Wnioski, skargi, zażalenia.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Wnioski, skargi, zażalenia.

środa 18 cze 2014, 17:21

Zgadzam się, natomiast to jest gdzieś nasze przeoczenie. Powinniśmy to przewidzieć i typowanie tygodniowe powinno załatwić sprawę tzn. będą 2-3 tematy max o mistrzostwach.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Wnioski, skargi, zażalenia.

niedziela 22 cze 2014, 18:04

Hej dzięki za uwagę. Wyrzuciłem forum Mundialu z aktywnych postów.

Tymczasem mamy inny problem na forum. Wygląda na to, że do użytkowników nie przychodzą maile od forum.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
zzz

Re: Wnioski, skargi, zażalenia.

wtorek 12 sie 2014, 19:14

Proszę o instrukcję jak wypisać się z tego forum, nigdzie tego nie mogę znaleść.
Wojtek ea tutaj mnie wciągnł na forum , lecz widzę że to forum to jest jakieś nieporozumienie.
Jak się z tego wypisać?.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Wnioski, skargi, zażalenia.

środa 13 sie 2014, 06:21

Mogę skasować Twój profil jeśli tego sobie życzysz.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Wnioski, skargi, zażalenia.

sobota 16 sie 2014, 09:55

Czy będąc zalogowany na forum jestem automatycznie logowany na portalu? Wydaje się, że tak, ale ciągle wchodząc w inne opcje na portalu (opisy strategii nie będące na forum itp) ciągle muszę wyrażać zgodę na przechowywanie ciasta. A logiczne jest, ze skoro raz wyraziłem zgodę to te ciasteczka już są przechowywane. Tak jakbym po każdym logowaniu (bo forum nie ma opcji nieskończonej sesji :sad: ) był nowym userem. Nie da się tego poprawić?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Wnioski, skargi, zażalenia.

sobota 16 sie 2014, 10:26

Forum nie jest połączone w żaden sposób z portalem. To osobna domena, więc nie ma to nic wspólnego.

Jeśli chodzi o ciasteczka, to powinno być tylko raz potwierdzane. Jeśli wyskakuje więcej razy to może oznaczać, że nie masz przechowywania cookies u siebie w przeglądarce.
Jedynym logicznym wytłumaczeniem jest jakiś błąd w przeglądarce i niezapamiętywanie cookies.

U mnie wszystko jest ok: na komputerze, laptopie i komórce.

Może ktoś inny ma też taki problem i to jednak jest jakiś błąd u nas? Przekażę informatykowi, natomiast to co napisałem jest najprostszym wytłumaczeniem.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
4_ex
Stały Bywalec
Posty: 94
Rejestracja: niedziela 04 maja 2014, 08:17

Re: Wnioski, skargi, zażalenia.

poniedziałek 27 kwie 2015, 17:08

Pomimo tego, że mam ustawione w przeglądarce loguj automatycznie, to samo potwierdzone przy wejściu na stronę ( pod nickiem i hasłem ) to i tak za każdym razem muszę przejść logowanie tj. login i hasło wyświetla się automatycznie, ale muszę potwierdzić wejście :( .
Zapewne gdzieś daję d^^^y, ale gdzie?.
Z góry dzięki fest ;) za pomoc.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wnioski, skargi, zażalenia.

piątek 12 lut 2016, 18:53

Proponuję wyczyścić wątek

http://forum.comparic.pl/viewtopic.php? ... 3&start=40

aż do mojego postu z marca. Nie wiem dlaczego moje późniejsze wypowiedzi wzbudzają bardzo silne emocje, ale skoro jest tak jak jest, to może trzeba je usunąć i tyle.

Dla świętego spokoju można zamknąć wątek raz na zawsze, ja i tak nie mam ochoty tam się wypowiadać, co akurat zrozumieć nie trudno. :aaaa:
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: Początki gry na giełdzie

piątek 12 lut 2016, 19:01

Wulgaryzmy z mej strony ? a Jason moze ? naprawde fajnie

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: Wnioski, skargi, zażalenia.

piątek 12 lut 2016, 19:51

W związku z tolerancją dlą obscenicznych postów osobnika Jasona i kasowaniem moich postów proszę niniejszym o usniecie mojego profilu wraz z wszytkimi postami.Można wulgarnie i obrazliwie sie wyrazac jesli sie jest takim jak Jason,ale nie mozna tego kwestionować.Super - nie chcę być na tym ,,portalu''.

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Wnioski, skargi, zażalenia.

piątek 12 lut 2016, 22:46

Panowie, to jest forex, nerwy trzeba szanować. Zaczęło się od głupoty niech się głupotą nie skończy. Sam poprosiłem o wyczyszczenie tematu z niepotrzebnych postów, bo szkoda robić z igły widły. Jason założył fajny temat, a przez jakieś dygresje nie ma co psuć Jego roboty. Ochłońmy wszyscy, każdy napisał co chciał, dotarło gdzie trzeba, teraz nie ma co pluć żółcią. Zróbmy odpoczynek, jest weekend, odłóżmy pochopne decyzje na później. Jason jeśli by Ci się chciało, napisz proszę coś ogólnie o statystykach (jak Admin otworzy temat). Ja mam konto u broka gdzie nie podłączysz MyFxBook ani FF, więc z pewnością mam braki w tej materii. Myślę, że było by to dobre dla początkujących, bo większość skupia się na łapaniu pipsów zmieniając co chwila ryzyko, co prowadzi do nieuchronnej utraty kapitału. Nie spotkałem się jeszcze na żadnym forum z takim tematem, ani w żadnym e-booku z systemami.
I bądźmy wszyscy facetami i zapomnijmy o sprawie: było - minęło.
:cheers:

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wnioski, skargi, zażalenia.

sobota 13 lut 2016, 01:14

T-REX pisze:Jason jeśli by Ci się chciało, napisz proszę coś ogólnie o statystykach (jak Admin otworzy temat).
Nie będzie mi się chciało, bo widzę że znacznie większym zainteresowaniem cieszy się moja moralność niż moje statystyki. Czyżby wpływ PiS? Za Platformy nikt się mnie tak nie czepiał, chociaż pisałem znacznie bardziej kontrowersyjnie. Najpierw Trybunał, później TV, teraz widzę za nasze forum się wzięli.:)

Zasadniczo wciąż jednak nie rozumiem skąd w ogóle te wszystkie emocje, bo chociaż pisałem na lighcie, to jednak tam było dużo fajnych rzeczy, ale jakoś nikogo to nie interesowało tylko jakieś głupie zarzuty i beznadziejne teorie bez pokrycia w rzeczywistości. (...) ? Wątek wyczyścić i zamknąć, (...). Tyle.

mod: po co kogokolwiek obrażać? Co jak co, ale nawigator długo był miejscem szczególnym...
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
pablo90
Posty: 32
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 14:58

Re: Wnioski, skargi, zażalenia.

sobota 13 lut 2016, 10:57

Mam nadzieję, że poziom intelektualny pozostałych redaktorów comparic jest nieco wyższy. Za radą jasonbourne wracam na nawigatora, do reszty (...). I Jason nie przesadzaj z tym, że tam pisałeś też inteligentne rzeczy, to tylko Twoje zdanie, w większości zresztą mijające się z prawdą. Bez odbioru.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wnioski, skargi, zażalenia.

sobota 13 lut 2016, 11:46

Jakoś do tej pory nikt nie narzekał, a wręcz przeciwnie. Dużo osób do mnie pisało z pozytywnymi reakcjami na artykuły, wypowiedzi, statystyki. Do czasu aż ostatnio pojawili się imigranci na forum.

Ale przynajmniej wiadomo gdzie leży problem. To nie PiS. To imigranci.:)
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Wnioski, skargi, zażalenia.

sobota 13 lut 2016, 12:34

Panowie wątki oczyszczone - ja nawet nie widziałem żadnej dyskusji, natomiast jak to w internetach ludzie różnie się wyrażają.

Czyścimy na bieżąco i nie ma świętych krów - jak ktoś łamie regulamin zostanie tak samo potraktowany - niezależnie czy jest redaktorem Comparic, Gościa Niedzielnego czy TVNu.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Wnioski, skargi, zażalenia.

sobota 13 lut 2016, 14:18

Żeby rozwiać poruszone wątpliwości i zamknąć temat:

1. Jason użył przycisku zgłoś post. W takiej sytuacji patrzę co było przyczyną - rozstrzygam zgłoszenie i przeglądam też ogólnie ostatnie posty czy czegoś więcej do wymoderowania nie ma. T-Rex prosił zgodnie o wyczyszczenie tematu, więc nie było tutaj wielkich wątpliwości. Kasując posty dla każdego starałem się znaleźć powód, by nie usunąć, jednak opinie na temat Jasona jako użytkownika i jego odwołań do dziewczyn były po prostu poza tematem, dlatego usunąłem.

2. Zarzuty, że usunąłem posty jednej osoby, a drugiej nie, są nie na miejscu. Po pierwsze, każdy post można zgłosić, takiego zgłoszenia dot. postów Jasona nie otrzymałem. Po drugie kasacja postów nie podlega zasadzie "oko za oko, ząb za ząb". Każdy post staram się zostawić przez szacunek dla użytkowników, więc jeśli widzę cokolwiek merytorycznego, to najwyżej wycinam. Ale post w stylu "Zgadzam się z kolegami, Jason ma żałosne posty" ze zrozumiałych powodów pozostać w temacie edukacyjnym nie powinien. Zresztą osoba, która najwięcej się skarży na brak moderacji sama wysmarowała tak wulgarny post, że zgroza, poziom gimnazjum, albo rynsztoka.

3. Proszę nie pisać do mnie PW z jakimiś szantażami emocjonalnymi i nie angażować w to moich dzieci. Proszę pisać w tym wątku oficjalnie i wszystko będzie transparentne.

4. Widzę też próby zbiorowego focha pt. "idę na nawi". Proszę bardzo, ja zawsze lubiłem Nawi i nie mamy tutaj kompleksów na tym punkcie. Natomiast jeśli macie rozwalać dyskusję na tym forum i wprowadzać zamęt, to może faktycznie lepiej idźcie sobie na inne forum, bo taka atmosfera tylko szkodzi.

5. Jason pisał dla redakcji Comparic, ostatni raz w listopadzie 2015. Nie stawia go to ponad nikim na tym forum.

6.
W związku z tolerancją dlą obscenicznych postów osobnika Jasona i kasowaniem moich postów proszę niniejszym o usniecie mojego profilu wraz z wszytkimi postami.Można wulgarnie i obrazliwie sie wyrazac jesli sie jest takim jak Jason,ale nie mozna tego kwestionować.Super - nie chcę być na tym ,,portalu''.
Jeśli o Ciebie chodzi, to po Twoim poście, a potem PW do mnie straciłem wiarę, że jest tutaj miejsce dla Ciebie. Chcesz odejść z forum, nie ma sprawy, wystarczy się nie logować. Jeśli po ochłonięciu wciąż chcesz, bym usunął Twoje konto na forum, proszę o potwierdzenie tutaj: http://forum.comparic.pl/viewtopic.php? ... 365#p56365

Napisaliście, co mieliście do napisania. Kwestię moderacji w temacie o początkach gry na giełdzie uważam za zakończoną.

Miłego weekendu wszystkim życzę.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Wnioski, skargi, zażalenia.

sobota 13 lut 2016, 22:00

Wniosek z tego jest taki, że narcyzm jasonbourne urósł do takich rozmiarów, że nikt nie ma prawa mieć własnego zdania. Sztuka dyskusji jest trudna, każdy ma własne zdanie, łatwo o zgubienie wątku czy niepotrzebne emocje. Bez opanowania nigdy nie uda się wykorzystać naszej wiedzy, ani przekonać do własnego stanowiska.
The Winner Takes It All

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wnioski, skargi, zażalenia.

niedziela 14 lut 2016, 09:51

wdfx pisze:Bez opanowania nigdy nie uda się wykorzystać naszej wiedzy, ani przekonać do własnego stanowiska.
Pytanie tylko kto ma problemy z opanowaniem i kto ciągle porusza chyba jednak nieistotne wątki personalne?

Co już się nawet robi powoli nudne.

Czy naprawdę nie ma ciekawszych tematów niż moja osoba? :aaaa:
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Wnioski, skargi, zażalenia.

niedziela 14 lut 2016, 12:37

Wdfx, Tommip

Jeśli uważacie, że jakiś post Jasona łamie regulamin proszę użyjcie przycisku "zgłoś" i uzasadnijcie. Nie studiuję jego postów, może coś przeoczyłem, warto podać konkretne przypadki pod rozwagę.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: Komunikaty na Temat pracy forum.

czwartek 14 kwie 2016, 10:27

ja was jeszcze pomecze o chat jak juz robicie przemeblowanie :)

jakies male okienko na dole strony wystarczy
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości