Warto - naprawdę warto !

ODPOWIEDZ
no avatar
Forum-Bot
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 12:10

Warto - naprawdę warto !

piątek 23 lis 2012, 11:08

Kolejny bezpłatny Webinar odbędzie się już w najbliższą środę

28.11.2012 o godzinie 20:15.

Link do zapisania się na webinar znajduje się TUTAJ. http://www.infinitywebinars.com/mieteksiudek.htm

Mam nadzieję, że tym razem zarówno system rezerwacji jak i dźwięk będą znacznie lepszej jakości.

Planujemy spotkanie na ok. 2 godziny - składające się z dwóch części.

W pierwszej części przeanalizuję na żywo bieżącą sytuację na rynku w USA i opowiem o swoich technikach tradingowych.

W drugiej części zostanie przedstawiona platforma tradingowa Infinity Futures. Będzie to krótkie omówienie platformy ze strony praktycznego wykorzystania wykresów i składania zleceń.

Nie zamierzamy też nagrywać webinaru więc zapraszamy we środę on-line.

W razie problemów z zapisaniem się na webinar proszę o kontakt - odpowiadając na tego e-maila. W ten sposób można także przekazać mi sugestie w spawie tematyki która Cię interesuje. Zarówno w zakresie rynków jak i platformy Infinity.

Pozdrawiam
Mietek Siudek

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Warto - naprawdę warto !

piątek 23 lis 2012, 11:12

Polecam również. Gość ma dużą wiedzę i to bardzo specyficzną. Mimo, że osobiście nie jestem zwolennikiem podciągania pod wszystko teorii manipulacji to jednak wiele można się dowiedzieć.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Warto - naprawdę warto !

czwartek 29 lis 2012, 08:33

Niestety - powtórka z rozrywki wczoraj - żadnych nowości bezpłatnie ! - raczej reklama Brokera i szkoleń Autora

Pomijając samo VSA, które posiada niezaprzeczalne zalety w pewnych sytuacjach nie jestem pewien czy przypadkiem Autor nie ma większego zysku z szkoleń jak z pracy na rynku, biorąc pod uwagę to co wczoraj zobaczyłem. Ale to moja prywatna opinia oparta wyłącznie na przeczuciach.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Warto - naprawdę warto !

czwartek 29 lis 2012, 09:16

wojtek_ea pisze:Niestety - powtórka z rozrywki wczoraj - żadnych nowości bezpłatnie ! - raczej reklama Brokera i szkoleń autora

Pomijając samo VSA, które posiada niezaprzeczalne zalety w pewnych sytuacjach nie jestem pewien czy przypadkiem Autor nie ma większego zysku z szkoleń jak z pracy na rynku, biorąc pod uwagę to co wczoraj zobaczyłem. Ale to moja prywatna opinia oparta wyłącznie na przeczuciach.

Pozdrawiam
Szkoda, ale trudno taki biznes. Z ciekawości jakiego brokera reklamował?

Samo patrzenie na wolumen to szkoła stara jak świat i ja stosując AT na akcjach, czy futach bez wolumenu sobie tego po prostu nie wyobrażam. Natomiast na FX to jest naciąganie rzeczywistości, bo wolumen podawany nigdy nie będzie realnym wolumenem. I to, że np będzie wzrost na jakiś kontraktach przy malutkim wolumenie, to nie znaczy nic, bo gdzieś długie pozycje może otwierać gigant.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Warto - naprawdę warto !

sobota 01 gru 2012, 11:17

Akhh pisze: Szkoda, ale trudno taki biznes. Z ciekawości jakiego brokera reklamował?
http://www.infinityfutures.com/ USA - Chicago - dostęp bezpośrednio do CME. Wolumen brany jest z kontraktów na CME.

Tak było mówione, że nie ma pełnego zobrazowania wolumenu całego rynku Forex. Przyjmuje się w założeniach systemu, że kontrakty na CME odzwierciedlają rynek bo tam grają grubaski. Biorąc pod ilość razy wartość co jest widoczne na CME coś w tym może być i zapewne jest.

Pozdrawiam
Wojtek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości