Roboty, EA komercyjne, allegro, etc.

ODPOWIEDZ
no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Roboty, EA komercyjne, allegro, etc.

sobota 17 sie 2013, 09:35

Witam. To wygląda przyzwoicie.
http://allegro.pl/system-forex-tradegat ... 65367.html

EDIT: Post przeniesiony. Marcin_N
Obrazek

Awatar użytkownika
esco
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 21:29

Re: Pogaduchy przy kawie... - reaktywacja!

sobota 17 sie 2013, 10:55

JAREK67 pisze:Witam. To wygląda przyzwoicie.
http://allegro.pl/system-forex-tradegat ... 65367.html
W tym momencie przejdziemy do kolejnego ważnego punktu, mianowicie strategi systemu: System choć nie jest klasycznym scalperem, zbiera zyski od 10 do 50 pipsow, nigdy nie otwiera pozycji przeciwnej do trendu dziennego ! (intraday) oraz krótkoterminowego, najpierw system analizuje w jakim dany instrument znajduje się trendzie, czeka na powrót ceny (tzw. pullback) wówczas otwiera pozycje zgodną z kierunkiem ceny.
A testy na 90% modelowania.
Relacja średniej straty do średniego zysku tez budzi moje wątpliwości.
Za to ciągi Strata/Zysk bardzo przyzwoite.
"Anyone who believes in indefinite growth in anything physical, on
a physically finite planet, is either mad - or an economist." - Kenneth Ewart Boulding

Awatar użytkownika
alx
Maniak Forex
Posty: 7292
Rejestracja: czwartek 15 sie 2013, 09:56
Lat na Forex: 5
Lokalizacja: Itokawa

Re: Pogaduchy przy kawie... - reaktywacja!

sobota 17 sie 2013, 11:49

Nie mam już siły i chęci testowania następnego komercyjnego cuda. I użerania się potem ze sprzedawcą o zwrot pieniędzy za pięknie opakowanego bubla.
Może to nie jest bubel, ale z praktyki wiem, że baaardzo trudno jest zbudować EA które naprawdę systematycznie zarabia cały czas. Znam tylko jeden, w porywach dwa takie przypadki (ten drugi wymaga jeszcze potwierdzenia) w przeciągu ostatnich niech policzę… 4 lat. Sam przetestowałem z 50 takich. I to mówię o komercyjnych, amatorskich to nawet nie liczę.
W efekcie zamiast fantastycznych zysków nabrałem tylko sporego doświadczenia w dekompilowaniu kodu, rozpoznawaniu kto komu rąbnął który fragment, poprawianiu tego kodu, optymalizacji wykonywania tego kodu i… odzyskiwania wydanych pieniędzy od ściemniaczy twierdzących, że nic nikomu nie zwracają !strzelam!

Mam kontakt z takim jednym Holendrem który bardzo uważnie przygląda się wszelkim EA, nawet na naszym podwórku (z auto-translatorem śledził nawet pewien popularny wśród niektórych tutaj wątek :wink:). Jeżeli pojawiłoby się publicznie coś naprawdę obiecującego, on by już to miał, a ja prędzej czy później bym sie o tym dowiedział.
Od dwa, przez pięć do dziewięć...

Awatar użytkownika
m05
Gaduła
Posty: 449
Rejestracja: niedziela 11 sie 2013, 09:58
Lat na Forex: 7
Lokalizacja: exPRL
Kontakt:

Re: Pogaduchy przy kawie... - reaktywacja!

sobota 17 sie 2013, 12:34

:great: Mój będzie trzeci :cheers:
Jeżeli chcesz odnieść sukces, daj się ponieść. 中国的
http://www.dzieciom.pl/2708 Many thanks in advance.Obrazek

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: Pogaduchy przy kawie... - reaktywacja!

niedziela 18 sie 2013, 16:23

esco pisze:
JAREK67 pisze:Witam. To wygląda przyzwoicie.
http://allegro.pl/system-forex-tradegat ... 65367.html
W tym momencie przejdziemy do kolejnego ważnego punktu, mianowicie strategi systemu: System choć nie jest klasycznym scalperem, zbiera zyski od 10 do 50 pipsow, nigdy nie otwiera pozycji przeciwnej do trendu dziennego ! (intraday) oraz krótkoterminowego, najpierw system analizuje w jakim dany instrument znajduje się trendzie, czeka na powrót ceny (tzw. pullback) wówczas otwiera pozycje zgodną z kierunkiem ceny.
A testy na 90% modelowania.
Relacja średniej straty do średniego zysku tez budzi moje wątpliwości.
Za to ciągi Strata/Zysk bardzo przyzwoite.
Sprawa się właściwie wyjaśniła. Na Nawigatorze Green7 wyszpiegował, ze facet sprzedaje WallStreet. Statementy spreparował i wkleił jako swoje. !uważaj!
Obrazek

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Pogaduchy przy kawie... - reaktywacja!

poniedziałek 19 sie 2013, 09:02

Witam :)
JAREK67 pisze:Sprawa się właściwie wyjaśniła. Na Nawigatorze Green7 wyszpiegował, ze facet sprzedaje WallStreet. Statementy spreparował i wkleił jako swoje. !uważaj!
Hehe Greena w bambuko nie zrobisz !Brwoo!

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Re: Pogaduchy przy kawie... - reaktywacja!

poniedziałek 19 sie 2013, 09:05

Przeniosłem część dyskusji dotyczącą stricte robotów z Pogaduch. Warto, żeby miały swoje miejsce na forum, bo w pogaduchach zginą wśród innych postów.

viewtopic.php?f=95&t=2179&start=20#p17413
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości