Którego brokera polecacie?

ODPOWIEDZ
no avatar
Daniel Nagaec

Re: Którego brokera polecacie?

środa 04 mar 2020, 22:52

Broker jest bardzo dobry – dzila na rynku od lat, rekwotowania są niezwykle rzadkie a pieniądze są zawsze szybko wypłacane. Można powiedzieć, że jest jednym z najlepszych brokerów na dzień dzisiejszy. Ogólnie rzecz biorąc, można tu spokojnie pracować i zarabiać przyzwoite pieniądze.

no avatar
RomanZozula

piątek 27 mar 2020, 13:11

Korzystam z tego brokera ponad 2 lata. Ok, sytuacje bywały różne, ale nikt nie jest idealny i pomoc techniczna w takich trudnych sytuacjach spisywała się na medal. Najważniejsze jest to, że nigdy nie miałem problemu z wypłatami, zawsze były w terminie.

no avatar
BorysZajga

środa 15 kwie 2020, 10:24

Współpracuję z fxpro od ponad roku. Głównymi zaletami są dla mnie są: dobry spread i wysoka jakość wykonania. Do tego dochodzą fajne aplikacje mobilne, i szybka wypłata środków na kartę Visa bez prowizji.

no avatar
Barbara Krasińska

poniedziałek 20 kwie 2020, 12:52

Dałabym Fxpro solidną 4! Nawet jeżeli firma i ma jakieś wady, to nie są one tak znaczące, aby się na nich skupiać. Platformy i narzędzie są doskonałe pod każdym względem, a szybkość działania z mojego doświadczenia z innymi brokerami jest tutaj najlepsza. Każdy problem można rozwiązać za pomocą wsparcia technicznego, z wyjątkiem własnej głupoty. Polecam

no avatar
AgataPisanek

środa 29 kwie 2020, 10:40

Dobre wykonanie, platforma się nie wiesza, a i warunki handlu są również całkiem przyzwoite. Jestem zadowolona z dużej liczby instrumentów handlowych. Podoba mi się również ich analiza, i dobry kontakt ze wsparciem technicznym w razie potrzeby. Wiele sposobów na uzupełnienie i wypłatę, do tego wypłaty są dość szybkie. Ogólnie nie znalazłam jeszcze żadnych większych problemów w tym brokerze.

no avatar
Marek Krystekiewicz

czwartek 28 maja 2020, 11:02

Doskonały broker - niezawodne biuro, usługa jest bardzo dobra. Warunki, szybkość realizacji, rozkład - wszystko mi absolutnie odpowiada. Dane wyjściowe na kartę są natychmiastowe. Dobry wybór narzędzi. Teraz stało się znacznie więcej niż wtedy, gdy zacząłem z nimi handlować. Mogę docenić ich pracę nad solidną czwórką z plusem.

no avatar
KacperMost

czwartek 25 cze 2020, 12:07

Broker bardzo zorientowany na klienta. Spodobał mi się fakt, że zapewniają dość wysokiej jakości wsparcie techniczne oraz duży wybór kont i platform. Bardzo ważnym punktem jest również wysoki poziom ochrony środków osobistych, istnieje poważne europejskie zezwolenie, a także ubezpieczenie depozytów. Wydajność nie jest idealna, ale zbliżona do tego. Wypłata zysków jest dość szybka, więc dla mnie jest to broker z dużymi plusami.

ODPOWIEDZ