Forum się zmienia!

Zablokowany
Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Forum się zmienia!

sobota 10 sie 2013, 08:34

Witam wszystkich serdecznie!

Nazywam się Marcin Nowogórski, współpracuję z portalem Comparic i od wczoraj objąłem pieczę nad Forum. Decyzja ta wynika z mojej wizji odnośnie przyszłości forum, która okazała się bardzo zbliżona z wizją Marcina "Akhh" Wenusa - założyciela portalu.

Zapewne już zauważyliście pewne zmiany. Będą one wprowadzane stosunkowo powoli, jednak zapewniam, że pomysłów jest wiele.

Podstawą wizji mojej i właściciela jest wyjście do użytkowników i niekomercjalizowanie forum. Wasz głos liczy się dla nas bardzo, stąd regularnie będą pojawiały się tematy odnośnie przyszłości forum. Liczę, że w tematach tych pojawią się Wasze wypowiedzi, opinie, propozycje, konstruktywna krytyka.

Aktualnie zapoznaję się z forum i jego mechanizmami. Wszelkie uwagi i propozycje na tym etapie są mile widziane w temacie o rozwoju:
Rozwój forum oraz portalu Comparic

Zdaję sobie sprawę, że temat administracji i zmian to nie jest Wasz ulubiony temat i nie dla niego wchodzicie na forum o inwestowaniu, dlatego zapewniam, że frontalne położenie tego działu jest jedynie tymczasowe, ma na celu zwrócić Waszą uwagę na zmiany na forum jedynie w tym najbardziej dynamicznym okresie.

Mam nadzieję, że będzie Wam tu dobrze! !smail!
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Forum się zmienia!

piątek 13 lis 2015, 10:56

W dniu wczorajszym wprowadzaliśmy zmiany na forum i mieliśmy dość niespodziewaną awarię. W związku z powyższym byliśmy zmuszeni przywrócić wersję zapasową forum. W wyniku tego posty z wczorajszego dnia straciliśmy. Bardzo Was przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: Forum się zmienia!

piątek 13 lis 2015, 11:21

heh malo zawalu nie dostalem - akurat wczoraj wrzucilem dosc dlugi kawalek tlumaczen CJ. Rano patrze nie ma - na szczescie mialem kopie w wordzie uff :)
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości