Czat Comparic.pl na Slack - dołącz do dyskusji traderskich

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Czat Comparic.pl na Slack - dołącz do dyskusji traderskich

poniedziałek 06 cze 2016, 10:16

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że po kilku tygodniach testów oficjalnie uruchamiamy czat traderski portalu Comparic.pl. Oparty jest o zewnętrzną aplikację Slack, z której korzystać można zarówno w przeglądarce lub w oparciu o aplikację mobilną oraz desktopową.

Pomysł na trading, pytania i wymiana doświadczeń

Czat powstał w celu zgromadzenia zarówno początkujących, jak i doświadczonych traderów w jednym miejscu. Chcemy poprzez niego móc jeszcze szybciej odpowiadać na Państwa pytania, opinie i komentarze oraz jako aktywni traderzy wymieniać się pomysłami handlowymi w jak najszerszym gronie osób.

Jak na razie udostępniamy jeden główny pokój #czat_comparic. Wraz ze wzrostem zainteresowania oraz potrzeb ze strony Użytkowników ilość kanałów możemy dowolnie rozszerzać, tworząc całą siatkę pokoi w zależności od interesujących instrumentów, zaawansowania handlowego lub tematyki.

Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do czatu, już teraz odwiedź witrynę czat.comparic.pl i zarejestruj się całkowicie za darmo. Narzędzie pozwala nie tylko na prowadzenie rozmów grupowych, ale również na bezpośredni kontakt z naszym zespołem redakcyjnym. Jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania do analityków Comparic.pl lub redaktora naczelnego możesz bez problemu zadawać je w prywatnych wiadomościach.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: Czat Comparic.pl na Slack - dołącz do dyskusji traderski

poniedziałek 06 cze 2016, 13:41

Panowie przepraszam z gory za komentarz ale... to chyba nie tak mialo byc :/// przeciez chat zewnetrzny juz przerabialismy - przetrwal max 3 tyg i siedzialo na nim w porywach 4 osoby. Chcialbym sie mylic ale pewnie to samo bedzie tutaj. Nikomu nie bedzie chcialo sie rejestrowac / logowac i przelaczac co chwile okna zeby sprawdzic czy sa nowe wiadomosci. Bardziej chodzilo o male okienko z chatem na stronie forum...
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Czat Comparic.pl na Slack - dołącz do dyskusji traderski

poniedziałek 06 cze 2016, 15:02

Ciężko jest znaleźć coś dla phpBB rozbudowanego do integracji. Te standardowe chaty nie pozwalają na upload plików itd

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Czat Comparic.pl na Slack - dołącz do dyskusji traderski

poniedziałek 06 cze 2016, 15:12

Chat jest zintegrowany z chatem redakcyjnym oraz z rynkami na żywo - to jedyne miejsce gdzie będzie można to komentować na żywo, więc raczej bedzie żył.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: Czat Comparic.pl na Slack - dołącz do dyskusji traderski

poniedziałek 06 cze 2016, 15:17

tego wam wlasnie zycze bo sam najbardziej trulem glowe o to :)
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: Czat Comparic.pl na Slack - dołącz do dyskusji traderski

środa 15 cze 2016, 10:30

Zapraszam na chat (link w pierwszym poscie). Jest nas coraz wiecej - milo sie gawedzi nie tylko o wykresach )
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
Neo
Pasjonat Forex
Posty: 690
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 20:56
Lat na Forex: 4
Lokalizacja: Matrix

Re: Czat Comparic.pl na Slack - dołącz do dyskusji traderski

czwartek 14 lip 2016, 09:56

Fajny ten Slack, ale ciężki strasznie...

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Czat Comparic.pl na Slack - dołącz do dyskusji traderski

czwartek 14 lip 2016, 19:48

Ciężki w sensie, że za dużo ramu zżera, czy że funkcjonalność? :)

Awatar użytkownika
Irek91
Stały Bywalec
Posty: 234
Rejestracja: wtorek 06 wrz 2016, 10:03
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Re: Czat Comparic.pl na Slack - dołącz do dyskusji traderski

wtorek 29 lis 2016, 14:15

Przypominam o naszym czacie na Slack gdzie na bieżąco wymieniamy się swoimi poglądami i spostrzeżeniami dotyczącymi rynków...i nie tylko :P
“Pamiętaj, że twój cel to handlować dobrze, a nie często.” – Alexander Elder

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości