pomysły na biznes, które chodziły Wam po głowie

ODPOWIEDZ
no avatar
brotek

pomysły na biznes, które chodziły Wam po głowie

środa 12 lut 2020, 10:30

A niekoniecznie mieliście okazję, środki albo odwagę, żeby wcielić je w życie :)
Ja swego czasu poważnie myślałam o jakiejś szkółce pole dance - to bardzo kompleksowe ćwiczenia, modelują całą sylwetkę, a poza tym poważnie mówi się o niej jako o dyscyplinie sportu z olimpijskimi aspiracjami - ot, odmiana gimnastyki artystycznej. Już nawet powoli planowałam działania promocyjne, ale jak właściciel lokalu, który chciałam wynająć dowiedział się, co się będzie działo, to wycofał się ze wspólnego interesu :facep: Cóż, niektórzy dalej żyją w ciemnogrodzie i religijnych zabobonach !problem!

no avatar
brotek

Re: pomysły na biznes, które chodziły Wam po głowie

poniedziałek 17 lut 2020, 09:14

brotek pisze:
środa 12 lut 2020, 10:30
A niekoniecznie mieliście okazję, środki albo odwagę, żeby wcielić je w życie :)
Ja swego czasu poważnie myślałam o jakiejś szkółce pole dance - to bardzo kompleksowe ćwiczenia, modelują całą sylwetkę, a poza tym poważnie mówi się o niej jako o dyscyplinie sportu z olimpijskimi aspiracjami - ot, odmiana gimnastyki artystycznej. Już nawet powoli planowałam działania promocyjne w stylu https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/poznan/, ale jak właściciel lokalu, który chciałam wynająć dowiedział się, co się będzie działo, to wycofał się ze wspólnego interesu :facep: Cóż, niektórzy dalej żyją w ciemnogrodzie i religijnych zabobonach !problem!
A na zakończenie dodam jeszcze, że może jednak mi się uda z tą szkółką - wprawdzie w mniej reprezentacyjnej i uczęszczanej lokalizacji, ale zawsze! !Dobrze!

ODPOWIEDZ