Dział portalu Comparic na forum

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Dział portalu Comparic na forum

czwartek 15 sie 2013, 20:45

Podpisuje sie pod powyzszym
oraz
zostawcie w spokoju watki ukryte przynajmniej te ktore zostaly zalozone przed rewolucja majowa : )
a reszta jak juz kto chce : )
sukcesow
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Dział portalu Comparic na forum

czwartek 15 sie 2013, 22:04

Jeśli chodzi o fora ukryte to nic nie zostanie pokazane bez zgody założycieli danego forum oraz użytkowników.

Zmiany na forum raczej są kosmetyczno-porządkowe + dodanie nowych działów.

CFD na akcje - Wojtek już dawno pracował nad działem o akcjach, ale temat upadł.

Opcje Binarne - to nowość i dynamicznie rozwijający się rynek. Osobiście jestem zachwycony możliwościami jakie dają na grę w konsolidacjach.

Reszta właściwie została tak samo i tak będzie. Co najwyżej może jakaś lekka zmiana wyglądu.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Dział portalu Comparic na forum

czwartek 15 sie 2013, 22:54

Wydaje mi się, że trochę na wyrost to oburzenie. Jak rozmawiałem z Marcinem o postawieniu forum na nogi, to nie widziałem tłumu chętnych do tej funkcji. Tu nie trzeba ataków personalnych, a raczej wsparcia. Funkcja jest nadana i może zostać odebrana, to tylko wirtualny dopisek do mojego nick'u. Liczy się los forum i jego przyszłość. Jaki jest sens w podważaniu czy sabotowaniu tego celu?
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Dział portalu Comparic na forum

piątek 16 sie 2013, 02:20

Pilne sprawy, dzięki że zaczekaliście :mrgreen:
Cytat, mój:

"Taka prawda. Ktoś kto operuje w tym temacie od X lat widzi jak ludzie się starają i tych którzy się starają ale nie jest im to pisane. I możesz z tym polemizować tylko po co?
"

Tu mała uwaga. Fajny biznes! Tyle możliwości zarobku nawet nie handlując wcale. Będę pisał wiersze o fx i nazwę się poważnym redaktorem i ludzie będą musieli mnie czytać bo jak można mnie nie czytać? A jak kto się sprzeciwi to pokażę jaką mam wielką władzę i go nie skarzę, przynajmniej teraz nic o tym nie powiem. Ale na cenzurowanym będzie. Oj tak! :D

Ogólnie to się tutaj bawcie dobrze. Naturalnie będę czytał co tam ciekawego,ale już nie będę tak się czepiał !smail!

ps. odpowiedź tu zamiast na pw. Nie chce mi się odpisywać na to wszystko tak samo.
ps2. edytowałem tego posta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości