Człowiek Zagadka

no avatar
Yerba Mate
Posty: 16
Rejestracja: środa 12 sie 2015, 18:42

Człowiek Zagadka

środa 12 sie 2015, 18:54

Witam, chciałbym poprowadzić tu swój dziennik i podzielić się z Wami moimi zagadkami :laugh:
Doświadczenie:
5 lat na rynku forex forex
Osiągnięcia:
1. Jeszcze żyje po kilku MC :celebr:
2. 230% z 100euro i wykonianie 8 lota transkacji od gkfx !Dobrze!
3. Wygrany konkurs ForexBall !Brwoo!
4. Była taka promocja od Trading212 i tam tez ładnie zarobiłem ale wypłacałem co jakis czas az do mc :mrgreen:

Dziennik miszcza MC, mam konto w alior trader od kilku lat, teraz je reaktywowałem z kwotą 590zł i mam juz 609zł :laugh:

SL: 40zł :D
TP: na krzywy ryj :facep:


Damy rade, zobaczymy ile wytrzymam bez MC :mrgreen:

Na setup czekam kilka godzin nawet, byle był dobry bo pi*****, nie wchodze w byle g***o :great:

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Człowiek Zagadka

środa 12 sie 2015, 19:37

Fajnie, bo ten dział tutaj umiera.
Jakaś konkretna strategia?

no avatar
Yerba Mate
Posty: 16
Rejestracja: środa 12 sie 2015, 18:42

Re: Człowiek Zagadka

środa 12 sie 2015, 20:38

Strategia :laugh: nie zrobic mc :aaaa:

no avatar
Yerba Mate
Posty: 16
Rejestracja: środa 12 sie 2015, 18:42

Re: Człowiek Zagadka

środa 12 sie 2015, 20:38

616zł :wink: na dzisiaj starczy tych nieudanych trejdów i pouciekanych pipsów! :D Moze mi się uda nie zaliczyć MC :poser: Któż to wie, ogólnie boje sie grać, jeszcze zadnego SL nie zaliczyłem. Oby do 1k zł !strzelam!

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Człowiek Zagadka

czwartek 13 sie 2015, 18:15

Yerba Mate pisze: Była taka promocja od Trading212 i tam tez ładnie zarobiłem ale wypłacałem co jakis czas az do mc :mrgreen:
Była, dawali 1000 zł za free, zawsze jakieś pieniądze. Jakiś czas temu sobie przypomniałem o tym koncie, puściłem tam Czarodziejkę 3.0, i już mam 2k. Takie granie bez ryzyka, bo przecież nic tam nie wpłacałem. Spróbuję tam dojść do 10 k i się przeniosę do XTB chyba. Z drugiej strony, w tym Trading 212 gra się mi zaskakująco dobrze, prawie jak na Oandzie. Może warto tam zostać powyżej 10 k?
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Człowiek Zagadka

czwartek 13 sie 2015, 18:50

w tym Trading212 jest tylko webtrader? czy maja tez w ofercie MT4?

no avatar
Yerba Mate
Posty: 16
Rejestracja: środa 12 sie 2015, 18:42

Re: Człowiek Zagadka

czwartek 13 sie 2015, 18:52

Weba mają tylko i bez opcji zleceń przeciwstawnych. Z tego co kiedys czytałem to Oni są podłączeni pod jakiegos brokera STP ale wiecej nie wiem ;) Mają gwarantowane SL. Tyle co Oni wyrzucili kasy na reklame w necie (youtube i inne portale) + darmowe bonusy dla graczy to szok :laugh: Nie znam statystyk ale mozliwe, ze nawet na tym zarobili :bigsmile: Mi sie podobało w trading 212 to, ze wypłaty przychodziły na konto w ciągu 2 godzin !szok! Alior ma fatalną opinie na navigatorze a ja wgle nie widze z nim problemu i nigdy nie widziałem. Admiral Markets ma zawiechy i rozłączenia platformy codziennie.

no avatar
Yerba Mate
Posty: 16
Rejestracja: środa 12 sie 2015, 18:42

Re: Człowiek Zagadka

piątek 14 sie 2015, 10:25

Stan konta 618zł :laugh: i 20zł wypłaciłem na piwo, od srody zarobiłem 20zł !Dobrze! hehe niewiele ale cieszy, lepiej to niz spawać i niszczyc wzrok i wdychać chrom :weak: W piątki nie gram. Do poniedziału :D w poniedziałki tez nie lubie grać ale bede szukał jakiegos setup'u !smail! Miłego weekendu.


Obrazek

bez tego nie funkcjonuje !strzelam! HAIL YERBA MATE

Awatar użytkownika
kwfx
Maniak Forex
Posty: 1043
Rejestracja: środa 24 wrz 2014, 07:43
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Człowiek Zagadka

piątek 14 sie 2015, 11:07

Swoją drogą, ciekawa strategia ;) Byle nie MC - wszystko zawarte w 3 słowach :)

Życzę powodzenia i dodaję, że również jestem fanem Yerby :)

no avatar
Yerba Mate
Posty: 16
Rejestracja: środa 12 sie 2015, 18:42

Re: Człowiek Zagadka

piątek 14 sie 2015, 16:15

Do złożenie zlecenia 0.1 lota trzeba 430zł a ja mam 600 !Brwoo! Jest bardzo duze prawdopodobiseńwto ,ze zalicze MC a narazie jestem na plusie :laugh: gram na M1 scalping sl 5-10 pipsów. Wbijam sie w świece poparte chwilomym wzrostem albo spadkiem biorąc pod uwage trend i opór/wsparcie. Chwilowe przeczucie i otwieram zlecenie !Dobrze! prowadzenie dziennika pomoze mi w nie zaliczeniu MC. Chce jak najdłużej zarabiać niezaleznie ile i nie wtopić !Tak!

no avatar
Yerba Mate
Posty: 16
Rejestracja: środa 12 sie 2015, 18:42

Re: Człowiek Zagadka

niedziela 16 sie 2015, 16:17

Jutro zaczynamy zabawe :bambam:

Cel: 200zł do czwartku 21:00 !Brwoo!

Musi sie udać ! !Tak!
a teraz modlitwa :facep: oby rynek w tym tygodniu był miły dla oka i ręki. Oby było duzo pewniejszych setup'ow i zeby błędy były BARDZO szybko zamykane z małymi stratami !strzelam!

no avatar
Yerba Mate
Posty: 16
Rejestracja: środa 12 sie 2015, 18:42

Re: Człowiek Zagadka

poniedziałek 17 sie 2015, 14:24

Stan konta 582zł
pierwszy setup zaliczył SL 24zł - chciałem sl delikatnie przesunąć w dół i gdybym to jednak zrobił obudziłbym się z większym minusem. Twardo przyjąłem na klate SL.
Drugi długo wyczekiwany setup otwarty z niedowierzaniem zamknięty z zyskiem 15zł - cholernie cięzko wszedł bo miałem wątpliwosci... najpierw swieczka zjechała pod sl ale odbiła gwałtowanie i zamknąłem. Najtrudniej zaliczyć zyskowną transakcje po ujemnej a pozniej jakoś leci.
Czasami dwie stratne pozycje pod rzad to 0 obiektywizmu do końca dnia.

Poniedziałki charakteryzują się gwałtownymi spadkami i wzrostami na M1, zeby wgle wstrzelić się trzeba przewidziec dany wystrzał a nie podłączyć się pod juz wykreowaną mniejsza swieczke i czekac na jej dalszą kontynuację. Jakies 60% sygnałów na m1 własciwie coś znaczy, reszta to bujda, trzeba być czujnym zeby cokolwiek zobaczyć.

Nie chce zaliczyć MC, musze ciąć szybko straty.Wyczucie i dyscyplina.

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Człowiek Zagadka

poniedziałek 17 sie 2015, 17:13

zarzuć jakiegoś screena z tego M1.

no avatar
Yerba Mate
Posty: 16
Rejestracja: środa 12 sie 2015, 18:42

Re: Człowiek Zagadka

poniedziałek 17 sie 2015, 18:29

Nr1 sl - buy, Nr 2 zysk - sell , patrze ma mt4 a handluje na pro traderze :what: na Protraderze nic nie widac, nie umiem tego tam ustawiać, po prostu uzywam tylko złozenia zlecenia :laugh:

Tylko dwa trejdy dzisiaj na edku, nic poza tym, myślałem o skalpie na wzroscie ale sie ogólnie przeliczyłem. Screen z m5. Nr2 tez bym zaliczył w sl gdybym w pore nie zamknął bo wystrzeliło chwile później. Teraz na m5 jest cyrk. Taka konsolidacja DLA MNIE jest beznadziejna, rynek waha się nie wiadomo w którą stronę, mozna łatwo zaliczyć sl jeżeli jest na poziomie 5 pipsów :nie: Musze czuć, ze dzisiaj warto grać, mam grac dobrze a nie często :bambam:


Jednego dnia wejde 10 razy a drugiego ani razu, trzeba po prostu rozgraniczyc dobre dni od złych. 5-7 pipsów SL to nie jest duzo, w jeden dzień bez dobrej passy mozna stracic wszytsko.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Człowiek Zagadka

poniedziałek 17 sie 2015, 20:00

ProTrader nie jest zly ale zgadza sie, momentami jest mało intuicyjny i potrzebuje wydajnego kompa.

no avatar
Yerba Mate
Posty: 16
Rejestracja: środa 12 sie 2015, 18:42

Re: Człowiek Zagadka

wtorek 18 sie 2015, 17:01

o 14;00 chciałem puscic S na edku ale wycieliby mnie z małym sl to nic ciekawego nie ugrałem.. 2 zlecenia mi weszły, z inne 4 setupy mi uciekły, paranoja jak ja gram :facep:
586zł na koncie, kurcze, jakoś nie moge sie przemoc i zacząć otwierać te pozycje... beznadziejnie dzisiaj zleciał czas - bez większego profitu. To już końcówka dnia i raczej nic nie otworze.

Bez rewelacji ale i bez strat.

no avatar
Yerba Mate
Posty: 16
Rejestracja: środa 12 sie 2015, 18:42

Re: Człowiek Zagadka

środa 19 sie 2015, 16:30

Stan konta 603zł :laugh: z 10 pozycji otworzyłem od rana, bank zarobił na mnie kupe kasy :bambam: prowizja mnie wpierdala :gj: Kurcze, mogłem zarobic kupe kasy na jednym wystrzale o 17;40 na edku ale zamknąłem z niewielkim zyskiem bojąc się zawrotki.. Bank na mnie dzisiaj syto zarobił... ani razu nie zaliczyłem Sl chociaz hah brakowało dosłownie pół pipsa, miałem sl na 18,88zł i wjechało mi do 18zł pod sl i zawróciło :aaaa: Co mam napisać wiecej, gdyby nie prowizja to miałbym kupe kasy a tak to lipa. Piekny dzień, bardzo owocny dzień pełen świetnych setupów, wczoraj było dno, dzisiaj był piękny dzień, tylko zabrakło mi wiary w pozywtyne zakończenia otwartych pozycji.


Jakbym miał mikroloty to siedziałbym teraz z L na edku i na pewno nieźle bym zarobiłł bo o 20;00 fomc.

Gram bardzo rozwanie zeby moc dalej prowadzić dziennik :joy: Od adrenaliny tez na pewno jestem uzalezniony !Dobrze!

no avatar
Yerba Mate
Posty: 16
Rejestracja: środa 12 sie 2015, 18:42

Re: Człowiek Zagadka

środa 19 sie 2015, 17:37

Long na edku - gwarantuje zysk :D jakbym miał konto z mikrolotami eh na 99% L na edku to czysty zysk :P

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: Człowiek Zagadka

czwartek 20 sie 2015, 10:07

na gieldach slowa jakbym, gdybym, tobym powinny byc karane mandatami :) nie zaluj czegos co zrobiles / nie zrobiles - traktuj to jako kolejne zdobyte doswiadczenie. W tym przypadku dodatkowy bonus - nic nie zarobiles ale i nie straciles - lekcja byla darmowa (a na fx nie zdarza sie to za czesto hehe)
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

no avatar
Yerba Mate
Posty: 16
Rejestracja: środa 12 sie 2015, 18:42

Re: Człowiek Zagadka

wtorek 25 sie 2015, 10:48

MC :D koniec dziennika :P 3 złe transakcje w ciągu godziny sl .. jedno sl 40zł drugie 60, trzecie 80. Nerwy mi pusciły, nie grałem z głową.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości