Crypto World Evolution (CWE) - BOT do tradingu.

ODPOWIEDZ
no avatar
greg07
Posty: 1
Rejestracja: środa 04 wrz 2013, 13:32

Crypto World Evolution (CWE) - BOT do tradingu.

poniedziałek 12 lut 2018, 14:39

Witam traderów, inwestorów i innych forumowiczów.

Chciałbym przedstawić projekt dotyczący handlu na giełdzie, ale nie jest to GPW czy forex, chodzi o kryptowaluty.

Oto:

Crypto World Evolution (CWE)

Obrazek

Projekt jest „świeży”, na dzień 11 lutego w Polsce zarejestrowało się 111 osób.
CWE jest platformą, która umożliwia połączenie po API do giełd Bittrex, Binance, HITBTC i OKEX i uruchomienie bota do automatycznego handlu na tych giełdach, a nie samej platformie, jest też bot półautomatyczny, tzw. Hybrid, zaletą takiego rozwiązania jest to, że środki do tradingu są pod naszą kontrolą, bo znajdują się na giełdach, a nie platformie – tam wpłacamy tylko roczny abonament za udostępnienie bota (oprogramowania).
Twórcy są anonimowi, projekt pochodzi prawdopodobnie z Ameryki Łacińskiej.

Najważniejsze informacje o bocie:
 Dwie wersje abonamentu:
o 500$ - jednoczesne saldo wszystkich transakcji na giełdzie – 2500$ (2 boty automatyczne + hybryd);
o 2000$ - jednoczesne saldo wszystkich transakcji na giełdzie – 10000$ (4 boty automatyczne + hybryd);
 Twórcy oceniają przeciętne możliwości bota na 1 do 3% zysku dziennego, choć oczywiście zysk nie jest gwarantowany - to że w jednym tygodniu bot zarobił np. 15%, nie oznacza, że w następnym też tak będzie.
 Np. na Binance bot wybiera 15 par walutowych, które możemy edytować, pozycje zamykane są na „plus” minimum 1%.
 Bot działa cały czas, jeśli działa giełda, czyli 24h.
 W bocie Hybrid kupujemy po cenie rynkowej wybranego coina, możemy ustawić stop losa w procentach, wybieramy ilość i otwierany pozycję – bot zamyka wg swojego algorytmu, też na „plus”, jeśli nie będzie SL.

Obrazek
Obrazek


Bot - coś w rodzaju EA na MT4, to tylko automat i ci, którzy korzystali z EA wiedzą, że nie w każdych warunkach rynkowych działa tak samo i że nie jest to maszynka, która będzie napełniać sakiewkę bez naszej ingerencji.
Choćby w przypadku gdy większość krypto walut będzie spadać, bot też będzie otwierał pozycje, większość z nich będzie powiększać stratę, ale nawet jeśli pozycje byłyby zyskowne to waluty bazowe są kwotowane do bitcoina, zarazem waluty depozytowej , która też spada więc ogólnie też będzie strata. Na takim rynku należało by wyłączyć bota i np. 50% bitcoina zamienić na Tether (USDT) o ile ufamy stabilności USDT.
Należy jednak dodać, że przy tak dużej zmienności pozycja po korekcie o stracie np. -15% w ciągu 2 dni może być już zyskowna.
Pozycje zamykane są na „plus”, czyli bot nie zamknie stratnej, ale przy dużych spadkach strata się oczywiście powiększa, stop losa nie ma i w skrajnych przypadkach trzeba zamykać ręczne ze stratą.
Dlatego też, tak ważne jest jaki w danym momencie jest rynek. Bot gra tylko na wzrosty więc nie można go pozostawić całkowicie samopas.

Platforma posiada również systemy poleceń, najważniejszy z nich to tzw. Binary Tree jest to MLM. Jeżeli dla kogoś będzie to Ponzi, nie zaprzeczę – ostatni w strukturze nie otrzymają profitów, z tym, że główny profit ma być z handlu, a MLM jest dodatkiem, który możemy, wkładając trochę pracy, wykorzystać do dodatkowego zysku, ale nie musimy się nim przejmować, choć, jeśli projekt będzie się rozwijał w takim tempie i wejdziemy na wczesnym etapie i tak nas dosięgnie, bo upline może wpisać w pierwszej linii tylko 2, w drugiej 4, w kolejnej 8 itd., więc będą tzw. spady.

Są też inne funkcjonalności platformy.

Na minus można zaliczyć fakt, że płacimy 20% od zysku, ale w BTC z uwzględnieniem zmiany kursu, czyli np. zarobiliśmy 5%, bitcoin spadł o 5% - nie zapłacimy.

Jak przystąpić do projektu.

Nowego uczestnika musi zarejestrować i umieścić w strukturze uczestnik, który ma już konto (Sponsor) , reflinki maja być w ciągu kilku tygodni.
Do rejestracji potrzebuje email, pozostałe dane wypełnię czymkolwiek, potem można edytować.
Jeśli jesteś zainteresowany(na) proszę info na priva lub maila przedstawię więcej szczegółów i procedurę rejestracji.
Wg mnie i chyba nie tylko, jest to dość obiecujące uzupełnienie dla innych inwestycji kryptowalutowych, czy tradycyjnych, jako bardziej ryzykowana, ale i bardziej zyskowna część portfela.
Poniżej link do strony, ale tutaj się nie zarejestrujecie, przynajmniej na razie.

https://cryptoworldevolution.trade/

Jeśli chcesz dołączyć do projektu, musisz mieć podstawową wiedzę o krypto walutach, wiedzieć jak działają giełdy oraz jak działają rynki finansowe.

Ważne:

Każda inwestycja wiąże się z ryzykiem, jedynie lokata bankowa i „skarpeta” ma to ryzyko minimalne.
Zwłaszcza kryptowaluty są ryzykowną inwestycją, z racji dużej zmienności i braku regulacji prawnych, pomijając już to, czy ludzie stojący za jakimś projektem są uczciwi, czy są oszustami.
Odradzam tą inwestycję, nie mającym pojęcia o rynku, odradzam jako całość lub większość portfela.
CWE jest ryzykownym projektem, jeśli nie jesteś w stanie pogodzić się z ewentualną stratą – nie inwestuj.
Mnie przekonało to, że fundusze do inwestowania są na giełdach a nie w projekcie.

Reasumując:

Wszedłem za 500$, (w ciągu 90 dni od rejestracji można zrobić upgrade do 2000$ dopłacając 1500$), na razie mam tylko ok. 0.04 BTC na Binance i zobaczymy jak to działa, będę tu umieszczał informacje o swoich doświadczeniach z botem i całym projektem.

Link do prezentacji:

https://control.cryptoworldevolution.tr ... -BLACK.pdf

no avatar
tom1410
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2018, 21:51

Re: Crypto World Evolution (CWE) - BOT do tradingu.

czwartek 26 kwie 2018, 21:55

i jak ten ot wyglada po 2 miesiach? masz jakies uwagi ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości