TeraFX

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Irek91
Stały Bywalec
Posty: 234
Rejestracja: wtorek 06 wrz 2016, 10:03
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

TeraFX

piątek 28 cze 2019, 11:34

TeraFx to broker umożliwiający handel na rynku Forex i CFD. Mimo, że centrala firmy znajduje się w Londynie, to w roku 2017 otwarto polski oddział spółki. Na szczególne wyróżnienie zasługuje tutaj fakt, iż TeraFX jest autoryzowany i nadzorowany zarówno przez brytyjską, jak również polską Komisją Nadzoru Finansowego:

- FCA (Financial Conduct Authority) Numer 564741 w Rejestrze Usług Finansowych
- KNF (Komisja Nadzoru Finansowego) Numer KRS: 0000696235.

TeraFX (PL) jest objęty Programem Kompensacyjnym Usług Finansowych (FSCS) co oznacza, że klienci są uprawnieni do otrzymania odszkodowania z tego programu, jeśli broker nie będzie w stanie wywiązać się ze swoich zobowiązań. W przypadku ogłoszenia upadłości TeraFX każdy klient otrzyma rekompensatę do wysokości £50,000. W przypadku niewypłacalności banku w którym znajdują się pieniądze klienta rekompensata wynosi do £75,000 na osobę.

Zgonie z przepisami FCA (Financial Conduct Authority) i CASS (Clients Asset Sourcebook) wszystkie pieniądze klientów są trzymane na rachunkach bankowych Tier 1 oddzielnie od własnych funduszy Tera. To zabezpieczenie 'ring fenced-protection' oznacza, że Tera nie może użyć tych funduszy na żadne cele operacyjne firmy.

TeraFX oferuje handel na ponad 60 parach walutowych oraz kontraktach CFD na indeksy i towary. Wszystko to dostępne jest za pośrednictwem platformy Meta Tradera 4 autorstwa MetaQuotes.
“Pamiętaj, że twój cel to handlować dobrze, a nie często.” – Alexander Elder

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości