Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

czwartek 24 paź 2013, 17:22

Witam :)
jasonbourne pisze:Tak z ciekawości, jeżeli widzicie się z kobietą po raz pierwszy w życiu, i ona godzi się na seks powiedzmy po 1-3 h znajomości, uznajecie ją za łatwą i mało wartościową? Taką tylko dobrą do seksu?

http://sympatia.onet.pl/tips/0,5584360, ... etail.html
A dlaczego? Taka kobieta jest tak samo wartościowa jak każda inna. Wie czego chce i po co się spotkaliście :bigsmile: Jedne wolą robić to zgodnie z zasadą "dopiero na trzeciej randce", inne dopiero po ślubie (takie to już raczej są jak dinozaury - na wymarciu), inne robią to na pierwszej randce. Generalnie i tak wszystko prędzej czy później sprowadza się do seksu, dlatego niektóre nie lubą czekać !Brwoo!

A kwestia czy dziewczyna, z którą przespałeś się po 1-3h znajomości, może być Twoją partnerką czy nie, nie jest raczej związane tylko z seksem. Na to ma wpływ bardzo wiele innych rzeczy.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
alx
Maniak Forex
Posty: 7292
Rejestracja: czwartek 15 sie 2013, 09:56
Lat na Forex: 5
Lokalizacja: Itokawa

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

czwartek 24 paź 2013, 17:45

Ciekawe rzeczy dzieją się w Chinach. Wygląda na to, że każdy doi ich jak może.
Jeżeli można nagle obniżyć cenę o 20% to coś jest na rzeczy...
http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/75648 ... zykow.html
Od dwa, przez pięć do dziewięć...

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

czwartek 24 paź 2013, 18:27

Witam :)
alx pisze:Ciekawe rzeczy dzieją się w Chinach. Wygląda na to, że każdy doi ich jak może.
Jeżeli można nagle obniżyć cenę o 20% to coś jest na rzeczy...
http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/75648 ... zykow.html
Być może dojenie chińczyków ma coś wspólnego z bujnym życiem erotycznym, ale jakbyś wyjaśnił clue swojej wypowiedzi w kontekście założonego tematu to byłbym bardzo wdzięczny :great:

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
alx
Maniak Forex
Posty: 7292
Rejestracja: czwartek 15 sie 2013, 09:56
Lat na Forex: 5
Lokalizacja: Itokawa

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

czwartek 24 paź 2013, 18:31

MaRCHeW pisze:Witam :)
alx pisze:Ciekawe rzeczy dzieją się w Chinach. Wygląda na to, że każdy doi ich jak może.
Jeżeli można nagle obniżyć cenę o 20% to coś jest na rzeczy...
http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/75648 ... zykow.html
Być może dojenie chińczyków ma coś wspólnego z bujnym życiem erotycznym, ale jakbyś wyjaśnił clue swojej wypowiedzi w kontekście założonego tematu to byłbym bardzo wdzięczny :great:

Pozdrawiam
Karol Marchewka
Nie ten wątek :bigsmile:
Właśnie trafiłem na ten i przegryzałem się od początku.... nie wiedziałem, że można jeszcze publicznie mówić o takich rzeczach w tak politycznie niepoprawny sposób :wink:
A co do samych Chińczyków to oni dopiero mają życie erotyczne... z taką kasą...
Od dwa, przez pięć do dziewięć...

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

czwartek 24 paź 2013, 18:36

Witam :)
alx pisze:
MaRCHeW pisze:Witam :)
alx pisze:Ciekawe rzeczy dzieją się w Chinach. Wygląda na to, że każdy doi ich jak może.
Jeżeli można nagle obniżyć cenę o 20% to coś jest na rzeczy...
http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/75648 ... zykow.html
Być może dojenie chińczyków ma coś wspólnego z bujnym życiem erotycznym, ale jakbyś wyjaśnił clue swojej wypowiedzi w kontekście założonego tematu to byłbym bardzo wdzięczny :great:

Pozdrawiam
Karol Marchewka
Nie ten wątek :bigsmile:
Właśnie trafiłem na ten i przegryzałem się od początku.... nie wiedziałem, że można jeszcze publicznie mówić o takich rzeczach w tak politycznie niepoprawny sposób :wink:
A co do samych Chińczyków to oni dopiero mają życie erotyczne... z taką kasą...
:cheers: :gj:

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

czwartek 24 paź 2013, 18:42

To ja powiem na temat :aaaa:

A to nie jest trochę tak, że jak niuńka z nami pójdzie szybko do łóżka, to nie mamy dla niej większego szacunku? Bo tak szybko, tak łatwo. Bardziej docenia się rzeczy, w które wkłada się (bez skojarzeń) dużo wysiłku. Samochód, na który zarobimy sobie sami, ceni się bardziej niż taki który dostaliśmy w prezencie od Babci.:)

Poza tym jest zawsze taka myśl, że jak niuńka z nami tak szybko, to może z innymi też? Wystarczy chwila nieuwagi, puści się ją na jakąś wycieczkę i kłopot gotowy.

Ja nie uważam, że kobiety szybkie to dziwki czy inne epitety, ale jakoś trudniej takiej osobie zaufać i ją szanować. Bo taka łatwa przecież... :aaaa:

A swoją drogą, ciekawe skąd się wzięła tradycja seksu na trzeciej randce? Bo to strasznie popularne jest obecnie.:)
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

Awatar użytkownika
alx
Maniak Forex
Posty: 7292
Rejestracja: czwartek 15 sie 2013, 09:56
Lat na Forex: 5
Lokalizacja: Itokawa

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

czwartek 24 paź 2013, 19:17

jasonbourne pisze: A to nie jest trochę tak, że jak niuńka z nami pójdzie szybko do łóżka, to nie mamy dla niej większego szacunku? Bo tak szybko, tak łatwo. Bardziej docenia się rzeczy, w które wkłada się (bez skojarzeń) dużo wysiłku. Samochód, na który zarobimy sobie sami, ceni się bardziej niż taki który dostaliśmy w prezencie od Babci.:)

Poza tym jest zawsze taka myśl, że jak niuńka z nami tak szybko, to może z innymi też? Wystarczy chwila nieuwagi, puści się ją na jakąś wycieczkę i kłopot gotowy.
!Dobrypost!
Zwłaszcza, że za takimi rzeczami potrafią się kryć bardzo nieprzyjemne rzeczy, szczególnie jak kasa jest w tle. Nie mówię tu nawet o tak prozaicznych rzeczach jak HIV ale np. szantaże, kradzieże...
Kiedyś taka jedna bardzo chętnie wskakiwała kolesiowi do łóżka, a jak chciał już z tym skonczyć to oskarżyła go o gwałt i przedstawiła "dowody". A że to było w kraju w którym nie tylko idzie się za to do więzienia ale jeszcze trzeba zapłacić kilka baniek odszkodowania to szybko poszedł z nią na ugodę...

Zasada jest zawsze jedna i prosta: jak coś przychodzi łatwo to zazwyczaj coś jest na rzeczy. Tak jak z marketerem wciskającym nowy, wspaniały "produkt" prawie za darmo z dołączoną wielostronicową umową drobnym maczkiem - podpisz tu i tu i już to masz...
Od dwa, przez pięć do dziewięć...

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

czwartek 24 paź 2013, 19:47

Nie zawsze jest coś na rzeczy. Po prostu, ale to zależy jak wyglądasz i to rozegrasz :joy: Doświadczenie robi swoje, sporo :devil: :devil:

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

czwartek 24 paź 2013, 21:24

No pewnie, jest cała masa atrakcyjnych kobiet, czasami bardzo atrakcyjnych, gotowych na szybką przygodę, zwłaszcza jeżeli mają poczucie że może być z tego "coś więcej". :aaaa:

Z drugiej strony, tak z perspektywy czasu ja mam wrażenie, że często coś jest z nimi "nie tak". Niby takie piękne, seksowne, inteligentne, wręcz ideały chodzące, czasami nawet bogate, a samotne. Nikt sensowny ich nie chce na dłużej. Bo i po co?

Chociaż piszę głównie o laskach z neta, które można poznać na portalach randkowych.
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

sobota 26 paź 2013, 05:28

Hehehe Ale czasem te naprawdę dobre w te grę są ze sporym bagażem doświadczeń i ochotą na kochanie z nowo napotkanym facetem, który je czymś oczaruje, to może być taniec, rozmowa, no cokolwiek co się wiąże z inicjatywą :joy: Oczywiście tylko na raz, zazwyczaj :joy: , ale te schadzki są najlepsze. Jaką one mają chcicę, ehh :shock: Mówię tu o tych poznanych w klubach, przystankach autobusowych(bo i tak było), kolejce do kasy w tesco :bigsmile:, autobusie i innych, też w klubach dla turystów.

Niestety, mam tego pecha że co zapoznam laskę z internetu z którą fajnie się gada i tak dalej to zawsze mieszka na południu kraju, zawsze ma obrączkę, ma męża(tak wiem) lub inne powody, jest samotna matką którą chłop zostawił(to ciekawy przypadek i można o tym pisać dobre info). Zdjęcia, rozmowa przez mikrofon ale to tyle.

Nie, nikt nie traktuje tu kobiet przedmiotowo ale jako coś pięknego co warto zrobić aby ? :joy: Jak co to zawsze zostaje wydać 150zł i mieć ssanie po którym parę dni nie można chodzić :joy: Lub wziąć całą noc plus dodatki od opiekuna i cała noc jest twoja. Hehehe.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

sobota 26 paź 2013, 12:14

Terminator pisze: Oczywiście tylko na raz, zazwyczaj, ale te schadzki są najlepsze.
No kwestia gustu, mnie obecnie jakoś tak nie za mocno jarają takie przygodne kontakty, chociaż na pewno mają swój urok.Na pewno super metoda na podbudowanie poczucia własnej wartości. !Tak!
Terminator pisze:jest samotna matką którą chłop zostawił(to ciekawy przypadek i można o tym pisać dobre info).
A może ona zostawiła chłopa? Kiedyś z założenia całkowicie negowałem kobiety z dziećmi jako potencjalne partnerki, czas pokazał że w akurat w moim wypadku to był błąd. Bo tak z drugiej strony, jeżeli kobieta ma powiedzmy 35 lat, nie ma dzieci, ani nawet nie jest rozwiedziona, to co ona robiła przez te 35 lat? Albo się puszczała na lewo i prawo, albo jest dziwna i nie do życia, w najlepszym wypadku była w więzieniu.:) No taka prawda.;)

Ja teraz spotykam się z dziewczyną z dzieckiem i po rozwodzie i MIMO WSZYSTKO to jakoś się układa. :aaaa:
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

sobota 26 paź 2013, 12:43

No to powodzenia. Ale wiesz co robisz.

no avatar
Yoda
Stały Bywalec
Posty: 170
Rejestracja: środa 25 wrz 2013, 13:04

Re: FOREX w głowie - mental journal

wtorek 05 lis 2013, 11:59

//3 posty przeniesione z: viewtopic.php?f=2&t=2069&start=140
jasonbourne pisze:
Na problemy najlepsza dobra dupa :aaaa:
Nie wiem jajson czy pisanie o dupach, prostytutkach w każdym możliwym poście ma sens, rozumiem ze jesteś nowym wcieleniem casanowy i dup masz pod dostatkiem a jak nie masz to kupujesz jak na bazarze, wiemy to, rozumiemy i podziwiamy, koncentracja twoich postów też jest jednoznaczna na navi
Najaktywniejszy w temacie: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać,

To tak jak bym mając ferrari w garażu lub go nie mając pisać w każdym poście dodając wziamkę o tym właśnie ferrari , jak to super posiadać a jak jest w serwisie to sobie wypożyczasz nowy bo cudnie się jeździ
Szwajcar pisze: Tylko, że my tu GRIDujemy zyski a nie straty. Różnica ogromna.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: FOREX w głowie - mental journal

wtorek 05 lis 2013, 12:19

Yoda pisze:Nie wiem jajson czy pisanie o dupach, prostytutkach w każdym możliwym poście
Widzisz, każdy ma jakiś swój styl. Ja sobie piszę o prostytutkach, a Ty się czepiasz wszystkiego i wszystkich. :aaaa: :aaaa: :aaaa:
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
Yoda
Stały Bywalec
Posty: 170
Rejestracja: środa 25 wrz 2013, 13:04

Re: FOREX w głowie - mental journal

wtorek 05 lis 2013, 12:23

jajson pisanie o prostytutkach to nie stul tylko obsesja, natomiast konstruktywna krytyka to jak najbardziej styl ;)
Szwajcar pisze: Tylko, że my tu GRIDujemy zyski a nie straty. Różnica ogromna.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

sobota 16 lis 2013, 14:18

No myślałem że znam tych wszystkich polskich zawodowych uwodzicieli, ale ten koleś jest naprawdę niezły. :bambam:

Robi wrażenie :aaaa:

http://www.youtube.com/watch?v=mo5k9hN7 ... 3UQR3uBQNw
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

wtorek 04 mar 2014, 19:23

A co tam, napiszę sobie parę zdań moich ostatnich przemyśleń.:)

Zasadniczo nie powiem nic odkrywczego, żadnych magicznych sztuczek na zasadzie "jak uwieść każdą w 5 minut" :aaaa: Po różnych testach, czasami bardzo głupich, sprawdzania najdziwniejszych rzeczy na laskach, z czasami dość zaskakującym skutkiem, zasadniczo dochodzę do wniosku, że aby mieć bujne życie erotyczne, no oczywiście trzeba przede wszystkim chcieć takie mieć, i dobrze wyglądać.

Czyli siłka, kondycja, te klimaty i to w zasadzie podnosi skuteczność nawet o 50%. Zwłaszcza jeżeli chodzi o kobiety, które lubią przygody, szybkie akcje i aktywnie szukają nowych znajomości, np. w internecie. W zasadzie to często gęsto nawet nic nie trzeba więcej robić, wystarczy sprawy nie *zepsuć* i nie robić jakichś dziwnych akcji żeby dziewczyna się nie wystraszyła. :aaaa:

Może niekoniecznie trzeba wyglądać jak gość na filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=w0oHBAz-9ZM
ale na pewno forma nigdy nie jest za dobra.:)

Wiem, że nie napisałem nic odkrywczego, takie moje przemyślenia po ostatnich doświadczeniach.
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

sobota 08 mar 2014, 16:38

wklejam cytat bo naprawdę mi się spodobał

Najlepiej być Polako-hiszpano-murzynem z USA, znać 5 języków, mieć w ch** hajsu, mieć wiecznie 28 lat, kaloryfer na brzuchu , srać hajsem na jej potrzeby, tańczyć, wybudować dom, znać się absolutnie k**wa, na WSZYSTKIM, dodatkowo być obiektem pożądań koleżanek, ale ich nie „zaliczać”, być super kochankiem siedzieć cały czas w domu i zarabiać miliony, mieć psa, kota, żółwia, mieć wspaniałych rodziców, dawać hajs jej rodzicom na wszystko, mieć skórę pachnąca wanilią i wieczna opaleniznę, ale nigdy nie być u kosmetyczki, a prawda jest taka, ze 99% procent lasek to nawet poprawnie nie potrafi przeczytać "yves saint laurent", a te co pracują w korporacji, bo maja mgr pr marketing under desk account managing , a na wypłacie 2,5 tys na rękę to juz w ogóle są k**wa królowymi świata, kazda jest niezależna, pije je**** wino, gapiąc sie w laptopa na stoliczku z Ikei, obowiązkowo 50 shades of grey ( a nie 50 twarzy greya, k...a!). Każda jest stylistką, szafiarką, blogerką, każda czyta literaturę iberoamerykańską (ale 9 na 10 nawet nie wie co to słowo oznacza) a jak pójdziesz do lumpeksu w dniu dostawy to zobaczysz jak te wszystkie lale biją się ze starymi babami o ciucha z Anglii za 3 pln, a te cwańsze to myślą, że jak Pan z TV wyrucha ją po koksie ze swoimi kolegami to nabędą obycie w świecie mediów. Faceci naprawdę nie mają wymagań dużych - jedzenie, seks, święty spokój. 3 wymagania, nie 300! Jak jeszcze kobieta doceni to już w ogóle miód cud orzeszki, a potem się ludzie dziwią dlaczego *fajny* facet jest z przeciętną dziewczyną. Może właśnie dlatego, że w końcu ktoś mu nie truje dupy i nie wymaga kosmosu, samemu mając do zaoferowania tylko obwisłą, nasmarowaną kremami dupę! Oczywiście tylko wtedy jak zasłużysz :]
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

sobota 08 mar 2014, 17:35

:great:
Funny-Pimpin-52.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

niedziela 08 cze 2014, 20:21

Wiosenny sposób na nudę :aaaa:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości