Dział portalu Comparic na forum

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Dział portalu Comparic na forum

piątek 02 sie 2013, 09:14

Propozycja jest taka, żeby na forum powstał osobny dział dotyczący portalu i treści w nim zamieszczanych.

Z jednej strony byłyby tematy dotyczące rubryk stałych
Z drugiej strony tematy z opiniami i propozycjami
Z trzeciej strony tematy dla konkretnych wpisów i artykułów pojawiających się codziennie w portalu (w temacie np. link+pierwszy akapit).
Niestety moduł komentarzy na wordpress jest dość kulawy, a myślę, że wiele artykułów wartych jest szerszego przedyskutowania. Moglibyśmy zatem dyskutować na forum pod forumowymi nickami, zamiast bawić się w liferye, google+ itp.

Drugi plus jest taki, że użytkownik sprawdzając aktywne tematy widziałby przy okazji świeże artykuły.

Zapraszam do wyrażenia opinii, dyskusji, przedstawienia własnych pomysłów. Każdy głos jest ważny dla Forum.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Dział portalu Comparic na forum

piątek 02 sie 2013, 14:20

Witam :)

Jestem na "TAK" :)

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Dział portalu Comparic na forum

niedziela 11 sie 2013, 07:31

Proponowałbym nie wrzucać cały czas tematów z nowymi artykułami, tylko część wrzucić w stałe działy i tylko dodawać linki.

Np. w przypadku wątków o platformach: Protrader już jest, dołożyć Multichartist etc i tam wklejać nowe.

Podobnie np. ze strategiami, czy analizami poszczególnych par - wystarczy wrzucić daną analizę do odpowiedniego tematu np. o EUR/USD.

W wątkach natomiast trzeba by od razu podawać link do forum gdzie można dyskutować.

Co innego z artykułami, które są "jednorazowe". Te jak najbardziej mogą mieć za każdym razem nowy temat.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Dział portalu Comparic na forum

niedziela 11 sie 2013, 12:34

Marcin, ja nie dam rady szystkiego segregowac i wrzucac i jeszcze wszystko na biezaco. Dzial na forum jest zaczatkiem, zarysem. Mysle, ze stale dzialy moga miec stale tematy. Tylko to o autora powinno zalezec jaka forme chce przyjac. Czy bedzie to tematyka Nial Fulera, czy oporadniki, czy tlumaczenia, etc.
Jak tylko z Wojtkiem rozgryziemy czemu zniknela opcja przyklejania, to bedzie latwiej i jeszcze kilka dodatkowych spraw sie pojawi.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Dział portalu Comparic na forum

niedziela 11 sie 2013, 20:18

Marcin_N pisze:Marcin, ja nie dam rady szystkiego segregowac i wrzucac i jeszcze wszystko na biezaco. Dzial na forum jest zaczatkiem, zarysem. Mysle, ze stale dzialy moga miec stale tematy. Tylko to o autora powinno zalezec jaka forme chce przyjac. Czy bedzie to tematyka Nial Fulera, czy oporadniki, czy tlumaczenia, etc.
Jak tylko z Wojtkiem rozgryziemy czemu zniknela opcja przyklejania, to bedzie latwiej i jeszcze kilka dodatkowych spraw sie pojawi.
Jasna sprawa - trzeba będzie to jakoś uporządkować. Proponowałem własne tematy do artykułów i kilka osób już takie ma - Piotr, Łukasz.

Nialowi też chyba trzeba utworzyć dział, a jego tygodniowe analizy wrzucać na Trading Floor.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Dział portalu Comparic na forum

niedziela 11 sie 2013, 21:14

Jutro rano zrobie Niala. Chcialem tez cos zaczac w trading floor ale z przyczyn osobistych musi to poczekac do rana. Dobrej nocy..
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Dział portalu Comparic na forum

czwartek 15 sie 2013, 10:19

Członkowie redakcji Comparic obecni na forum powinni mieć już dostęp do forum redakcyjnego. Dodatkowe informacje wysyłam na PW do użytkowników: Longtrader, 1do1, pmleczko, Marchew, Akhh.

Gdybym pominął któregoś z redakcyjnych kolegów, proszę o PW.

EDIT: jeszcze Altmer.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Dział portalu Comparic na forum

czwartek 15 sie 2013, 10:24

Marcin_N pisze:Członkowie redakcji Comparic obecni na forum powinni mieć już dostęp do forum redakcyjnego. Dodatkowe informacje wysyłam na PW do użytkowników: Longtrader, 1do1, pmleczko, Marchew, Akhh.

Gdybym pominął któregoś z redakcyjnych kolegów, proszę o PW.
Dodajmy, że temat jest po prostu dla ułatwienia kontaktu między redakcją, a nie jest to kolejny tajemniczy temat. Od tego chciałbym odejść, żeby każdy użytkownik miał te same prawa i to samo mógł czytać.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Dział portalu Comparic na forum

czwartek 15 sie 2013, 12:18

Subfora z jakiegoś powodu powstały, skoro chcesz od tego odejść to ok, ale stare zostają bez zmian, albo kasujemy , subfora tu na forum są też jego plusem a nie minusem. Taka idea była jak forum powstało z inicjatywy Wojtka.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Dział portalu Comparic na forum

czwartek 15 sie 2013, 12:19

Popieram
Albo sie szanujemy albo do kasacji i przenosimy sie gdzie indziej
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Dział portalu Comparic na forum

czwartek 15 sie 2013, 12:40

Na ten moment nie są mi znane żadne plany ingerowania w subfora prywatne.
Na ten moment nie widzę przeszkód w dalszym funkcjonowaniu subfor prywatnych wg ustalonych wcześniej reguł.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Dział portalu Comparic na forum

czwartek 15 sie 2013, 15:24

Haha, nie wierze. Pojawia się typ z d()upy(teoretyk-filozof powszechnie uważający siebie za kogoś kto coś znaczy !bzdura! ), który jeszcze mówi że jego głos jest tu decydujący. No nie wierzę !smail! Microbi i Dagu, chyba Wojtek inaczej to planował sobie, a tu takie coś? Zresztą ta cała pseudo metamorfoza forum się nie uda, co widać gołym okiem. Ilu was będzie pisać, 4? 5? Każdy wie że ten Biznes jak każdy inny potrzebuje ciszy i spokoju. Jak dwóch sprzedawców taśm samoprzylepnych pojawi się w jednej wynajętej sali to kto więcej sprzeda w ogólnym rozrachunku?, ten który ma gównianą taśmę a lepszy bajer czy ten który wie że sprzedaje lepszą taśmę? Większość którzy kupili g***o owinięte w papierek wrócili po prawdziwy cukierek.

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Dział portalu Comparic na forum

czwartek 15 sie 2013, 15:31

I najbardziej to mnie martwi że tego pseudo morfeusza nie mogę do kill fila dać bo on niby ktoś "ważny" na tym forum. Parodia! :D

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Dział portalu Comparic na forum

czwartek 15 sie 2013, 15:47

Terminator nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi? Wojtek nie miał czasu już dawno się zajmować forum i powoli dyskusje na nim wygasały. Były tylko kłótnie z ZZZ na temat bankowości etc i 2 posty dziennie.

Ktoś musi uporządkować tematy, prawidłowo wszystko podzielić etc. Tym kimś jest Marcin - ja nie mam na to czasu. Nie wiem czemu się czepiasz - czy coś Ci zrobił. Czy coś w zmianach jest nie tak? Napisz o tym w odpowiednim dziale i coś z tym zrobimy.

Jego słowa z decydującym głosem, nie miały na celu chwalenia się, czy pokazania że on tu rządzi, ale wręcz przeciwni, były odpowiedzią na głosy sprzeciwu przeciwko odkrywaniu wątków ukrytych. Tak w ogóle moje słowa zostały źle zrozumiane - ja nie mam zamiaru nic odkrywać bez zgody autorów, natomiast np. przy Ichimoku pisałem kilka razy wiele miesięcy wcześniej, że nie uważam za słuszne ukrywania go.
Nie było jednak zgody na odkrycie go dla wszystkich, więc nic mi do tego.

Co innego wątek Kerimba bo on od początku miał taki być.

Chodzi mi o to, żeby dzielić się wiedzą i dyskutować o systemach etc. Nie ukrywać ich. Od dawna mówię, że marzy mi się coś w stylu Forex Factory i poważnych rozmów na temat tradingu, systemów etc.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Dział portalu Comparic na forum

czwartek 15 sie 2013, 15:55

Przecież doskonale wiesz Akhh że do Ciebie nic nie mam. Chodzi mi o kogoś kto wmawia sobie jak i innym ludziom że jest kimś kim nie jest. To jest chyba oczywiste. Wiem że Daro tylko czekał na tą chwilę, muszę mu po czasie przyznać jednak rację. Taka prawda. Ktoś kto operuje w tym temacie od X lat widzi jak ludzie się starają i tych którzy się starają ale nie jest im to pisane. I możesz z tym polemizować tylko po co?

Awatar użytkownika
esco
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 21:29

Re: Dział portalu Comparic na forum

czwartek 15 sie 2013, 16:17

Terminator nie za bardzo rozumiem jest jaki związek miedzy tym co napisałeś a funkcja zarządcy forum.
"Anyone who believes in indefinite growth in anything physical, on
a physically finite planet, is either mad - or an economist." - Kenneth Ewart Boulding

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Dział portalu Comparic na forum

czwartek 15 sie 2013, 16:27

To chyba proste. Nawet Ty esco? Zobacz ile ludzi będzie pisać tu, przecież wiesz że najdziwniejsze nawet metody zarabiają. Dziwię się że to napisałeś.

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Dział portalu Comparic na forum

czwartek 15 sie 2013, 16:48

ojjjjj tam
jest komedia : D
Codzienna dawka humoru : D
sukcesow ; )
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Dział portalu Comparic na forum

czwartek 15 sie 2013, 19:30

Terminator pisze:To chyba proste. Nawet Ty esco? Zobacz ile ludzi będzie pisać tu, przecież wiesz że najdziwniejsze nawet metody zarabiają. Dziwię się że to napisałeś.
Skończmy tą dyskusję bo do niczego w sumie nie prowadzi. A swoją drogą ja jej nie rozumiem. Przecież wszystkim nam powinno zależeć na uporządkowaniu forum i zajęciu się nim od strony technicznej.
Od strony merytorycznej to już wszyscy piszący się zajmują ;)

Wydaje mi się, że chyba wypowiedź była niefortunna i w tym problem. Terminator zareagował dość ostro.

Mam nadzieję, że nie będziemy się kłócić, a raczej współpracować jeśli chodzi o systemy, dyskusje etc.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
esco
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 21:29

Re: Dział portalu Comparic na forum

czwartek 15 sie 2013, 20:35

Terminator pisze:To chyba proste. Nawet Ty esco? Zobacz ile ludzi będzie pisać tu, przecież wiesz że najdziwniejsze nawet metody zarabiają. Dziwię się że to napisałeś.
Właśnie nie wiem za bardzo o co chodzi.

Chyba nie trzeba zarabiać milionów żeby być modem na forum o FX?
Terminator pisze:Chodzi mi o kogoś kto wmawia sobie jak i innym ludziom że jest kimś kim nie jest. To jest chyba oczywiste. /quote]
Terminator pisze:To chyba proste. Nawet Ty esco? Zobacz ile ludzi będzie pisać tu, przecież wiesz że najdziwniejsze nawet metody zarabiają.
Obawiacie się że będzie szkolił?

Jakby miał szkolić to raczej by nie pisał na forum że raz zarabia raz traci.
Chyba ze w przyszłości journal miałby wyparować jak ten Mr Yogi ale na taki wypadek mam już screeny :).

Co do "decydującego głosu" to zawsze maja go użytkownicy. Ja się nie zgadzam na sytuacje gdzie użytkownik jest
tylko robotem generującym posty do indeksowania przez Google dlatego nie jestem już modem na innym forum.

Tutaj na szczęście nic takiego się nie dzieje.
Nie ma co narzekać. Dajmy szanse na wprowadzenie zmian.
Będą na gorsze to po prostu "zagłosujemy nogami".
Ostatnio zmieniony czwartek 15 sie 2013, 21:03 przez esco, łącznie zmieniany 1 raz.
"Anyone who believes in indefinite growth in anything physical, on
a physically finite planet, is either mad - or an economist." - Kenneth Ewart Boulding

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości