Fraktal Trader - fakty i opinie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Portal Comparic
Maniak Forex
Posty: 1335
Rejestracja: środa 30 maja 2018, 09:51

Fraktal Trader - fakty i opinie

środa 16 sty 2019, 04:39

Na nagraniu Szymon Machalica reprezentujący Trading Jam rozmawia z Dominikiem, byłym pracownikiem Fraktal Tradera. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych nagrań, rozmówca chciał pozostać anonimowy i nie podawać swoich danych osobowych oraz pokazywać twarzy przed kamerą.

Pierwszy materiał Fundacji w sprawie został opublikowany 20 grudnia, prezentując opinie byłego pracownika oraz klienta na temat działalności prowadzonej przez Fraktal. Następne zeznania należały do ex-klientki przedsiębiorstwa, która mówiła między innymi o zarządzaniu rachunkami bez zezwoleń KNF.

Portal Comparic.pl chcąc zaprezentować opinie obu stron trwającego na polskiej scenie traderskiej od miesiąca kontrowersyjnego sporu przedstawił również opinie Damiana Karbowiaka, prezesa rządu Fraktal Trader, jak i Kamila Partyki, którzy zaprzeczali doniesieniom Trading Jam. Mam bardzo mieszane odczucia – stwierdzał Damian Karbowiak. Jednocześnie nie wykluczał wejścia na drogę prawną z fundacją i wytoczenie jej sprawy cywilnej o zniesławienie. Z godnie z

wiedzą Comparic.pl, w tej kwestii nie zostały jednak jak na razie podjęte żadne dalsze kroki.

Kolejne działania podejmuje natomiast Trading Jam, publikując trzecią już z serii rozmowę z osobami bezpośrednio powiązanymi z Fraktal Trader, której nagranie dostępne jest poniżej:

https://youtu.be/trwX4QH8564
Masz jakiekolwiek pytania? Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!
Portal Comparic.pl - codziennie budzimy rynki

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości