PRACA ZA GRANICĄ OGÓLNIE-ciekawe informacje

no avatar
mikolaj312
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 18 paź 2020, 18:01

Re: PRACA ZA GRANICĄ OGÓLNIE-ciekawe informacje

niedziela 22 lis 2020, 21:22

Jeśli szukasz pracy na pewno przyda Ci się wyróżniające CV. Fajne wzory CV są dostępne w Internecie praktycznie za darmo. Myślę, że to dobry sposób na zwrócenie na siebie uwagi pracodawcy.

no avatar
abby
Stały Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: środa 04 lis 2020, 11:52

Re: PRACA ZA GRANICĄ OGÓLNIE-ciekawe informacje

wtorek 08 cze 2021, 19:53

A nie lepiej pozostać w Polsce? Przecież teraz nie brakuje tutaj pracy... Można znaleźć wiele ciekawych propozycji, nawet i dodatkowego zarobku. Bo ja przykładowo ostatnio dowiedziałam się dlaczego warto podjąć pracy dla avon, także tak- opłaca się współpracować z nimi.

no avatar
Marius
Stały Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: wtorek 28 sty 2020, 11:18

Re: PRACA ZA GRANICĄ OGÓLNIE-ciekawe informacje

środa 09 cze 2021, 11:15

Swoją drogą, jeśli kiedyś za granicą zdarzy wam się zdobyć podarty czy też zniszczony banknot - bo z tego co widzę, spora część pracodawców płaci tam w gotówce, to pamiętajcie, że można przejść się do dowolnego banku, który wymieni go wam na nowy. Zobaczcie zresztą w tym artykule https://www.casfera.pl/zniszczone-bankn ... e-klopoty/ jest to szczegółowo opisane. Oczywiście nie da się tutaj oszukać, dzieląc banknot na pól nie podwoimy jego wartości ;)

no avatar
alex111
Pasjonat Forex
Posty: 614
Rejestracja: czwartek 07 mar 2019, 18:03

Re: PRACA ZA GRANICĄ OGÓLNIE-ciekawe informacje

czwartek 24 cze 2021, 14:27

Ciekawym rozwiązaniem je praca tymczasowa. To rozwiązanie najlepsze do studentów czy uczniów. ma wiele zalet między innymi czasowe działanie czyli praca sezonowa. Możecie o tym dokładniej poczytać na stronie https://bizneo.pl/info,ac108/zalety-i-w ... sowej,1269 tutaj sa dokładne informacje o pracy tymczasowej.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości