WH SELFINVEST

ODPOWIEDZ
no avatar
Maksymilian_b
Posty: 15
Rejestracja: poniedziałek 17 wrz 2018, 11:15

WH SELFINVEST

piątek 14 cze 2019, 18:18

Broker WH SELFINVEST S.A., założony został w 1998 r., posiada licencję brokera (nr 42798), licencję komisji papierów wartościowych (nr 36399) oraz licencję na zarządzanie portfelem (nr 1806) wydaną przez luksemburskie Ministerstwo Finansów. Spółka jest nadzorowana przez "Commission de Surveillance du Secteur Financier" - Komisję Nadzoru Sektora Finansowego.

Na podstawie paszportu europejskiego broker WH Selfinvest posiada: oddział w Belgii (nr 0863.917.830), który podlega również nadzorowi "Urzędu Nadzoru Usług Finansowych i Rynku" (FSMA) oraz belgijskiego Banku Narodowego, oddziału we Francji (nr. 18943 acpr), który podlega również nadzorowi "Autorité de Contrôle Prudentiel et de Résolution" (ACPR) i "Banque de France" oraz oddziałowi w Niemczech (nr 122635), który podlega również nadzorowi "Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht" (BAFIN).

Broker posiada ogromną różnorodność dostępu do rynków oraz instrumentów finansowych - w zależności od oczekiwać oraz doświadczenia klienta. WH Selfinvest to to drzwi do świata zarówno rynków Forex (kontraktów opartych na różnicy cenowej - CFD) jak i kontraktów terminowych (Futures) dzięki współpracy z wieloma dostarczycielami platform - w tym NinjaTrader. W ofercie CFD znajdą się przede wszystkim oferty wszystkich indeksów, (kasowych i futures), par walutowych, obligacji, ETFów, towarów oraz indeksów stóp procentowych.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości