easyMarkets

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Irek91
Stały Bywalec
Posty: 234
Rejestracja: wtorek 06 wrz 2016, 10:03
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

easyMarkets

czwartek 19 sty 2017, 18:15

Broker, który od 2003 roku działał pod nazwą easy-forex. Obecnie easyMarkets.

Oprócz tradycyjnego handlu na forex, easyMarkets oferuje również możliwość handlu za pośrednictwem opcji waniliowych. O tym czym tak na prawdę są opcje waniliowe przeczytasz tutaj natomiast instrukcję jak krok po kroku otworzyć pozycję znajdziesz tutaj.

easyMarkets jest również pierwszym brokerem, który umożliwia handel bez ryzyka. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu narzędzia dealCancellation.

Ogromnym atutem brokera easyMarets jest również Gwarantowany Stop Loss i Take Profit. Oznacza to, że broker gwarantuje niezmienność kursu ustawionego przez Ciebie zlecenia obronnego nawet jeżeli na skutek jakichś wydarzeń makroekonomicznych na rynku pojawi się luka cenowa.

Otwórz rachunek
“Pamiętaj, że twój cel to handlować dobrze, a nie często.” – Alexander Elder

no avatar
Carl
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 21 gru 2017, 20:06

Re: easyMarkets

czwartek 21 gru 2017, 20:11

Naprawdę świetny broker, uczciwy i już w tej chwili z dość długim stażem na polskim rynku. Mają rewelacyjne rozwiązania zwłaszcza dla początkującego tradera, kiedy popełnia się najwięcej poważnych błędów. Ich autorskie dealCancellation czy ochrona przed negatywnym saldem rachunku to prawdziwe zbawienie. Przenigdy nie miałem problemów z platformą czy poślizgiem przy składaniu zleceń. Godni zaufania. Jak dla mnie 10/10.

no avatar
Marian91
Posty: 1
Rejestracja: środa 27 gru 2017, 12:21

Re: easyMarkets

środa 27 gru 2017, 12:31

Ja miałem wątpliwości odnośnie każdego brokera działającego w modelu MM. Przetestowałem Easy w zeszłym roku i od tamtej pory wszystko działa jak należy -brak poślizgu i dealcancelation to największe atuty tego brokera. Minusów nie widzę także 10/10

no avatar
shauntait
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 28 gru 2017, 10:33

Re: easyMarkets

czwartek 28 gru 2017, 10:36

They have extraordinary arrangements particularly Pay Someone to Do my Coursework for the amateur broker when the most genuine mix-ups are made. Their copyright deal Cancellation or assurance against the negative adjust of the record is genuine salvation.

no avatar
ziejazbyszek
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 04 sty 2018, 12:06

Re: easyMarkets

czwartek 04 sty 2018, 12:26

Miałem już rachunki u przeróżnych brokerów. Niektóre rachunki zostały zamknięte z przyczyny brokera (HTF - a tacy "dobrzy" byli); z innych przestałem korzystać, bo co chwila musiałem składać reklamacje, bo coś nie grało: a to poślizg ceny, a to brak egzekucji, a to wywalało mi SL nie tam gdzie powinno.
Natomiast Easy markets to jedyny broker, u którego NIGDY nie składałem reklamacji. Wszystko działa tak jak trzeba. Zawsze frontem do klienta, zawsze uczciwie.

no avatar
ziejazbyszek
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 04 sty 2018, 12:06

Re: easyMarkets

czwartek 04 sty 2018, 12:28

Miałem już rachunki u przeróżnych brokerów. Niektóre rachunki zostały zamknięte z przyczyny brokera (HTF - a tacy "dobrzy" byli); z innych przestałem korzystać, bo co chwila musiałem składać reklamacje, bo coś nie grało: a to poślizg ceny, a to brak egzekucji, a to wywalało mi SL nie tam gdzie powinno.
Natomiast Easy markets to jedyny broker, u którego NIGDY nie składałem reklamacji. Wszystko działa tak jak trzeba. Zawsze frontem do klienta, zawsze uczciwie.

Awatar użytkownika
soum500
Posty: 6
Rejestracja: sobota 31 mar 2018, 23:11
Lokalizacja: uk

Re: easyMarkets

sobota 31 mar 2018, 23:39

w moim debiucie w handlu. easymarkets był moim pierwszym brokerem w czasie, gdy nazywaliśmy go easyforex. to dobry debiutant brokera.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości