Automatycznie wywala po zalogowaniu!

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kerimb
Moderator Sub-Forum
Posty: 771
Rejestracja: poniedziałek 03 wrz 2012, 20:34
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Automatycznie wywala po zalogowaniu!

niedziela 23 wrz 2012, 21:38

Wiatm!
Mam już dosyć. Próbuję od godziny wbić się na forum i dupa. PO zalogowaniu od razu wywala. Myślałem, że to coś z kompem przeglądarką ale próbowałem już wszystkiego łącznie z IPhone i Androidem. Zawsze to samo a więc to nie problem z komputerem. Ciągnie się to od momentu rejestracji na forum i nie mogę sobie z tym poradzić. Jak jestem w robocie i jadę przez VPN na stałym IP to łazi dobrze chociaż też są problemy ale jak jadę z prywatnych to dupa.

Jest to tak wkurzające, że odechciewa się tutaj zaglądać. Teraz się udało wbić ale jak nacisnę wyślij to znowu wywali. Nie pomagają przeglądarki ani komputery. Administrator może chyba łatwo sprawdzić, że zaraz po logu jest automatyczny OUT. Z czego to wynika?

Awatar użytkownika
kris007
Posty: 27
Rejestracja: wtorek 18 wrz 2012, 11:29
Lat na Forex: 9
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Automatycznie wywala po zalogowaniu!

niedziela 23 wrz 2012, 21:46

a próbowałeś przy wpisywaniu loginu i hasła zaznaczyc opcję "Loguj mnie automatycznie" może coś pomoże,
długo tu nie jestem na tym forum ale przyznam że ani razu coś takiego mnie nie spotkało.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Automatycznie wywala po zalogowaniu!

niedziela 23 wrz 2012, 21:59

Odpisuje na PW

Awatar użytkownika
mah1y
Stały Bywalec
Posty: 221
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:04
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Automatycznie wywala po zalogowaniu!

niedziela 23 wrz 2012, 22:05

wojtek_ea pisze:Odpisuje na PW
zeby odczytac PW to musi sie zalogowac...

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Automatycznie wywala po zalogowaniu!

niedziela 23 wrz 2012, 22:11

Witam

Wydaje się, że na razie jako jedyny masz tern problem. Co to za system i jaka przeglądarka w komputerze ? masz jakiego firewalla po swojej stronie ?

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx -tu zdanie na PW

Takie objawy mogą być jak jest jaka sieć typu TOR używana teoretycznie lub jakieś proxy ? - ale też testowałem i nie było problemów.

Pytanie czy te problemy nie pojawiają się tylko na określonym łączu ? Podejrzewam jednak przeglądarkę i system - może całkowicie odrzucasz ciasteczka ?

Pozdrawiam
Wojtek

Awatar użytkownika
mah1y
Stały Bywalec
Posty: 221
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:04
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Automatycznie wywala po zalogowaniu!

niedziela 23 wrz 2012, 22:17

moze router w domu ma jakas zapore skonfigurowana?
Rozumiem ze logujesz sie z Iphona ktory jest zalogowany do domowej sieci?, czy jest tak samo gdy odlaczysz Iphona od domowej sieci? - chyba najprostrzy sposob zeby sprawdzic czy problem czasem nie lezy po stronie domowego routera.

Awatar użytkownika
kerimb
Moderator Sub-Forum
Posty: 771
Rejestracja: poniedziałek 03 wrz 2012, 20:34
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Automatycznie wywala po zalogowaniu!

niedziela 23 wrz 2012, 22:30

jak wyczyszcze wszystko z danej przegladarki to przez minute działą OK ... Jak probuje zmienic strone lub watek na forum to wywala od razu ... Tak jak by cos zapamietywal i pozniej po przejsciu na inna strone forum odwolywal sie do tego i wywala. na komorkach jade na HSPA Orange i patrzylem na roznych systemach ... iOS itd ... Przegladarki tez rozne i zawsze to samo ...

Gdzies jest jakis babol ale nie potrafie namierzyc. Jak sprawdzam numer IP i ustawienia systemowe, to wywala mi, ze nie przyjmuje ciastek i nie obsluguje java ale w kazdej przegladarce mam wlaczone i to i to ... Nie mam pojecia gdzie to wlazlo wyzej ... Moze to byc przyczna ale nie moge namierzyc.

I znowu jak wysle ten post to bedzie 10 minut walki :)

Awatar użytkownika
mah1y
Stały Bywalec
Posty: 221
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:04
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Automatycznie wywala po zalogowaniu!

niedziela 23 wrz 2012, 22:38

zmieniales cos w ustawieniach uzytkownika na tej stronie?
Moze machnij sobie na szybko drugie konto kerimb2 i zobacz czy bedzie taka sama sytuacja?

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Automatycznie wywala po zalogowaniu!

niedziela 23 wrz 2012, 22:54

Sprawdziłem logi serwera Apache na maszynie fizycznej - żadnych błędów po stronie serwera nie ma z IP jakich teraz piszesz.

no avatar
pizza_lover
Stały Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 10:21
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: mazofsze

Re: Automatycznie wywala po zalogowaniu!

poniedziałek 24 wrz 2012, 07:07

Jeśli używasz Opery Mini lub Opery Mobile z włączonym trybem turbo, to nie masz szans na zalogowanie. Opera Mini zawsze używa turbo, w Mobile można to wyłączyć. Tryb turbo wykorzystuje operową kompresję, która nie przenosi danych logowania.
Nie wiem czy to rozwiąże Twój problem, ale tak jest u mnie. Po wyłączeniu Turbo wszystko śmiga u mnie bez problemu, podobnie mam z systemową przeglądarką, która nic nie kompresuje (mam Nokię z Symbianem jakby co).

PS. Dopiero teraz przeczytałem dokładniej wątek i dodam, że te wszystkie rzeczy, które opisałem dotyczą oczywiście systemów mobilnych, natomiast na stacjonarce to trudno mi powiedzieć co jest przyczyną. Może masz jakieś dziwne proxy (ja też działam teraz przez proxy i jest ok), firewalla/antywirusa lub jakieś akceleratory sieci ?
Sorry, poniedziałek mamy, zaspany jestem, kawy jeszcze nie piłem...
Pozdrawiam,
p_l
Brak wiedzy kosztuje, natomiast jej nadmiar może powodować nieporozumienia.

Awatar użytkownika
kerimb
Moderator Sub-Forum
Posty: 771
Rejestracja: poniedziałek 03 wrz 2012, 20:34
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Automatycznie wywala po zalogowaniu!

poniedziałek 24 wrz 2012, 08:26

Na Iphonie mam IOS i Safari. Działa a tylko od czasu do czasu się wywala. Wywala na bank jak jestem zalogowany na kompie i próbuje na telefonie. Na domowych komputerach wywala całkowicie. Na firmowym działa aż miło ale firmowy mam przez VPNa i leci przez pół świata i mogę pisać.

Deko dziwne, bo tylko wywala mnie z domowych komputerów. Mogę wpisac login i hasło ale jak wpiszę to później samoczynnie jest że przeniesie i nie przenosi tylko wywala. Jak przed tym przekierowaniem po zalogowaniu kliknę np. Moje posty to wywala. Obojętnie co bym nie kliknął to wywala z automatu.

Jak wyczyszczę historię stron, ciacha i formularze, słowem wszystko, to pierwsze logowanie jest OK ale do momentu zamieszczenia pierwszego postu. Później robi się to samo.

Nic nie zmieniałem na kompach i nic nie instalowałem. Po prostu jak się zarejestrowałem na forum było OK. Później zaczęło wywalać. Czasami jest tak, że nic nie robię i wywala samo tak jak gdyby się strona sama odświeżała i wywala.

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Automatycznie wywala po zalogowaniu!

poniedziałek 24 wrz 2012, 09:38

Witam

Wydaje się, że przyczyna leży po stronie sieci domowej.

Jednak potencjalnie jest inna możliwość choć nie widzę nic w logach. Forum jest chronione, także przez aktywny firewall serwera, który broni serwera fizycznego przed atakami. Jest to dość zaawansowane rozwiązanie działające automatycznie i klasyfikujące zagrożenia. Hipotetycznie może być tu jakiś udział.

Jeśli Twoja sieć domowa ma na zewnątrz stałe IP podaj mi je na PW - dodam na wszelki wypadek do białej listy.

W ciągu 1-2 dni aktywuje dla forum pełen tryb SSL do połączeń i zwykłej pracy - może coś pomoże.

Iphone nie mam, więc nie mogę sprawdzić, z BB i Orange działa w 100% poprawnie

Pozdrawiam
Wojtek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości