EORO 2012 WNIOSKI

ODPOWIEDZ
no avatar
zzz

EORO 2012 WNIOSKI

sobota 09 cze 2012, 10:36

Znalazłem bardzo ciekawy artykuł ,pozwolę go sobie przedstawić

Tuzimek: trzeba wyciągnąć wnioski

Po pierwsze: na kopach bym pogonił tych całych fizjologów i speców od przygotowania fizycznego. To śmieszne, że ktoś się pojawia z kosmosu (mniejsza z tym czy z Ameryki czy z Irlandii) i bierze się za przygotowanie fizyczne zespołu, który zna o tyle o ile. I co ci specjaliści robią? A zakładają gumy piłkarzom i dawaj w nich orać. A jak dziennikarze pytają selekcjonera czy nie za ciężko zespół trenuje, to on mówi, że nie; że chłopaki będą mieć jeszcze czas, żeby świeżość złapać? Ale kiedy? Chyba jak sobie odświeżacz do powietrza kupią?

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/tuzi ... tykul.html

Jest ciekawe,warto poczytać....

Pozdro.

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: EORO 2012 WNIOSKI

sobota 09 cze 2012, 12:21

Porównaj to z forex - to na oko by oznaczało że 50% Traderów nie traci na rynku tylko utrzymuje saldo. To byłby sukces taki remis.
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

no avatar
zzz

Re: EORO 2012 WNIOSKI

niedziela 17 cze 2012, 07:14

Myślę że nasza piłka jest na poziomie naszej bankowości.../// poza Alior Bankiem...///
Musimy budować piłkę tak samo jak bankowość od fundamentów....
Do tego co napisałem wyżej czyli błędów w przygotowaniu kondycyjnym...,są niedopracowane szczegóły...
Cytuję Lewandowskiego /// W drugiej połowie nie musieliście się na nich rzucać. Oni musieli się odkryć, bo potrzebowali strzelić gola, by awansować.

Ja nie wiedziałem, jaki jest wynik drugiego spotkania (Rosja - Grecja - przyp. red.). Dla nas najważniejsze było to, byśmy wygrali. No i ryzyko się nie opłaciło. Mieliśmy swoje sytuacje. Przy odrobinie szczęścia, albo spokoju, ten mecz mógł się ułożyć inaczej. Jak każdy kibic w Polsce nie jesteśmy zadowoleni, że celu nie udało się zrealizować. Ale teraz będziemy już bardziej doświadczoną drużyną, która takie mecze, jak ten z Czechami, w przyszłości będzie wygrywała.

Trener w szatni nie zdradził wam wyniku z Warszawy?

Nie.//////

To dyskredytuje trenera i sztab szkoleniowy....
Wiedząc że Czesi muszą się odkryć i zaryzykować wszystko ,sztab szkoleniowy trzyma to w tajemnicy przed piłkarzami?,mało tego nie obiera taktyki pod taki scenariusz....,nie dobiera zawodników pod taki scenariusz?.
MASAKRA...!!!.
Przypomina mi się sytuacja jak Adrian Mierzejewski mówił że jeden z czołowych trenerów naszej ekstraklasy nie ma pojęcia o diecie i zawodnicy zajadają co lubią....
Odnośnie tego ostatniego,ja się na tym nie znam lecz nie uważacie że RYBY na obiad przed meczem z Grecją i Czechami to jakiś sabotaż....skoro ryby trafi się najdłużej nawet 8 godzin?.
Może jest tu jakiś żywieniowiec i się wypowie?.
Odpowiedzialność za złe przygotowanie fizyczne spada na sztab trenerski.
Na kogo spada odpowiedzialność za te ryby na obiad...?

Pozdrawiam.

no avatar
zzz

Re: EORO 2012 WNIOSKI

niedziela 17 cze 2012, 08:19

PS.niejako na potwierdzenie że na górze mamy cyrkantów....

Błaszczykowski atakuje Latę. "Nie może tak być!"


Zdaniem Błaszczykowskiego Grzegorz Lato mija się z prawdą, kiedy opowiada w mediach o swoich znakomitych relacjach z piłkarzami reprezentacji Polski.
Przed mistrzostwami nie chcieliśmy robić niepotrzebnego zamieszania, ale niestety po raz kolejny niektórych rzeczy nie dopilnowano.

http://euro.wp.pl/title,Blaszczykowski- ... caid=1ea51

Pozdrawiam.

no avatar
zzz

Re: EORO 2012 WNIOSKI

poniedziałek 18 cze 2012, 20:02

Bramkarz reprezentacji Włoch powiedział PUBLICZNIE że on nie widzi nic złego w tym że przed meczem drużyny umawiają się na REMIS...!!!
SZOK TOTALNY....!
Olać sport....
Ostatnim sportem został na świecie tylko prawdziwe CME i prawdziwe ECN.....

Pozdrawiam.

no avatar
zzz

Re: EORO 2012 WNIOSKI

wtorek 19 cze 2012, 10:33

Niejako na potwierdzenie....
Według danych z UEFA dystans przebiegany na mistrzostwach Europy przez inne reprezentacje to 110 949 metry.

– Gdyby nasi zawodnicy mieli osiągi na granicy 11,5 –12 kilometrów, to zespół spokojnie byłoby stać na podjęcie walki choćby w drugiej połowie meczu z Czechami. A tak? W tym kluczowym momencie spotkania zespół było stać na oddanie jednego strzału na bramkę rywala. Rozmawiałem z niemieckimi specjalistami na ten temat. Oni twierdzą, że błąd Smudy polegał na tym, że na piłkarzach polskiej kadry powielił niemiecki model przygotowania. Tam trenerzy mają do dyspozycji wysoko wyselekcjonowany materiał, a u nas? Przecież w reprezentacji są zawodnicy z polskiej ligi. Nie wolno stosować tych samych metod i obciążeń. To nie do zaakceptowania – podkreśla profesor Jan Chmura.

http://euro.wp.pl/wid,14585799,wiadomos ... caid=1ea83


Pozdrawiam.

Jeszcze jedna rzecz. W polskiej kadrze za przygotowanie fizyczne odpowiadał Remigiusz Rzepka. Fakt już rok temu pisał, że mogą z tego wyniknąć problemy. Chodziło o wydolność naszych piłkarzy. Rzepka w poprzednim sezonie pracował w Górniku Zabrze, który w pierwszych kilku kolejkach stracił osiem goli w końcówkach meczów. Piłkarze mieli siły na 60, 70 minut biegania, potem dosłownie stawali na boisku. Czyli dokładnie tak jak nasza kadra na Euro.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości