Szkolenie z Rafałem Glinickim - Volume Spread Analysis

ODPOWIEDZ
no avatar
Administrator
Administrator
Posty: 74
Rejestracja: piątek 02 mar 2012, 15:55
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL

Szkolenie z Rafałem Glinickim - Volume Spread Analysis

środa 30 kwie 2014, 10:08

Zapraszamy na szkolenie z Rafałem Glinickim. Poznaj innowacyjną metodologię Volume Spread Analysis na rynku. Forex z Rafałem Glinickim ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE!
Obrazek

Rafał Glinicki Dwukrotny laureat pierwszej dziesiątki konkursu "World Top Investor"
Trader, od 1995 roku w branży finansowej, prezes firmy VSATRADER Sp. z o.o., partner loży dolnośląskiej Business Centre Club – prestiżowego klubu przedsiębiorców który jako związek uczestniczy w najważniejszych sprawach społecznych i gospodarczych kraju, ekspert analizy technicznej, posiadający doświadczenie poparte wieloletnią praktyką w tradingu.

Webinarium już 11 maja. Bezpłatne szkolenia stacjonarne Wrocław 18.05.2014, Warszawa 01.06.2014, Kraków 15.06.2014

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: Szkolenie z Rafałem Glinickim - Volume Spread Analysis

piątek 02 maja 2014, 12:55

Administrator pisze:Zapraszamy na szkolenie z Rafałem Glinickim. Poznaj innowacyjną metodologię Volume Spread Analysis na rynku. Forex z Rafałem Glinickim ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE!
Obrazek

Rafał Glinicki Dwukrotny laureat pierwszej dziesiątki konkursu "World Top Investor"
Trader, od 1995 roku w branży finansowej, prezes firmy VSATRADER Sp. z o.o., partner loży dolnośląskiej Business Centre Club – prestiżowego klubu przedsiębiorców który jako związek uczestniczy w najważniejszych sprawach społecznych i gospodarczych kraju, ekspert analizy technicznej, posiadający doświadczenie poparte wieloletnią praktyką w tradingu.

Webinarium już 11 maja. Bezpłatne szkolenia stacjonarne Wrocław 18.05.2014, Warszawa 01.06.2014, Kraków 15.06.2014
Zgłosiłem się na to z spotkanie "sprzedażowe" z Glinickim w Warszawie. Zaraz zadzwonił do mnie człowiek z Noble i że owszem że właściwie mam otwarty u nich rachunek rzeczywisty, ale nie zasiliłem go więc nie mogę uczestniczyć w tym spotkaniu. Zapytałem czy jak wpłacę pieniądze to łaskawie będę mógł wejść za free?
Pan powiedział, że przed wejściem będą ostatecznie weryfikować czy zasłużyłem, czy wypad z baru.
A jakby ktoś np. z Suwałk jechał i go selekcjoner na bramce nie wpuści? Może chociaż za bilet w jedną stronę powinni zwracać? :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Szkolenie z Rafałem Glinickim - Volume Spread Analysis

piątek 02 maja 2014, 13:31

To już widzę, że poszli troszkę po całości. Normalnie jest szkolenie + ewentualne namawianie na rachunek. Tutaj widzę, najpierw rachunek, później szkolenie.

Pan Rafał tani nie jest, więc muszą sobie to jakoś odbić. Bardzo ciekawy jestem, czy rzeczywiście strategia działa czy przy tak dużej sprzedaży i popularności nie zrezygnował z tradingu.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: Szkolenie z Rafałem Glinickim - Volume Spread Analysis

piątek 02 maja 2014, 15:15

Akhh pisze:To już widzę, że poszli troszkę po całości. Normalnie jest szkolenie + ewentualne namawianie na rachunek. Tutaj widzę, najpierw rachunek, później szkolenie.

Pan Rafał tani nie jest, więc muszą sobie to jakoś odbić. Bardzo ciekawy jestem, czy rzeczywiście strategia działa czy przy tak dużej sprzedaży i popularności nie zrezygnował z tradingu.
Glinicki to fajny gość. Poznałem go chyba w 2006 r. też przy okazji szkolenia, które prowadził. Co prawda nie z VSA ale pełna profeska jeśli chodzi o przekazanie (sprzedanie) wiedzy. Tego jego softu nie kupię bo właściwie mam swój, który ogarnia zagadnienia analizy VSA. Chciałem natomiast posłuchać Glinickiego ponieważ mam swoje zdanie co do skuteczności tradingu opartego o VSA. Twierdzę mianowicie, że wyniki tym lepsze można osiągnąć im mniejszego (w mniejszej skali czasowej) ruchu się spodziewamy. Największy sens wg mnie podpieranie się VSA ma przy day tradingu i skalpowaniu.
Obrazek

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Szkolenie z Rafałem Glinickim - Volume Spread Analysis

piątek 02 maja 2014, 15:17

Na mniejszych interwałach gra Mietek Siudek - i on bierze wolumen z CME - to już coś.

Glinicki podobno bierze go z MT4 bezpośrednio. Nie wiem na ile to prawa, ale jeśli tak to trudno mówić właściwie o wolumenie.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: Szkolenie z Rafałem Glinickim - Volume Spread Analysis

piątek 02 maja 2014, 15:48

Akhh pisze:Na mniejszych interwałach gra Mietek Siudek - i on bierze wolumen z CME - to już coś.

Glinicki podobno bierze go z MT4 bezpośrednio. Nie wiem na ile to prawa, ale jeśli tak to trudno mówić właściwie o wolumenie.
Właśnie ja też biorę z CME i na tej podstawie twierdzę, że wiarygodność VSA jest tym większa im mniejszy interwał czasu analizujemy. Natomiast przerobiłem kiedyś jeden ze wskaźników Sonica z FF, tak żeby był zasilany danymi z CME. Oryginał pobierał dane tikowe. Tak to wygląda na wykresie H1.

Obrazek

Właściwie to trudno wyłapać jakieś istotne różnice. One oczywiście się zdarzają, ale na TF <= M15 i wtedy rzeczywiście czasem widać wchodzące realne wolumeny (CME) podczas kiedy świeca "stoi w miejscu" i tiki niczego szczególnego nie przedstawiają w relacji do tików świec poprzednich.
Obrazek

no avatar
Administrator
Administrator
Posty: 74
Rejestracja: piątek 02 mar 2012, 15:55
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL

Re: Szkolenie z Rafałem Glinickim - Volume Spread Analysis

środa 21 maja 2014, 17:16

Kolejne szkolenie z Rafałem Glinickim już 25 maja. Zapisy na stronie szkolenia.noblemarkets.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości