realne ceny

ODPOWIEDZ
no avatar
zosiavin
Posty: 3
Rejestracja: sobota 28 gru 2019, 15:03

realne ceny

czwartek 30 kwie 2020, 07:37

Dzień dobry wszystkim!
Jak to jest, że niektóre produkty są permanentnie w promocji? No bo mam parę rzeczy, za którymi patrzę, aż ich ceny spadną do akceptowalnego przeze mnie poziomu. Rzecz w tym, że niby cały czas są przecenione o 5-10% w stosunku do ceny wyjściowej... co i tak daje tyle, ile w innych sklepach bez przeceny.
Co to ma być, ja się pytam :bambam: ?

no avatar
zosiavin
Posty: 3
Rejestracja: sobota 28 gru 2019, 15:03

Re: realne ceny

poniedziałek 04 maja 2020, 08:24

zosiavin pisze:
czwartek 30 kwie 2020, 07:37
Dzień dobry wszystkim!
Jak to jest, że niektóre produkty są permanentnie w promocji? No bo mam parę rzeczy, za którymi patrzę, aż ich ceny spadną do akceptowalnego przeze mnie poziomu. Rzecz w tym, że niby cały czas są przecenione o 5-10% w stosunku do ceny wyjściowej... co i tak daje tyle, ile w innych sklepach bez przeceny.
Co to ma być, ja się pytam :bambam: ?
Przykłady? Proszę bardzo!
Na https://novotime.pl/pol_m_Marki_Orient-Star-417.html model RE-HH0003S00B kosztuje 5400 zł, a przekreślona cena to 6000 zł. I tak trzyma się od paru tygodni... Albo księgarnia SK tam nowości przeceniają o 30-kilka procent, a z czasem produkty drożeją... ale ceny wyjściowej nigdy nie osiągają, zawsze jest 5-7% rabatu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości