założyć kolejne konto w systemie, następnie zainstalować tam druga kopie. Potem na swoim koncie robimy skrót do niego(trzeba wcześniej odpalić i zobaczyć w menadżerze zadań gdzie jest .exe), i zmieniamy we właściwościach na: runas.exe /savecred /user:twojuser "C:\Users\twojuser\AppData\Local\Apps\2.0.....(..).exe".

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości