Usuniecie konta u brokera OB

ODPOWIEDZ
no avatar
marcin11
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 19 cze 2016, 11:30

Usuniecie konta u brokera OB

niedziela 19 cze 2016, 11:40

Witam

Jakiś czas temu zarejestrowałem się na dwóch portalach http://www.opteck.pl oraz 24option.com.
Chciałem tylko i wyłącznie pograć w wersje demo niestety okazało się, że muszę zrobić przelew.
Problem polega na tym, że nie chciałem grać za prawdziwe pieniążki tylko dla rozrywki zabawy.
Moje pytanie brzmi jak można usunąć konto u tych dwóch powyższych brokerów oraz czy jeżeli nie będzie można usunąć konta to czy trzeba pokrywać jakieś koszty manipulacyjne?

Bardzo proszę o pomoc
Pozdrawiam Marcin

mod: doprecyzowałem tytuł /Marcin_n

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Usuniecie konta

niedziela 19 cze 2016, 12:04

Nie trzeba pokrywać żadnych kosztów. Założenie konta demo do niczego nie zobowiązuje. Jeśli Ci trują to powiedz, że nie jesteś zainteresowany i tyle. Nie mają prawa od Ciebie niczego żądać.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
marcin11
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 19 cze 2016, 11:30

Re: Usuniecie konta

niedziela 19 cze 2016, 12:10

Czytałem regulamin przed chwilą i jest tam napisane, że po 3 miesiącach nie używania konta naliczają jakieś tam oplaty(24options.com) a w opteck.pl niby co miesiąc. No i dlatego właśnie mam teraz watpliwości co do opłat. A co do usunięcia konta to nie umiem usunąć już wysłałem do nich maila z prośbą o usunięcie. Ale tak jak mówiłem chciałem tylko pograć w wersje demo.

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Usuniecie konta

niedziela 19 cze 2016, 12:15

marcin11 pisze:Witam

Jakiś czas temu zarejestrowałem się na dwóch portalach http://www.opteck.pl oraz 24option.com.
Chciałem tylko i wyłącznie pograć w wersje demo niestety okazało się, że muszę zrobić przelew.
Problem polega na tym, że nie chciałem grać za prawdziwe pieniążki tylko dla rozrywki zabawy.
Moje pytanie brzmi jak można usunąć konto u tych dwóch powyższych brokerów oraz czy jeżeli nie będzie można usunąć konta to czy trzeba pokrywać jakieś koszty manipulacyjne?

Bardzo proszę o pomoc
Pozdrawiam Marcin
No ale ostatecznie wpłacałeś tam jakąś forsę czy nie? Jak nie to sprawa prosta: nie mogą obciążyć żadnego meila podanego do rejestracji. Nie musisz im nic odpisywać. Jak wpłacałeś, czyli założyłeś regularne konto, to lepiej oficjalnie zrezygnować z ich usług - wypłacić pieniądze i poprosić o zamknięcie rachunku.

no avatar
marcin11
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 19 cze 2016, 11:30

Re: Usuniecie konta

niedziela 19 cze 2016, 12:20

Nic im nie przelewałem/wpłacałem, konto bylo otwarte w celu grania w wersje demo której tak czy siak nie było

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Usuniecie konta

poniedziałek 20 cze 2016, 07:13

No to na chłopski rozum - jak nie wpłaciłeś to nie dałeś im żadnego numeru konta bankowego , więc jak mają pobrać opłatę? z konta demo? Z e-mail'a? Olej i zapomnij. Ja do takich testów otwieram nowego mejla, jakieś tam: sratytaty@onet.pl i potem nie martwię się spamem namolnych brokerów.

no avatar
marcin11
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 19 cze 2016, 11:30

Re: Usuniecie konta

poniedziałek 20 cze 2016, 09:36

No tak nie mają jak ściągnąć, ale wydzwaniają co chwile:) napisałem im tak czy siak maila z prośbą usunięcia konta, więc zobaczymy czy to zrobią bo jak narazie to nawet nie odpisali mi na tego maila.

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Usuniecie konta

poniedziałek 20 cze 2016, 11:37

Hmmm... Mam chyba inne podejście do danych osobowych: Nigdy nie podaję prywatnego mejla a już na pewno telefonu. To są rzeczy które można bez trudu zmienić decydując się na stałą współpracę. Jeśli wypełniałeś jakiś formularz przez internet spróbuj zmienić telefon kontaktowy na jakiś z czapy. Może dadzą Ci spokój. Nigdy nie podejmuj decyzji pod presją, :bambam: :bambam: :aaaa: :conf: :aaaa: :bambam: :bambam: tym gościom zależy tylko na Twoich pieniądzach. Namolność jest dla mnie sygnałem braku profesjonalizmu. Takie dane ostatnio często zmieniają właściciela, (Eeee... znaleźliśmy Pana w internecie...) i zaraz połowa polskich broków będzie wydzwaniać, więc raczej się pospiesz.

no avatar
marcin11
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 19 cze 2016, 11:30

Re: Usuniecie konta

środa 22 cze 2016, 18:31

Wysłałem im maila z prośbą o usunięcie konto, jak narazie bez odezwu z ich strony, maila przy rejestracji wlasnie podawałem takiego wymyślonego, formularzów zadnych nie wypełniałem a co do telefonów to poblokowałem te numery z których dzwonili i jak na dzień dzisiejszy mam spokój.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości