Darmowe szkolenie International Consulting!

ODPOWIEDZ
no avatar
ttbrokrk
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 13 maja 2013, 11:18

Darmowe szkolenie International Consulting!

wtorek 21 maja 2013, 12:04

[align=center]Zarabiaj na FOREX z International Consulting, Przyjdź na darmowe szkolenie![/align]

- Interesują Cie ponadprzeciętne zyski?
- Chciałbyś handlować na FOREX, ale nie umiesz zacząć?
- Zastanawiałeś się gdzie ulokować oszczędności, aby same pracowały na siebie?

[align=center]International Consulting zaprasza na darmowe szkolenie związane z rynkiem walutowym FOREX![/align]
Na szkoleniu dowiesz się:

- Jakie są zasady działania rynku walutowego
- Jak minimalizować straty
- Jak KOPIOWAĆ TRANSAKCJE OD NAJLPESZYCH GRACZY!
- Jak znajdować okazje inwestycyjne

Szkolenie odbędzie się we wtorek 28 maja 2013r. w Krakowie

Zadzwoń bezpośrednio do nas i zapisz się na bezpłatne szkolenie: (12) 421 07 16
lub
napisz maila na adres: krakow@teletrade-dj.com z numerem telefonu, a oddzwonimy!

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Darmowe szkolenie International Consulting!

wtorek 21 maja 2013, 12:10

Nie łamie regulaminu więc zaakceptowane. Ja natomiast ze swojej strony przestrzegam potencjalnych chętnych, na naszym forum jak i na navigatorze jest sporo postów na temat tele trade.

Ze swojej strony mam pytanie, czy tele dalej stosuje praktykę że ileś tam od ceny, trader nic nie może zrobić ze zleceniem? Zamknąć z palca, anulować oczekujące itd czy przestawić SL ? Nie wspomnę o rekwotach, przetrzymywaniu zleceń i innych praktykach :-) Kojarzy mi się z wczesnym XTB :-)
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
ttbrokrk
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 13 maja 2013, 11:18

Re: Darmowe szkolenie International Consulting!

wtorek 21 maja 2013, 15:42

Jeżeli chodzi o samego brokera to jest to "MM" więc pytań tego typu nie powinno być, zależy czy grasz na zysk kilka pipsów śmiesznym kapitałem czy grasz na h4 i masz gdzies ruchy typu 5-10 pipsów...

Druga sprawa coś za coś, chcesz mieć rozliczanie przez Hongkong (raj podatkowy), to musisz troszkę się uzbroić w pokorę, jeżeli chodzi o spread, który fakt najlepszy na rynku nie jest, ale nie jest najwyższy.

Ponadto na poczatku dostajesz bonus do konta, który sprawia, ze jeżeli wyrobisz normę moszesz dostać te pieniadze rzeczywiscie na rachunek, bez żadnych innych warunków...

Generalnie się opłaca, no chyba, że totalnie nie masz szczęścia i grasz w pokera z zamkniętymi oczami...

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Darmowe szkolenie International Consulting!

wtorek 21 maja 2013, 16:19

Czyli nic się nie zmieniło , nie mów H4 czy nie, nie ma znaczenia, w obrębie tunelu nic nie zrobisz ze zleceniami, ten bonus to podpucha na leszczy, jest dużo więcej lepszych brokerów , z mniejszym spreadem, małą prowizją. Jednym słowem, oferta tele jak była kiepska tak jest. Koniec tematu, kto chce skorzysta. Zachęcam do zapoznania się z opiniami traderów jak i porównania ofert dla chętnych. Samo porównanie warunków daje sporo do myślenia. Co do bonusów, są brokerzy co dają również i to nie małe, a ofertę mają przyzwoitą i nie przeszkadzają.

Generalnie to się nie opłaca, ale to moje zdanie :-)
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości