Bitcoin Gold

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Bitcoin Gold

czwartek 21 gru 2017, 14:12

W momencie gdy rynek niedźwiedzio pozycjonuje się wobec Bitcoina, nikogo nie powinien dixwić fakt, że lepiej radzą sobie alternatywne kryptowaluty. Skok cenowy zauważalny jest między innymi na Bitcoin Gold, którego cena w trakcie czwartkowego handlu ponownie testowała poziomy powyżej $400. W miejscu tym warto zadać sobie jednak pytanie, czy jeden z forków BTC kiedykolwiek zyska większe zainteresowanie, czy pozostanie jedynie instrumentem spekulacyjnym?
https://comparic.pl/bitcoin-gold-testuj ... as-spadki/

Z obrotem na poziomie prawie $500 milionów w przeciągu ostatnich 24 godzin wydaje się, że popyt na BTG utrzymuje się na bardzo wysokich poziomie. W okolicach poziomu $400 wiele osób może jednak realizować zyski, co przynajmniej potencjalnie spowoduje ponowne spadkowe odbicie od istotnego oporu:

Od listopada poziom 400 USD na giełdzie Bitfinex testowany był dwukrotnie. Pierwszy test zepchnął cenę pod 200 dolarów, drugi doprowadził do testu wspomnianej strefy. W tym momencie od strony technicznej przeważa więc range trading. Jakikolwiek sygnał sprzedażowy pod 200, może być więc okazją do shortów.

no avatar
raf55
Posty: 1
Rejestracja: piątek 23 mar 2018, 10:58
Kontakt:

Re: Bitcoin Gold

piątek 23 mar 2018, 11:01

Dla mnie Bitcoin od dawna to wydmuszka jest

no avatar
morkow
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2018, 10:49
Kontakt:

Re: Bitcoin Gold

czwartek 26 kwie 2018, 10:52

teraz jest wydmuszką ? nie wydaje mi się , ludzie na nim zarobili krocie ,
a ja teraz stoi Bitcoin Gold?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość