AUD/NZD

Awatar użytkownika
Portal Comparic
Stały Bywalec

AUDNZD błyskawicznie przebił kolejny opór

czwartek 09 sie 2018, 09:11

We wtorek pisałem o przebiciu AUDNZD przez istotny opór na 1,0980. Radziłem poczekać na retest tego poziomu i późniejsze wejście w pozycję. Nie wziąłem jednak pod uwagę tego, że dziś w nocy będzie miała miejsce decyzja RBNZ w sprawie polityki monetarnej Nowej Zelandii. Gołębi komunikat banku centralnego sprawił, że cena pary walutowej dynamicznie wzrosła i dotarła powyżej kolejnego istotnego poziomu.

wykresy: https://comparic.pl/audnzd-blyskawiczni ... ejny-opor/

Nie udało mi się wejść w proponowaną ostatnio pozycję. Tak naprawdę nie byłaby to dobra decyzja przed spotkaniem RBNZ, ponieważ można było się spodziewać większej niż zwykle zmienności na rynkach. Jeśli jednak ktoś się na nią zdecydował, to może księgować nawet 150 pipsów zysku.
Cena obecnie znalazła się powyżej oporu na 1,1115. W najbliższym czasie spodziewałbym się raczej reakcji podażowej, zobaczymy czy przebity poziom sprawdzi się jako nowe wsparcie. Kolejny istotny opór znajduje się w okolicach 1,1250, gdzie cena była po raz ostatni pod koniec zeszłego roku.
Masz jakiekolwiek pytania? Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!
Portal Comparic.pl - codziennie budzimy rynki

ODPOWIEDZ