Zaproszenie na bezpłatne szkolenie z obsługi platformy MT4

ODPOWIEDZ
no avatar
Karolina_Arabeska
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 02 lip 2013, 14:23

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie z obsługi platformy MT4

poniedziałek 09 gru 2013, 10:00

Witaj!
Z tej strony Karolina.
Mam dziś dla Ciebie coś specjalnego.
Chciałabym zaprosić Cię na bezpłatne szkolenie z obsługi platformy MT4!
Szkolenie będzie prowadził osobiście Robert Smug i pokażę Ci na nim wiele udogodnień związanych z obsługą tej platformy oraz kilka ciekawych niespodzianek.
Jest ono także odpowiedzią na wiele potrzeb i problemów zgłaszanych do niego przez wiele osób z jakimi ma przyjemność rozmawiać.
Pod linkiem poniżej znajdziesz formularz zapisu na szkolenie oraz krótki film, jaki pojawi się po zapisaniu się na szkolenie, w którym dokładnie wyjaśnia dlaczego warto wziąć w nim udział oraz co dokładnie będzie uczył.
http://blogfx.pl/perfekcja.html
Szkolenie odbędzie się 16 grudnia o godzinie 19.00.
Jeżeli natomiast nie jesteś przekonany co do konieczności w nim uczestniczenia lub z góry nie chcesz w nim wziąć udział albo nie masz czasu na takie szkolenia to wiedz, że kiedyś myślałam i zachowywałam się bardzo podobnie.
Życie oraz przypadkowe uczestnictwo w takich wydarzeniach nauczyło mnie jednak czegoś innego.
My ludzie nie jesteśmy osobami doskonałymi, często mamy tendencje do popadania w rutynę, wydaje nam się, że wszystko doskonale wiemy i właśnie to często nas gubi i sprawia, że popełniamy błędy, które nie powinny się przecież wydarzyć.
Mam dla Ciebie proste rozwiązanie takich problemów —> uczestnicząc w szkoleniu przypomnisz sobie lub nauczysz się wiele cennych rzeczy lub poznasz zupełnie nowe, które umożliwią usprawnienie Twojej pracy z platformą MT4.
Możesz także usłyszeć jakąś cenną wskazówkę dotyczącą inwestowania, która pozwoli zarobić Ci wiele pieniędzy.
Dokładnie tak samo było ze mną jak zaczęłam bywać na takich wydarzeniach, czasami naprawdę dotyczyły one rzeczy podstawowych, ale nagle zaczęłam odkrywać, że ta nowa zdobyta albo odświeżana wiedza jest czymś nieocenionym, którą mogłam wykorzystywać w wielu zaskakujących chwilach na rynku.
Dlatego zapisz się na to szkolenie i zobacz po czasie, że było warto bo nic tak nie pcha nas do przodu jak zdobywanie wiedzy.

http://blogfx.pl/perfekcja.html

Pozdrawiam serdecznie

Karolina

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości