Lista webinarów w Comparic.pl

Awatar użytkownika
Portal Comparic
Stały Bywalec
Posty: 167
Rejestracja: środa 30 maja 2018, 09:51

Dax30 a waluty – poznaj specyfikę handlu na najważniejszych światowych walorach inwestycyjnych

czwartek 12 lip 2018, 10:52

DAX30 to jeden z najbardziej znanych indeksów giełdowych na świecie. W środowisku inwestorów jest on szczególnie popularny wśród traderów, którzy cenią ten walor inwestycyjny przede wszystkim za relatywnie dużą zmienność oraz charakterystykę ruchów.

Obok wspomnianego indeksu kolejnymi walorami, które wyróżniają się dużą zmiennością oraz są znane niemal przez wszystkich traderów to pary walutowe z EURUSD na czele. Główna para walutowa przyciąga inwestorów przede wszystkim niskimi kosztami transakcyjnymi oraz wysoką zmiennością.
DAX30 z perspektywy interwału D1

Warto wiedzieć, że pomimo pozornego podobieństwa wyróżnione instrumenty mają pewne charakterystyczne cechy, które determinują handel w oparciu o nich. Poznanie pewnych prawideł z pewnością pozwoli na bardziej skuteczny handel i poprawi naszą skuteczność w codziennym handlu. Podczas webinaru szczególny nacisk zostanie położony na zachowanie podczas poszczególnych godzin handlu.
EURUSD i potencjalne punkty wejścia

Portal Comparic.pl razem z Brokerem BDSwiss mają przyjemność zaprosić Państwa na specjalny webinar, w trakcie którego poznasz od podstaw różnice w handlu pomiędzy DAX30 a walutami. Będzie to już piąty z cyklu webinarów organizowanych pod nazwą “Porozmawiajmy o rynkach”.
Najbliższe spotkanie już 12 lipca!

12 lipca – czwartek – o godz. 20:30 Damian Nowiszewski przedstawi podstawowe różnice w handlu pomiędzy indeksem DAX30 a walutami. W trakcie tego spotkania dowiesz się także dlaczego należy stosować różne podejścia do walut i indeksów oraz poznasz kilka proponowanych strategii inwestycyjnych dopasowanych do danego waloru.

Agenda spotkania

• Wstęp
• DAX30 – charakterystyka indeksu
• Pary walutowe – czy wiesz już wszystko na ich temat?
• Dlaczego należy stosować różne podejścia do walut i indeksów
• Propozycja strategii inwestycyjnych dopasowanych do danego waloru

Zapisz mnie na to szkolenie: https://comparic.pl/dax30-waluty-poznaj ... tycyjnych/
Masz jakiekolwiek pytania? Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!
Portal Comparic.pl - codziennie budzimy rynki

Awatar użytkownika
Portal Comparic
Stały Bywalec
Posty: 167
Rejestracja: środa 30 maja 2018, 09:51

Analiza techniczna – Czy może być przydatna w tradingu?

środa 18 lip 2018, 08:22

Analiza techniczna – Czy może być przydatna w tradingu?
Wiele mówi się ostatnio na temat analizy technicznej. Na gruncie giełdowym znalazła ona szerokie grono zwolenników i urosła niemal do rangi religii. W ostatnim czasie coraz więcej osób uważna natomiast, że AT nie działa. Czy zatem faktycznie analiza techniczna może sprawdzać się na rynkach? A może to tylko i wyłącznie kolejna metoda wróżenia z fusów?

Portal Comparic.pl razem z Brokerem Naga Markets mają przyjemność zaprosić Państwa na specjalny webinar, w trakcie którego postaramy zagłębić się w szczegóły analizy technicznej oraz udzielić odpowiedzi na w/w pytania. Spotkanie odbędzie się już w najbliższą środę (18.07.2018 r.) o godzinie 20:00, a jego gospodarzem będzie Arkadiusz Jóźwiak.

W trakcie tego spotkania przedstawimy wszystkie za i przeciw oraz wydamy ostateczny osąd, czy analiza techniczna jest przydatna w tradingu. Wskażemy również które z narzędzi AT są bardziej skuteczne, a które jedynie zaśmiecają wykres.

Zapisz się na webinar:

http://naga.academy/webinars/pl/compari ... -analysis/
Masz jakiekolwiek pytania? Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!
Portal Comparic.pl - codziennie budzimy rynki

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości