Promocja bankowa: 50zł (lub więcej) gratis do końca sierpnia

Zablokowany
no avatar
Dakkar
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 28 sie 2012, 20:57

Promocja bankowa: 50zł (lub więcej) gratis do końca sierpnia

wtorek 28 sie 2012, 20:58

Jakiś czas temu bank Alior Sync oferował darmowe 100zł za założenie konta.

Wtedy też wiele osób z typową mentalnością "polaczka" marudziło, że to musi być ściema i “żeby zarobić trzeba ciężko pracować” okazało się, że każdy kto chciał otworzył konto i zgarnął stówkę.

Niedawno dowiedziałem się, że kolejny bank również zdecydował się na taką promocje, a jest nim Alior Bank (ten który założył Alior Synca). Alior bank oferuję 50 zł za otwarcie bezpłatnego konta i dodatkowo 50 zł każdego komu polecisz to konto i otworzy je tak jak Ty.

Policz chwilę ile możesz zarobić otwierasz darmowe konto 50 zł, dzwonisz do 5 znajomych, że jest okazja aby zgarnąć 50 zł w kilka minut i w ten sposób polecasz im konto. Wysyłasz im email i Oni zakładają konta (wszystko przez internet bez wychodzenia z domu) a Ty dostajesz 50 zł x 5 czyli 250zł co daje w sumie razem 300zł za powiedzmy godzinę pracy.

Co trzeba zrobić aby zgarnąć 50 zł lub więcej?

1. Wchodzisz przez ten link: http://rekomendacja.aliorbank.pl/rekome ... 51473_4000 i wypełniasz wniosek o otwarcie konta. Musi to być Twoje pierwsze konto w Alior Banku (jeśli masz konto w banku AliorSync - nie ma to żadnego znaczenia. Liczy się tylko to, że nie masz do tej pory konta w klasycznym Alior Banku). Za samo założenie bez polecenia, nie otrzyma się pieniędzy, więc nie ma co kombinować.

2. Po akceptacji wniosku, otrzymasz email wraz z instrukcją jak uruchomić konto.

3. Do 14 września musisz wykonać jedną płatność kartą, którą otrzymasz za darmo do konta (możesz np. kupić czipsy czy cole w markecie i zapłacić tą kartą).

4. Do 14 września musisz mieć obrót na koncie 500 zł (możesz ze swojego starego konta wpłacić 500 zł i potem je przelać z powrotem lub wypłacić w bankomacie. Jeżeli nie masz 500 zł możesz np. wpłacić 100 zł potem je wypłacić i tak 5 razy).

5. Jednocześnie otwierając konto będziesz mógł je polecać - będziesz mógł wysłać swoim znajomym maila z systemu rekomendacyjnego AliorBanku i gdy oni spełnią dokładnie te same powyższe warunki - dostana po 50 zł, tak jak Ty za każdego z nich. Oznacza to, że jeżeli polecisz konto 10 osobom dostaniesz 500 zł, 20 osobom 1000 zł itd.

Po otwarciu konta należy zalogować się na stronie aliora przejść do zakładki "Umowy i wnioski" i a następnie do sekcji "Program Rekomendacyjny". Po wypełnieniu krótkiego formularza (3 pola) możemy już polecać produkty Aliora.

5. Po zakończeniu promocji i otrzymaniu kasy zostawiasz lub zamykasz konto.

Konto jest oczywiście w pełni darmowe (brak opłat za otwarcie i prowadzenie, wypłaty z bankomatów oraz przelewy. Jedyna opłata to 5 zł za kartę z której możesz po miesiącu zrezygnować). Rezygnacja z karty i konta nic nie kosztuje.

Nie ma limitu ilu osobą polecisz możesz jednej, a możesz stu, a możesz nikomu nie polecać i zgarnąć 50 zł za samo otwarcie konta.

Regulamin promocji:
http://www.aliorbank.pl/resources/res/r ... acyjny.pdf

Regulamin konta:
http://www.aliorbank.pl/resources/res/r ... towych.pdf

“Letnia Promocja w Programie Rekomendacyjnym. Płacimy nie tylko osobie, która prześle Skuteczną Rekomendację konta (Premia 50 zł), ale również Klientowi, który skorzysta z oferty: założy konto i spełni dodatkowe warunki (Premia 50 zł). Wnioski o konto, w ramach Letniej Promocji, można składać do końca sierpnia br”

UWAGA Akcja promocyjna trwa do końca sierpnia, jeżeli chcesz wykorzystać tą okazję musisz działać szybko aby zdążyć polecić tą promocje innym i dzięki temu zgarnąć dodatkową kasę. Aby wziąć w niej udział musisz mieć skończone 18 lat.

Jeżeli masz pytania pisz w temacie lub na PW.

no avatar
pizza_lover
Stały Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 10:21
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: mazofsze

Re: Promocja bankowa: 50zł (lub więcej) gratis do końca sier

środa 29 sie 2012, 08:02

Dakkar pisze: dzwonisz do 5 znajomych, że jest okazja aby zgarnąć 50 zł w kilka minut i w ten sposób polecasz im konto. Wysyłasz im email i Oni zakładają konta (wszystko przez internet bez wychodzenia z domu) a Ty dostajesz 50 zł x 5 czyli 250zł co daje w sumie razem 300zł za powiedzmy godzinę pracy.
Po co dzwonić ? Przecież posiadając typową mentalność "Polaczka" szkoda kasy na impulsy. Później jeszcze maile... to dużo roboty.
Wystarczy jeden spamerski post na forum.
Pozdrawiam,
p_l
Brak wiedzy kosztuje, natomiast jej nadmiar może powodować nieporozumienia.

no avatar
Dakkar
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 28 sie 2012, 20:57

Re: Promocja bankowa: 50zł (lub więcej) gratis do końca sier

środa 29 sie 2012, 20:22

Zadzwoniłem do kilku znajomych i jestem 150zł do przodu. Wybacz, ale nie rozumiem Twojego podejścia. Wyjaśnij mi to. Czy gdybyś znalazł na ulicy 50zł nie podniósłbyś ich? Przecież to darmowa kasa.

Wiem, że post jest spamerski, ale do końca promocji zostało ledwo kilka dni. Zbyt późno się o niej dowiedziałem, więc nie miałem czasu na bardziej wyrafinowane metody. Uważam, jednak że ofertę przedstawiłem na tyle rzetelnie, by podjąć ewentualną decyzje. Na dodatkowe pytania mogę odpowiedzieć na PW lub tutaj.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości