Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

środa 21 maja 2014, 11:33

No nic, faktycznie edytowanie postów powinno być niedozwolone, natomiast zmiana typów do godziny "zero" jak najbardziej powinna być możliwa. W tym wypadku bym nie uznał.

PS. Może niech sam zainteresowany KokoDżambo odniesie się do tego i po sprawie.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
cytrynek
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: poniedziałek 21 paź 2013, 20:47
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: CrackOFF

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

środa 21 maja 2014, 12:04

Marcin_N pisze:No nic, faktycznie edytowanie postów powinno być niedozwolone, natomiast zmiana typów do godziny "zero" jak najbardziej powinna być możliwa. W tym wypadku bym nie uznał.

PS. Może niech sam zainteresowany KokoDżambo odniesie się do tego i po sprawie.
Sam zmieniałem post (czytaj: ponownie wklejałem post poprzednika) ponieważ w międzyczasie poprzedni zdążył się zmienic :) Logicznym wydaje się być edytowanie typów do godziny zero ale tylko w przypadku gdy przeciwnik w parze nie zdążył postawić jeszcze swojego typu. Pozdrawiam.
Postanowiłem żyć wiecznie. Jak na razie idzie mi świetnie :)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

środa 21 maja 2014, 12:14

Ja bym raczej poprosił o odniesienie się do sprawy Exodusa24 bo on może na tym zyskać/stracić.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3705
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

środa 21 maja 2014, 12:59

Może najpierw od początku udzielę odpowiedzi na poszczególne pytania, bo trochę mnie nie było i się nazbierało:
cytrynek pisze:Damiantrader wygrał przez walkower z Raposo, Raposo wygrał ze mną a ja z Damiantraderem. Zgodnie zatem z podaną wykładnią Raposo powinien być na 3 promowanym barażem miejscu a nie na 4 (ma lepszy wynik procentowy niż Damiantrader).
Nie. Najpierw liczą się punkty- wszyscy mają tyle samo. Liczy dalej bezpośredni pojedynek - też nie można wskazać najlepszego, bo każdy z kimś wygrał i z kimś przegrał. Więc następne w kolejności jest wynik %.
I teraz przyjąłem taką metodę:
- ustalam lidera tej trójki - Cytrynek bo ma najlepszy %
- pozostaje 2 zawodników i tutaj zaczynamy liczenie od nowa czyli najpierw punkty (równo), potem bezpośrednie starcie tych zawodników: Damiantrader wygrał z Raposo stąd jest wyżej.

Rozumiem, że zawsze ktoś będzie miał pretensje (inaczej to zrobimy w 2 edycji, kiedy po punktach decydować będzie wynik%). Gdybym zrobił inaczej to Damiantrader miałby do mnie pretensje bo zgodnie z regulaminem liczy się bezpośredni pojedynek, a on wygrał z Raposo więc czemu ma być niżej ?

Wyjątkiem są sytuacje kiedy 3 zawodników ma tyle samo punktów i każdy z każdym raz wygrał. Wtedy jakoś muszę ustalić najlepszego na podstawie %, a dalej są 2 wyjścia:
- ustalam całą 3 na podstawie wyniku %
- ustalam lidera, a pozostałą dwójką na podstawie bezpośredniego starcia

Ja wybrałem 2 sposób, bo wydaje mi się, że po oddzieleniu lidera, tą dwójkę należy od początku ustalić zgodnie z kolejnością z regulaminu czyli 1. PKT, 2. Bezpośrednie starcie.
cytrynek pisze:Sprawa dotyczy podania typu przez użytkownika Kokodzombo. Użytkownik ten o godz. 21.58 podał typ AUD/JPY bez wskazania kierunku (S, K). Dopiero po kilkunastu minutach, po zakończeniu typowania uzupełnił swój typ "S".
Gdyby tym KokoDżambo nie został uznany, miałoby to wielki wpływa na grupę. Ale nie mamy żadnego dowodu, nie widać tego na forum, a o administratora dostałem odpowiedź, że "Nie mam w logach danych o edycji postów przez użytkowników". Więc nawet jeżeli tak było to nie jesteśmy w stanie tego udowodnić. Nie ma dowodów a post jest w regulaminowym czasie.
raposo pisze:W Grupie F też była podobna sytuacja, a pozycje ułożyły się inaczej :).
Grupy E i F nie są do końca posortowane, tzn. we wszystkich grupach w trakcie rozgrywek sortowałem zawodników tylko po punktach i wyniku %. Bezpośrednie starcia zacząłem sprawdzać dopiero po ostatniej kolejce, gdyż gdybym miał to robić co kolejkę to zajęłoby strasznie dużo czasu. Więc grupy E i F są tymczasowo posortowane bez uwzględniania bezpośrednich starć, zrobię to po zakończeniu rywalizacji w tych grupach.

Co do możliwości edytowania postów - wydaje mi się, że jak każdy próbowałby jakoś przechytrzyć przeciwnika i wklejać jakąś podpuchę, a potem poczekać na tym rywala i swój zmieniać, to straszny bałagan się zrobi. Myślę, że jest to też bez sensu, bo każdy obiera jakąś strategię - albo mam świetny typ i go daję jak najszybciej żeby mi przeciwnik nie wziął tego samego, albo mam strategię, że czekam na typy rywala i się do tego ustosunkowuję, wtedy czekam do późnego wieczora.
Tak więc, nie powinno być problemu z nadmiarem edytowania postów, gdyż tutaj nie można jakoś oszukać przeciwnika, stąd też myślę, że KokoDżambo po prostu zapomniał dodać literki i się w porę przypomniał, tym bardziej że nie mamy żadnych dowodów.
Akhh pisze:odniesienie się do sprawy Exodusa24
Sprawy w grupie A i C są identyczne.
Wynik KokoDżambo z wspomnianego meczu musimy uznać, bo nie mamy żadnych dowodów, jest zapisany poprawny typ w regulaminowym czasie. Więc punktacja z grupy jest poprawna. Teraz:
1. Liczymy punkty - po równo 3 zawodników
2. Bezpośrednie pojedynki - każdy z kimś wygrał i z kimś przegrał.
3. Wynik % - najlepszy jest Gientek.
4. Pozostałą dwójkę porównujemy od nowa:
a) punkty - to samo
b) bezpośrednie starcie - KokoDżambo wygrał z Exodusem24 w kolejce 2.

Nawet gdybyśmy liczyli dalej % to i tak Kokodżambo byłby wyżej, a tak jak już wspominałem nie ma dowodów na niepoprawny typ KokoDżambo, więc wyniki muszę uznać, chyba że ktoś dostarczy dowody.
Audaces Fortuna Iuvat.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

środa 21 maja 2014, 13:18

Na pewno w kolejnej edycji trzeba zrobić zdecydowanie, że decyduje tylko wynik procentowy. Będzie dużo łatwiej.

Jeśli natomiast teraz są jakieś wątpliwości to rozstrzygnie je regulamin, który był opublikowany przed rozpoczęciem zawodów, więc był dla wszystkich znany.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
gientek
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 13 sie 2013, 19:20
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

środa 21 maja 2014, 13:23

Kilka zdań ode mnie:
- także widziałem post Koko bez typu przed 22, nawet mu wysłałem szybko wiadomość na priv żeby uzupełnił ale było już jakieś 2/3 min po czasie; nie wiem kiedy uzupełnił
- nie wiem dlaczego po edycji postu nie ma o tym informacji na dole postu, wydawało mi się że to automatycznie powstaje
- istotne co sami zainteresowani mają do powiedzenia
- osobiście bym to puścił bo prawda jest taka że Koko obstawił dobrze a konkurs jest na etapie dogrywania, ale rozumiem też argumenty typu "rules are rules"

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3705
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

środa 21 maja 2014, 13:26

Wątpliwości są tak naprawdę tylko w grupie A i pojawiają się gdy 3 zawodników ma tyle samo punktów i między nimi jest równy rozkład w bezpośrednich starciach. Proszę o zabranie głosu co wtedy robić:

1. Całą trójkę segregujemy po wyniku % - to byłoby zgodne z regulaminem
2. Wyznaczamy najlepszego z trójki na podstawie wyniku %, ale pozostałą dwójkę porównujemy od nowa (punkty, bezpośrednie starcie i dopiero wynik %) - to też jest zgodne z regulaminem i to zastosowałem
3. Można stworzyć małą grupę z tych 3 zawodników i wyliczyć ich wyniki bezpośrednie, nie tylko punkty ale kto z kim jak wysoko wygrał - ale to już byłoby nagięcie regulaminu.
Taka mała tabela, uwzględniająca tylko mecze między tą trójką wyglądałaby tak:
mała tabela.PNG
Dlaczego zastosowanie takiego wariantu byłoby nagięciem regulaminu ?
Zapis jest taki: O kolejności w grupie decydują:
1. Punkty
2. Bezpośredni pojedynek (zwycięstwo, remis lub porażka)
3. Wynik %
4. Bezpośredni pojedynek bez uwzględniania remisów
5. Losowanie

Uwzględniając "małą tabelę" mamy jak na dłoni, kto zajmuje jakie miejsce, najbardziej obiektywny sposób (takie rozwiązanie przyjmiemy w kolejnych edycjach), ale w regulaminie nie ma nic o stosowaniu "małych tabel" i o postępowaniu w wypadku 3 graczy o takich samych wynikach, więc czy możemy zastosować takie rozwiązanie ?
Zawsze poszkodowany będzie miał pretensje, że "co go obchodzi cała trójka" skoro jak ustalono jakoś lidera, to on powinien być oceniany wg. regulaminu od początku z tym z kim bezpośrednio rywalizował.

Z drugiej strony, w regulaminie nie ma też nic o postępowaniu w przypadku 3 takich samych wyników i nie ma tez nic, że wyciągam lidera a pozostałą dwójkę oceniam od nowa.

Skoro nie podano w regulaminie czy taka kolejność oceny dotyczy 2, 3 czy nawet 4 zawodników - to bez względu na ilość powinniśmy stosować cały ten schemat kolejności czyli punkty, bezpośrednie starcie i wynik % - a czy zastosowanie tego wszystkiego razem w przypadku tylko 3 graczy, których porównujemy nie jest właśnie tą "małą tabelą" ?

Wtedy zgodnie z regulaminem stosujemy taki schemat:
1. punkty - cała 3 równo
2. Bezpośrednie starcia - cała trójka równo
3. Wynik % - na baraże wskakuje Raposo (tak też jest przy zastosowaniu "małej tabeli")

Im dłużej to rozkładam na części, tym bardziej przychylam się do opinii, że źle to rozpisałem, a prawidłowe i zgodne z regulaminem powinno być zastosowanie powyższego schematu czyli notabene "małej tabeli"

Proszę o opinię- czy zgodne z regulaminem będzie uwzględnienie dla wszystkich 3 normalnej kolejności (czyli wynik taki jak z małej tabeli) ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Audaces Fortuna Iuvat.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

środa 21 maja 2014, 13:32

W lidze piłkarskiej jest teraz tak, że decydują bramki, czyli wynik %. On rozwiązuje sprawę i jest najprostszy.

Jeśli jest remis również w wyniku % wtedy pojedynek bezpośredni się liczy.


Jeśli w regulaminie był wynik procentowy to on właśnie powinien być zastosowany.

Mała tabela z wynikami jedynie tych 3 graczy też jest ok.

Natomiast odcinanie tego z lepszym wynikiem i porównywanie kolejnych dwóch jest już zbyt dziwne.

Czyli jeśli w regulaminie było, że w przypadku takiej samej ilości punktów decyduje wynik % to spawa jest jasna.

Jeśli jednak było, że spotkania bezpośrednie to w przypadku kiedy każdy wygrał z każdym i tak powinny zadecydować procenty.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

środa 21 maja 2014, 13:34

Licząc z regulaminiem:

1. Punkty

Mają tyle samo

2. Bezpośredni pojedynek (zwycięstwo, remis lub porażka)

Nie da się rozstrzygnąć ponieważ zawodnik 1 wygrał z 2, a przegrał z 3. Z kolei 3 przegrał z 2. Gdyby jeden z zawodników ograł 2 pozostałych byłby na pierwszym miejscu i wtedy pojedynek zawodników na dalszych miejsach by decydował.

3. Wynik %

Tutaj mamy jasną sytuację już i kolejność % powinna zadecydować.


4. Bezpośredni pojedynek bez uwzględniania remisów
5. Losowanie
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3705
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

środa 21 maja 2014, 13:35

Gientek jeżeli miałbyś tę informację na privie to może coś by zmieniało, ale to nie jest jakiś 100% dowód, bo Koko mógłby powiedzieć, że dostał taką wiadomość, ale Tobie się pomylił zawodnik i miałeś komuś innemu wysłać, a za Koko przemawia to co wszyscy widzą czyli prawidłowy typ w regulaminowym czasie.

Nawet jeżeli coś zaszło to Koko i tak podał swój typ. Zapomniał lub nawet celowo nie podał kierunku.
Jednak poprawił i do tego samego typu podał kierunek, po czasie ale jeszcze zanim mecz się rozpoczął.

Czyli to, że po czasie podał kierunek to nie oznacza, że wiedział coś więcej i oszukał, bo jednak rynki były zamknięte wtedy.
Audaces Fortuna Iuvat.

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3705
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

środa 21 maja 2014, 13:41

Akhh ma rację - i to nawet licząc wynik % we wszystkich meczach i tylko pośród tej trójki - kolejność jest taka, że 3 powinien być Raposo.

Poczekajmy jeszcze do wieczora, co ludzie napiszą, ale raczej tak powinniśmy to uznać, bo rzeczywiście odcinanie lidera z tej trójki jest dość dziwne i nie ma nic o tym w regulaminie.

Wynika, że moja wina - przepraszam za zamieszanie.

Jeżeli nic nowego nie wyjdzie to:

W grupie A - na 3 miejscu będzie Raposo
W grupie C - nie się nie zmienia, bo nie mamy dowodów
Audaces Fortuna Iuvat.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

środa 21 maja 2014, 13:44

Chyba mniej chodzi o brak dowodu, a bardziej o to, że to niewiele zmienia. Typ był podany o właściwiej godzinie bez kierunku. Na ponad 30min przed otwarciem rynku zostało to zmienione.

Mnie interesuje zdanie Exodusa24, który jeśli powie, że domaga się uznania walkoweru to wtedy tak trzeba zrobić, bo jednak była niezgodność z regulaminem.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
KokoDżambo
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 04 maja 2014, 19:36

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

środa 21 maja 2014, 13:53

Panowie sprawa wygląda następująco z mojej strony, dopiero sprawdzając swój wpis zauważyłem że nie dodałem tej literki S, a mój przeciwnik już długo wcześniej obstawił, więc to czy dałbym tam K czy S niezależało od typu przeciwnika i nie miało na celu dokonania jakiegoś "oszustwa"- zwykłe przeoczenie.

Wydaje mi się że liczba i kolejność miejsc się nie zmieni, więc decyzję wam pozostawiam. Nikogo nie chciałem oszukać :)

Awatar użytkownika
cytrynek
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: poniedziałek 21 paź 2013, 20:47
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: CrackOFF

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

środa 21 maja 2014, 15:29

Akhh pisze:W lidze piłkarskiej jest teraz tak, że decydują bramki, czyli wynik %. On rozwiązuje sprawę i jest najprostszy.

Jeśli jest remis również w wyniku % wtedy pojedynek bezpośredni się liczy.


Jeśli w regulaminie był wynik procentowy to on właśnie powinien być zastosowany.

Mała tabela z wynikami jedynie tych 3 graczy też jest ok.

Natomiast odcinanie tego z lepszym wynikiem i porównywanie kolejnych dwóch jest już zbyt dziwne.

Czyli jeśli w regulaminie było, że w przypadku takiej samej ilości punktów decyduje wynik % to spawa jest jasna.

Jeśli jednak było, że spotkania bezpośrednie to w przypadku kiedy każdy wygrał z każdym i tak powinny zadecydować procenty.

Zgadzam się całkowicie. Panowie i Panie, sprawa w grupie A jest banalnie prosta. Regulamin mówi:

1. Punkty
2. Bezpośrednie starcie
3. Wynik procentowy

Dwa pierwsze punkty nie wyłaniają kolejności. Zastosowanie ma punkt 3. Inna interpretacja, do której oprganizator ma prawo, byłaby naginaniem. Koniec i kropka.

Odnośnie Grupy C.
Chwała Kokodzombo, ze przyznał się do spóźnienia. Powód jest nieważny. Ważny jest regulamin a ten mówi o walkowerze. Poza tym pamiętajcie, że po 22.00 znane są już ceny otwarcia, które bodajże podawane są również na tutejszym forum. Nie ma co spekulować. Zasady powinny dotyczyć wszystkich.
KokoDżambo pisze: Wydaje mi się że liczba i kolejność miejsc się nie zmieni, więc decyzję wam pozostawiam. Nikogo nie chciałem oszukać :)
Owszem zmieni. Zająłbyś 4 miejsce nie premiowane nawet barazami ale o tym zdecyduje szanowne jury ;)

Pozdrawiam.
Postanowiłem żyć wiecznie. Jak na razie idzie mi świetnie :)

no avatar
KokoDżambo
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 04 maja 2014, 19:36

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

środa 21 maja 2014, 17:52

W załączniku w poście rzucam wam prnt screen wiadomości od gientka, bo rzeczywiście mi ją wysłał i zrobił to o 22:02, więc jeżeli o tej otrzymałem to siłą rzeczy musiałem edytować to później około 22:09-22:10.

Wydaj mi się że spadłbym na 3 miejsce, dlatego że miałbym więcej punktów od Jekert'a. Decydujcie :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
cytrynek
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: poniedziałek 21 paź 2013, 20:47
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: CrackOFF

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

środa 21 maja 2014, 18:08

KokoDżambo pisze:Wydaj mi się że spadłbym na 3 miejsce, dlatego że miałbym więcej punktów od Jekert'a. Decydujcie :)
Za walkower otrzymałbyś 0 pkt oraz -0,5%. Jekert otrzymałby 3 pkt co oznacza, że mielibyście ich po 9. W takim przypadku zgodnie z regulaminem decydowałoby bezpośrednie starcie między wami a nie procent i w barażach wystąpiłby właśnie Jekert, który zająłby 3 miejsce. Osobiście uważam, że decydować powinien wynik procentowy ale regulamin jest regulaminem i byłoby po prostu fair gdybyś nie czekał na decyzję w tym zakresie i po prostu ustąpił. Pozdrawiam i do zobaczenia w Krakowie :)
Postanowiłem żyć wiecznie. Jak na razie idzie mi świetnie :)

Awatar użytkownika
jekert
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 24 mar 2014, 16:24

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

piątek 23 maja 2014, 09:13

Jak typ został dopisany przed otwarciem rynku to myślę, że można nagiąć w tym wypadku regulamin. W ostatniej kolejce mój wynik i tak był na minus...

Decyduje organizator, ale jeśli to ja mam decydować to proponuję uznać wynik Piotra.
Chcesz obniżyć swoją prowizję na Forexie?

ForexClub.pl-
Rabaty u brokerów STP ECN MTF:
- HFT Brokers (-10%)
- mForex (-11%)
- Dukascopy (-20%)
- LMAX (negocjuj stawkę)
- FxPro

Zapraszamy do kontaktu.

Awatar użytkownika
cytrynek
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: poniedziałek 21 paź 2013, 20:47
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: CrackOFF

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

piątek 23 maja 2014, 09:37

jekert pisze:Jak typ został dopisany przed otwarciem rynku to myślę, że można nagiąć w tym wypadku regulamin. W ostatniej kolejce mój wynik i tak był na minus...

Decyduje organizator, ale jeśli to ja mam decydować to proponuję uznać wynik Piotra.
Jekert, decyduje regulamin, nie Ty. W tej kwestii nie ma żadnych powodów aby organizator szukał kompromisów. No chyba, że (jak się okazało Kokodżambo jest jednym z prelegentów jutrzejszego Konsylium Inwestycyjnego) cała Liga Traderów zorganizowana jest w celach marketingowych i wyniki mają fajnie wyglądać ;)

Typy należy obstawiać do konkretnej godziny. Brak typu jest jednoznaczny z walkowerem na rzecz tradera, który podał swój typ. Pytanie o zdanie uczestników jest doszukiwaniem się na siłę innych rozwiązań co byłoby podważeniem transparentności konkursu i stawiałaoby pod znakiem zapytania cały sens, dodam, świetnego projektu.

Pozdrawiam.
Postanowiłem żyć wiecznie. Jak na razie idzie mi świetnie :)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

piątek 23 maja 2014, 09:42

Tyle, że typ był podany w dobrej godzinie, a jedynie zapomniał podać kierunku. Poprawił się przed otwarciem rynku.

Gdyby nie było typu to nie ma wątpliwości. Tyle, że on był a jedyny błąd to brak literki S.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
jekert
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 24 mar 2014, 16:24

Re: Liga Traderów - dyskusja na temat konkursu

piątek 23 maja 2014, 09:54

To ja mam inną propozycję. Piotr podał parę, nie podał jedynie kierunku. Przeanalizujcie jak wyglądałby wynik tego pojedynku w obu przypadkach L i S. Wydaje mi się, że i tak byłby dla mnie niekorzystny...
Chcesz obniżyć swoją prowizję na Forexie?

ForexClub.pl-
Rabaty u brokerów STP ECN MTF:
- HFT Brokers (-10%)
- mForex (-11%)
- Dukascopy (-20%)
- LMAX (negocjuj stawkę)
- FxPro

Zapraszamy do kontaktu.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości