Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

Czy chcesz aby na forum pojawiły się reklamy w zamian za nagrody w konkursach?

Tak. Chcę reklamy za nagrody.
44
55%
Nie. Nie chcę reklam w ogóle.
32
40%
Nie wiem.
4
5%
 
Liczba głosów: 80
Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

niedziela 26 paź 2014, 13:15

Nie sprawdzamy do końca reklamodawców bo jest to niemożliwe, natomiast nie wpuszczamy ofert firm, o których wiemy że są złe.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
NiceFox
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 18 wrz 2012, 09:45
skype: fxnicefox

Re: Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

czwartek 06 lis 2014, 09:34

Branie kasy za reklamy rodzi zobowiązania. Reklamodawca będzie sobie życzył rekalmy, jeżeli posty będą zawierały niewygodne treści będą usuwane.
Tak się dzieje na nawigatorze. Konflikt interesów.
BTW.
pytanie w ankiecie jest źle sformułowane.
Równie dobrze można postawić pytanie :
czy chcesz reklamę wiedząc o tym że wpłynie to na moderowanie niewygodnych treści ?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

czwartek 06 lis 2014, 10:27

Nice mylisz się.

Mamy na portalu reklamy brokerów i żadne teksty o nich nie są moderowane.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

czwartek 06 lis 2014, 11:04

NiceFox, fajnie że się u nas zarejestrowałeś. Zachęcam Cię, żebyś dał nam szansę. Przekonajmy się.

Na forum nie ma reklam, ale portal Comparic współpracuje z brokerami.

Nie chcę wypowiadać się za Nawi, szczególnie że nie znam okoliczności przypadków, o których piszesz.

Z jednej strony na forum internetowym musi panować wolność słowa i wyrażania opinii. Jednak nie może to oznaczać szkalowania kogokolwiek i niszczenia jego wiarygodności, co wielokrotnie odbywało się na nawi i to też w stosunku do brokerów - były nawet podejrzenia, że to sprytna konkurencja. Dlatego na forum zwykle prosimy o sprecyzowanie/uwiarygodnienie zarzutów czynionych w postach.

Obaj z Marcinem Wenusem zaczynaliśmy jako traderzy. Obaj szukaliśmy informacji o brokerach czy wiedzy o tradingu gdzie się dało. Rozumiemy priorytety i problemy traderów i staramy się pracować przede wszystkim dla Was. Bez traderów - czytelników nie będzie Comparic z tego względu, że żaden broker nie zapłaci nam za reklamę. !Tak!
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
slak
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 10 lis 2014, 22:10
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

wtorek 16 gru 2014, 14:43

kingsize4 pisze:Jeżeli pieniądze z reklam miałyby iść tylko na nagrody dla forumowiczów, jestem przeciwny. Podoba mi się przejrzystość forum.
Podzielam tę opinię - wolę przejrzystość materiału od nagród, wolę nawet pokryć koszty utrzymania forum.
slak

no avatar
Mapcin75
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 16 lis 2014, 22:22

Re: Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

czwartek 01 sty 2015, 23:11

Jestem zdecydowanie przeciw.
Z każdej strony jesteśmy zalewani niechcianymi reklamami z którymi nawet filtry i blokady sobie nie radzą!
Uważam że większość rozumnych ludzi zna swoje potrzeby i wie jak je zaspokoić bez oglądania reklam.
I najważniejsze:
Co się reklamuje?
SZAJS który ciężko wcisnąć ludziom!!!!!!!!!!
Jeszcze raz STANOWCZE NIE !!!!

Awatar użytkownika
silveRbull
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 01:22
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

piątek 02 sty 2015, 02:34

Witam

Uwazam ze reklamowanie Brokerów bez uzasadnienia jest wciskaniem ludziom kitu i nawijani makaronu na uszy. Ja np. współpracuje z jednym brokerem i tylko jednego brokera promuje. Wybrałem go ponieważ ma najlepsze warunki do handlu i jeżeli juz sie tłumacze - to słowa, prawda i rzeczywistość sie bronią a nie siła nabywcza pieniądza.

Jeżeli zatem forum mialoby być sponsorowane, to istnieje duże prawdopodobieństwo ze powtórzy sie ta sama historia ci na Navi gdzie znikają całe watki sprzeczne z filozofia tego biznesu. Takie sa fakty panowie. Jeżeli chcemy być wporzadku wobec innych to nie można współpracowac z instytucjami ani tym bardziej ich reklamować o których wiadomo ze maja przewagę nad traderami i za kulisami zarabiają na ich stratach.

Chyba że wprost się o tym powie, ale wówczas jaki broker bedzie sie interesował tym forum...?

Pozdrawiam
Zainteresowanych zniżką od standardowej prowizji w IC Markets zapraszam na moją stronę - link w profilu.....

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

piątek 02 sty 2015, 09:41

"a np. współpracuje z jednym brokerem i tylko jednego brokera promuje."

http://forum.comparic.pl/viewtopic.php?p=41155#p41155
"A zatem szczerze polecam ci IC Markets. I nie dlatego ze jestem IB dla tego brokera bo dla IronFx też jestem IB i wielu innych także."

Hehe, kłamstewka wychodzą podczas naganiania :). Dodatkowo, mam nadzieję, że nie zaspamujesz tego forum tak jak nawigatora swoim marketingowym ściemnianiem, niepopartym niestety rzetelną wiedzą.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
silveRbull
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 01:22
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

piątek 02 sty 2015, 13:15

Witam

Wygląda na to że nie rozumiesz co czytasz. Formalnie jestem IB dla wielu brokerów i mógłbym być w pewnym sensie uniwersalny, ale zrezygnowałem z takiej formy ponieważ nie chce oszukiwać ludzi tak jak inni to robią. Nagrywają webinary i potem wciskają jaknajwiększej liczbie osób kota w worku. Stąd moja współpraca i innymi brokerami poza IC Markets pozostaje bez odzewu.

A zatem współpracuję z jednym brokerem którego wybrałem jako najlepszego i wcale nie mam sie czego wstydzić. Podobnie odnośnie spamu jestes nie tylko nie zorientowany ale także niesprawiedliwy. A jeżeli nawet śledziłeś moje posty to zauważ że zwyczajnie odpowiadałem na zadawane pytania. A że nikt z szanownych panów Administratorów nie potrafił wdać się w dyskusję i zaoferować coś lepszego to stosując tani chwyt usuwał wszystkie posty które godziły w interesy brokerów.

Niesłusznie też określiłeś mnie "naganiaczem". Prawda jest taka ze IC Markets jest brokerem Australijskim i wszelkie informacje na temat tego brokera dostępne sa w języku angielskim. Stąd starałem się udzielać wszystkim zainteresowanym odpowiedzi w sposób wyczerpujący jak tylko najlepiej potrafię. Przez cały czas pomagam ludziom w kontaktach z tym brokerem bez względu na to czy otworzyli konto za moim pośrednictwem czy nie. To co mnie motywuje do tego to chęć niesienia pomocy a nie dorabiania sie na ludzkiej krzywdzie.

Nie jestem pierwszy i nie ostatni którzy mieli zle doświadczenia z Navi. Na forum powinny liczyć sie argumenty, prawda i rzetelność a nie siła i interesy Administratora. Ktoś kto ma coś do powiedzenia nie tylko na temat brokerów niestety dawno pożegnał sie z tamtym forum, m.inn ze względu na konflikt interesów jaki rodzi wprowadzenie reklam.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony piątek 02 sty 2015, 13:38 przez silveRbull, łącznie zmieniany 2 razy.
Zainteresowanych zniżką od standardowej prowizji w IC Markets zapraszam na moją stronę - link w profilu.....

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

piątek 02 sty 2015, 13:34

Ty nie rozumiesz. Raz piszesz jedno, drugi raz drugie. Odnośnie Nawi - bardzo dużo osób zwracało uwagę, że każdy temat o brokerach jest zaspamowany IC Markets, wszędzie gdzie się dało marketingowy bełkot. Niektóre Twoje teksty szczerze mnie rozbawiły, np:
- "IC Markets ma obie książki i jest brokerem ECN" - bez komentarza :D
- "IC Markets jest pierwszym prawdziwym brokerem ECN, który oferuje najniższe prowizje, spready i bezpośrednie łącze do dostawców płynności. " - dlaczego pierwszym? w czym byli pierwsi? Dlaczego akurat IC Markets są prawdziwym ECNem a inni nie są? Chętnie posłucham konkretów, nie lania wody.
- "Takie marki jak Lmax oraz ICMarkets wyznaczają granicę pomiędzy tym co dobra a najlepsze. " - piękne! :)

no i sztandarowy zwrot, wielokrotnie przez Ciebie używany: "data fead". DATA FEED!!!!

Chętnie bym kontynuował tą dyskusję, ale w temacie do tego przeznaczonym. W Twoich postach jest tyle niewiedzy, błedów i bełkotu że czasu by mi brakło wszystko zaznaczać :). Tymczasem proszę moda o przeniesienie ostatnich postów do tematu o IC Markets gdzie okresowo będę przedstawiał swoje przemyślenia nt twórczości pewnego agresywnego ib :), jak i brokera oczywiście!
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
silveRbull
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 01:22
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

piątek 02 sty 2015, 13:48

Witam

Panie Macierewicz. Wyrywa Pan pewne rzeczy z kontekstu i ciągnie mnie za język. Podobnie było w poprzednim poście jak i teraz. Nie przeczyta Pan całości tylko wyciąga pojedyńcze stwierdzenia.

To prawda ze gdzie nigdzie popełniłem błędy nawet ortograficzne czy stylistyczne. Takich błędów ludzie popełniają masę i nikt nie ma o to do nich pretensji. Poza tym jestem uprzejmy i nikogo nie obraziłem.

Co do książki proszę doczytać dalej, wszystko przecież wyjaśniłem. Wyjaśniłem nawet każdy z pańskich powyższych cytatów ale najwyrażniej albo Pan niedoczytał, albo zostały na Navi usunięte. Nie wiem co sie stało bo nie mogę odczytać. Stad nasza rozmowa jest jednostronna. Liczy sie prawda a nie opinie. Nawet jeżeli nieudolnie wyjaśniłem trudne kwestie to każdy moze sobie to zweryfikować u brokera. Niczego złego nikomu nie życzyłem ani w niczym nie zaszkodziłem.

Ja nie przychylam sie do pańskiej prośby ponieważ to co pisze dotyczy konfliktu interesów. Natomiast pomiedzy wierszami muszę tłumaczyć off-top i zarzuty przeciwko mnie. Zaznaczam ze nie jestem zainteresowany szkalowaniem mojej osoby - a w tym kierunku to zmierza, tylko faktami.

Co do skarg tych ludzi to trudno sie wypowiadać. Nie wiadomo nawet ilu ich było i kto to był. Z drugiej strony wielu wreszcie zaczęło zarabiać i sa bardzo zadowoleni. Każdy kij ma dwa końce, zwłaszcza że na jednym przeważyły interesy tamtejszej władzy. Prosze rownież ochłonąć i zauważyć jakie emocje budzi rozmowa na temat brokerów a co dopiero reklamy w miejscu gdzie jawnie mówi sie o nabijaniu w butelkę

Dlatego jestem zdania że nie powinno być reklamy brokerów na forach, a jakiekolwiek informacje powinny wynikać z dyskusji i potyczek słownych umieszczanych w postach.....

Pozdrawiam
Zainteresowanych zniżką od standardowej prowizji w IC Markets zapraszam na moją stronę - link w profilu.....

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

piątek 02 sty 2015, 20:44

Fajnie że jest dyskusja.
Poza tym jestem uprzejmy i nikogo nie obraziłem.
Tak, tego się trzymajmy proszę.

Żadnych postów nie przenoszę, bo to nie jest tak hop siup przerzucić i żeby jeszcze było wiadomo o co chodzi. Zwłaszcza, że póki co widzę zarzuty wobec działalności SilveRbull raczej, a nie IC Markets.

Macierewicz, jeśli masz ciekawe spostrzeżenia odnośnie tego brokera śmiało napisz w temacie o tym brokerze. Tutaj trzymajmy się proszę tematu przewodniego, nie dotyczy on żadnego konkretnego brokera.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
Jakub Nowacki
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 05 sty 2015, 11:42

Re: Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

poniedziałek 05 sty 2015, 11:54

silveRbull pisze:Uwazam ze reklamowanie Brokerów bez uzasadnienia jest wciskaniem ludziom kitu i nawijani makaronu na uszy. Ja np. współpracuje z jednym brokerem i tylko jednego brokera promuje. Wybrałem go ponieważ ma najlepsze warunki do handlu i jeżeli juz sie tłumacze - to słowa, prawda i rzeczywistość sie bronią a nie siła nabywcza pieniądza.
Czytam wiekszosc for o forexie i jestem biernym uzytkownikiem, ale jak czytam takie herezje to musialem az sie zarejestrowac zeby Ci odpowiedziec.

Powiniens dostac nagrode HIPOKRYTY 2015 - to nie jest obelga tylko stwierdzenie faktow.
Najwiekszy IC Markets Bełkot Spamer mowi o wciaskaniu kity ludziom poprzez reklamy??? Jaja sobie z nas robisz? Przeczytaj siebie kilka razy czlowieku.

Na Nawigatorze juz sie nie udzielasz, wiec pewnie dostales bana za Twoj spam w kazdym watku zwiazanym z jakimkolwiek brokeram - jezeli tak to brawo !Brawo!! , ale bana dostales stanowczo za pozno. Tego belkotu nie dalo sie juz wytrzymac i pewnie dziesiatki userow tak samo uwazalo, widzialem ze dostawales systematycznie ostrzezenia, az w koncu sie doigrales??? A teraz psioczysz na nawi i przeniosles sie na kolejne forum, zeby je zaspamowac??? Tutaj tez szukasz swoich wiernych wyznawcow IC Markets? Jest tylko kwestia czasu kiedy i tu bana dostaniesz. Opanuj sie w koncu [...]. :bambam:

Wracajac do tematu: Reklamy sa OK, jezeli sa kontekstowe i niezbyt nachalne, inaczej nie byloby zadnych stron w intercie, w ogole nie byloby mediow. To sa podstawy rynku....

mod: proszę unikać epitetów

Awatar użytkownika
silveRbull
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 01:22
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

wtorek 06 sty 2015, 02:26

Witam

Panie Jakubie, Pan mnie niesłusznie ocenia i atakuje, a to być może jest złamanie regulaminu. Nie wiem, nie ja oceniam, ale temat dotyczy reklam a nie mojej osoby. Niech Pan zwróci uwagę że pańskie wypowiedzi dotyczą człowieka a nie instytucji, wiec prosze sie pochamować z prywatnymi opiniami. Prosze także zwrócić uwagę ze nie zakładałem wątków tylko brałem czynny udział w dyskusji i nikogo nie pozostawiłem bez wyczerpującej odpowiedzi. Ludzie zadają wiele pytań dlaczego akurat tak, a nie inaczej, co lepsze i dlaczego. Każdy mógł sie wypowiedzieć, każdy mógł argumentować ale jakoś nikogo nie było kto mógłby udzielić wyczerpujących odpowiedzi. Stad moich postów mogło byc znacznie wiecej, aniżeli biernych użytkowników, ale nie dlatego że spamowałem, lecz informowałem i wyjaśniałem. Czasami prezentowałem własne opinie, ale to zupełnie co innego. Dopiero teraz zdaje sobie sprawę że moje wypowiedzi były zwyczajnie co-niektórym nie na rękę i rodziły konflikt interesów. Proszę się nie obawiać, już tego błędu nie popełnię. Ale dlatego jestem obecny w tym wątku, ponieważ na własnej skórze tego doświadczyłem. Dziwi mnie tylko dlaczego nikt nie podejmowal sie wtedy dyskusji...? Zamiast używać tanich i obraźliwych chwytów typu spam alb hipokryta wystarczy przedstawić lepsze argumenty. I nie powinny one dotyczyć mnie, ale przedmiotu sprawy. Ja jestem tylko szczerym człowiekiem, dlatego wszystkie złośliwe uwagi, które padły w pana poście traktuje jako wynikające z bezsilności, porywczości i łatwego ulegania emocjom. Mam nadzieje że panski post odbije sie echem u administratora. A z drugiej strony nie dajmy sie zwariować tylko zachowajmy sie jak dorośli ludzie i komunikujmy sie, oraz wymieniajmy argumentami i trzymajmy tematu.

PS. Przepraszam za ten off-Top admina ale jak tu nie zareagować na takie.... Ech... Tam... Pipsiorów życzę...:)

Pozdrawiam
Zainteresowanych zniżką od standardowej prowizji w IC Markets zapraszam na moją stronę - link w profilu.....

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

wtorek 06 sty 2015, 10:21

Na tym forum co do zasady nikomu nie zabraniamy mówić tego co myśli. Jeśli ktoś wchodzi w działalność zarobkową, musi się liczyć z opiniami innych użytkowników, czasem gorzkimi. Jest jednak wyjątek od tej reguły - dla dobra dyskusji i forum, proszę unikać używania negatywnie brzmiących epitetów skierowanych na innych uczestników dyskusji. Podstawowa zasada komunikacji mówi: oceniajmy zachowania, a nie ludzi. Zasada ta odnosi się do internetu w szczególności, który pozwala nam rozmawiać z ludźmi, o których bardzo mało lub nawet nic nie wiemy.

Proszę nie podgrzewać temperatury, ok?
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Mighty Baz
Gaduła
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 12 mar 2012, 13:47

Re: Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

wtorek 17 lut 2015, 14:29

reklamy swiadcza o powadze portalu, bo oznacza ze reklamodawcy widza w tym potencjal.
DAYTRADER
外汇交易是简单

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

środa 25 lut 2015, 21:15

Reklamy sa ok,ale bez wciskania kitow,ze broker z banera jest najlepszy na swiecie.

Pozdrawiam
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

no avatar
MPa
Posty: 1
Rejestracja: sobota 28 lut 2015, 21:06

Re: Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

piątek 06 mar 2015, 15:08

Jestem za reklamami, które przyniosą dochód twórcom i utrzymującym to forum. Nie widzę potrzeby, żeby się ktokolwiek z tego miał przed forumowiczami rozliczać.

Awatar użytkownika
tyler_durden
Stały Bywalec
Posty: 151
Rejestracja: sobota 15 wrz 2012, 12:01
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

wtorek 24 mar 2015, 20:58

Jasne, że niech ma. Mi to przeszkadzać nie będzie. Nawet nie chodzi o nagrody, ale o jego rozwój. Wiadomo, że wszystko dzisiaj kosztuje.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Głosujemy: Czy forum ma mieć reklamy w szczytnym celu?

środa 25 mar 2015, 10:52

Pod dyskusję poddaję jeszcze możliwość, że reklamy będą dotyczyły tylko działalności edukacyjnej. Nie będzie zachwalania brokerów, że "taki i owaki to najlepszy broker, najszybsze wpłaty i najprzyjemniejsze straty"... :wink:
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości