Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmik

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 31 maja 2013, 19:25

T- Rex, ja się nie obrażam , wręcz przeciwnie, czytając uśmiałem się :-) Dzieci mam , więcej niż mówi statystyka, chciałbym jeszcze jedno, ale żona nie chce, podsunąłeś mi myśl, muszę jej poglądy sprawdzić, bo może wroga mam w domu :mrgreen:

Co do reszty, jak mi ktoś grzecznie mówi dzień dobry niezależnie od wiary, koloru skóry odpowiadam grzecznie . Nic nie ma to nic do rzeczy. Masz racje, przez lenistwo, wygody, krótkowzroczność sami sobie strzelamy w kolano, niestety z zasiłkami jest troszkę inaczej, przynajmniej we Francji, biały nie ma możliwości dostania takiego socjalu co imigranci, bo ich Państwo bardziej wspiera, by się asymilowali, cóż, jakoś nie chcą :-) Temat rzeka, wiele prawd, ale sam sobie odpowiedz, zapraszasz gości do domu, karzą Ci zmienić poglądy, nie akceptują prawa w Twoim domu, na koniec robią demolkę. Pozwalasz im praktykować ich wiarę, powalasz na budowę meczetów, ale jak Ty chcesz to samo w zamian, to chcą Cie spalić itd. mi taka tolerancja w jedną stronę nie odpowiada.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 31 maja 2013, 19:56

W kulturze ARABSKIEJ oczywiście ściśle związanej z islamem gość jest królem do momentu aż nie opuści progów twojego domu. Oddajesz mu nawet swe nieletnie córki jako żony na jedną noc gdy będzie miał kaprys a ty będziesz chciał okazać mu szacunek (jakiś czas temu była na necie taka historia odnośnie seksu z nieletnimi w tradycji muzułmańskiej)W ich domu nawet ja - posiurek szatana (jako niewierzący) jestem nietykalny. Zaraz za progiem po miłym pożegnaniu można mnie bezkarnie zabić i wtedy dziewice, itp. Problem w tym, że ludzie o których rozmawiamy nie chcą opuścić naszego domu...Na pewno wśród nich są tacy co marzą o ekspansji, a jak wynika z filmiku zadanie jest bardzo łatwe i przyjemne. To wojna na robienie dzieci i my-białasy przegrywamy przez futbol, piwo i lustrzycę :mrgreen:
Pytanie: jak zachęcić do aktywności na tym polu dostających w d...ę przystojniaków jak my? Zwiększyć socjal dla "miejscowych"? Ale jak sądzę "oni" mają już często obywatelstwo, pozbawienie go było by wbrew konstytucji. Może opodatkować tych "innych" podatkiem od inności? Sądzę, że po za Polską nie przeszło by to nigdzie :lol: . Trzecie wyjście z grubsza opisuje ZZ, mamy szansę na rozwój poprzez zwiększenie wolności gospodarczej i obniżenie bzdurnych podatków. Jesteśmy w tym lepsi od nich, więc nasza stopa życiowa wzrośnie a ich spadnie. Potrafią tylko sprzedawać ropę co w dzisiejszych czasach nie jest wielką sztuką. Do tego niski socjal (zawsze jakiś będzie) i egzekwowanie naszego prawa w wypadku jego łamania (narkotyki etc) i nie trzeba będzie nawet stawiać drogowskazów na pustynię. Taaa... piękne, pytanie czy eskimoscy właściciele banków na to pójdą? Pamiętajmy, że w muzułmańskich bankach pożyczanie na procent jest grzechem=brak długu. Wszyscy wiemy co to znaczy... !Tak! !Tak! !Tak!

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

niedziela 02 cze 2013, 20:50

Mam ciekawą teorię, że wszyscy muzłumanie którzy najechali europę są tu z inspiracji USA. Dlaczego bractwo(Egipt, Libia i ogólnie arabska wiosna) i władza Turcji są inspirowani przez Izrael i USA ?

Tak naprawdę to to jest kolejny etap zimnej wojny. Usa wpierały poprzednia al-kaide(?), a Rosja walczyła po swojej stronie. To samo było wcześniej w Wietnamie i Korei. Teraz tak, Usa + (wiadomo) Izrael = bractwo, konta Rosja - która to wspiera Assada. Czyż to nie jest logiczne że amerykańce(żydzi) chcą rządzić całą ziemią?


http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_pols ... _1609-1618


Zdegenerowana europejska cywilizacja zasługuje na potępienie. Trzymajcie się czegoś, czytając to...

http://strims.pl/s/Truelolcontent/tb/w8 ... -w-europie

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 27 cze 2013, 08:11

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html - lewacy dalej w sile, czyli nas można obrażać na własnym podwórku, otwarcie mogą mówić że prawo ich nie obowiązuje itd bo dla nich prawo szariatu się liczy itd. Natomiast my , prawa do własnego zdania mieć nie możemy. To tak jak z obrońcami morderców, krzyczą prawa człowieka itd, ale jakby zamknąć w celi z tymi ludźmi szybko by zmienili zdanie.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

niedziela 21 lip 2013, 18:45

Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 01 sie 2013, 07:35

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

sobota 19 paź 2013, 11:03


Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 31 paź 2013, 11:30

Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 31 paź 2013, 15:46

:joy: A widziałeś ten link, ile zebrali na meczet w Gdańsku :joy: Sam nasz kochany Adamowicz dał 2 kilo z 5'ąciu które zebrali, plus 1 tysiaka wyłożyli jacyś kapucyni. No to mówi samo za siebie.

aaaa i robią jeszcze jedną zbiórkę. No... ściemniacze niby potrzebują 50 tysięcy na odbudowę drzwi plus elewacja. A co tam, pacnąć dwie puszki farby na ten styropian plus drzwi po znajomości za 200zł. To po co reszta? :aaaa: :bigsmile: Tak się wyciąga pieniądze. I pewno sami to podpalili.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 31 paź 2013, 16:08

w ogóle kto im pozwala budować tu meczety ! Niech pozwolą u siebie stawiać świątynie innych wyznań a potem tu ! A terrorystów i radykałów to kula w łeb, umoczona w świńskiej krwi, raz dwa by przestali. No le lewacy przy korycie, nie pozwolą.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 31 paź 2013, 17:40

hehehe, ten meczet tu stoi od dawna. Jeszcze za czasów mojej pracy aktywnej jako kierowca pewnej kurierskiej firmy z us AND a, im paczki woziłem. Ale ta kasa, to wał. Ktoś ławkę rzucił podpaloną pod drzwi(pewno na remont przeznaczone) i opalił trochę farby na podkładzie,a sami na ten remont kasę chcieli ale nie od siebie :joy: A że sytuacja jest jaka jest, to u nas trafili na kamień :devil: Wiadomo, w takiej belgi to sami mieszkańcy w obawie przed ciapatymi meczet by wyreżyserowali z własnej kieszeni, ale nie tu, nie za mojego życia.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 31 paź 2013, 19:20

Pilnuj tam Terminator pilnuj, broń cywilizację przed upadkiem.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 31 paź 2013, 20:37

Bez takich, bo jeszcze ze politykę polecimy po posadach.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 31 paź 2013, 20:45

Terminator pisze:Bez takich, bo jeszcze ze politykę polecimy po posadach.

jasne, albo ludzie się obudzą albo ich dzieci będą szariat już miały, a córki będą bzykaczom kóz usługiwać, ja nie wiem co się dzieje że ludzie tylko w konsumpcje zapatrzeni a obok od tylnymi drzwiami okupacja się wkrada. Nie mam nic do nich, niech tu żyją , pracują ale na prawach naszych a nie swoje tu chcą, skoro się nie podoba to won, na pustynie !

A lewacy trąbią, prawa , równość, ja im dam równość niech pomieszkają z nimi, córki im dadzą to pogadamy ! Więcej armii trzema, pacyfistów do woja , powinna być służba wojskowa obowiązkowa, może nie było by tylu "facetów Biberów z ogolonymi klatami " Świat upada, polityka trzeba z jajami , co powie co myślą ludzie , a nie poprawność. Tak plują na USA że wojo posyła, i dobrze, ma w tym interes i mi to wisi, ale jak by nie to to by dopiero była rozpierducha, szkoda słów, lewaki zrobili swoje.

Kasa i kasa najważniejsza, ludzie nie wiedzą co za święto w listopadzie się zbliża, hymnu nie znają swojego, zgroza i brak słów, ale najwazniejsze w zyciu to najnowszy srajfon mieć. Moje dziewczyny to hymn na pamieć zaśpiewają ( od przedszkola ), szacunek do Orła i Barw NArodowych od małego wpajany, bo w szkole już nawet o to ciężko.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 31 paź 2013, 21:25

Microbi pisze:
Terminator pisze:Bez takich, bo jeszcze ze politykę polecimy po posadach.

jasne, albo ludzie się obudzą albo ich dzieci będą szariat już miały, a córki będą bzykaczom kóz usługiwać, ja nie wiem co się dzieje że ludzie tylko w konsumpcje zapatrzeni a obok od tylnymi drzwiami okupacja się wkrada. Nie mam nic do nich, niech tu żyją , pracują ale na prawach naszych a nie swoje tu chcą, skoro się nie podoba to won, na pustynie !

A lewacy trąbią, prawa , równość, ja im dam równość niech pomieszkają z nimi, córki im dadzą to pogadamy ! Więcej armii trzema, pacyfistów do woja , powinna być służba wojskowa obowiązkowa, może nie było by tylu "facetów Biberów z ogolonymi klatami " Świat upada, polityka trzeba z jajami , co powie co myślą ludzie , a nie poprawność. Tak plują na USA że wojo posyła, i dobrze, ma w tym interes i mi to wisi, ale jak by nie to to by dopiero była rozpierducha, szkoda słów, lewaki zrobili swoje.

Kasa i kasa najważniejsza, ludzie nie wiedzą co za święto w listopadzie się zbliża, hymnu nie znają swojego, zgroza i brak słów, ale najwazniejsze w zyciu to najnowszy srajfon mieć. Moje dziewczyny to hymn na pamieć zaśpiewają ( od przedszkola ), szacunek do Orła i Barw NArodowych od małego wpajany, bo w szkole już nawet o to ciężko.
Wiesz, ja za moja poglądy mogę od kolegów z syjonu dostać headshota z dragunova albo morfine( w dawkach do poduszki ) do herbaty lub kanapki które czasem na dworcu kupuje od handlarza z wąsem. Mi to trochę ten temat świeci podpuchom. Żaden prawdziwy Polak nie pozwoli tu im bytować. Jak często nocnymi kursami komunikacji podróżuję bo wiadomo, szkoda prawka, to widzę jednak że kto kolor ma inny to chowa beret w kaptur, co zresztą już tu kiedyś pisałem. Na pomorzu, no a u mnie w Gdańsku jednak po północy jak ciapaty porusza się w pojedynkę i ktoś to zauważy to jest obserwowany bacznie. Da się to zauważyć. Jak z kolegami, jak było na euro 2012 i ci ciemni hiszpanie - to cały tramwaj trzymał na nich oko. Dobrze że podróżowali za dnia, bo wieczorem co się działo na starówce. Nawet jak w grupach byli to razem z iralandczykami - hehehe- z którymi na długiej do białego rana miętowe drinki popijaliśmy piwem wychodziliśmy na łowy :joy: ale że policji wszędzie to :joy: No tak, znam tak kogoś ale on katolik i znany. A tak to. Jak w grupach to jeden, dwa telefony i jak się rzucają gdzieś w to nie ma bata. Zresztą, oni wiedzą że Północ jest najbardziej uprzedzona.

Jak Marcin(Akhh) gdzieś tu pisał że gadał z niemcem będąc nad morzem i usłyszał od niego że woli tu przyjeżdżać bo tu nie ma - wiadomo kogo -. No to, tyle w temacie.

Awatar użytkownika
esco
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 21:29

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

sobota 02 lis 2013, 19:23

Microbi pisze:ja nie wiem co się dzieje że ludzie tylko w konsumpcje zapatrzeni a obok od tylnymi drzwiami okupacja się wkrada
Miejsce imperium rasy i imperium klasy zajęło imperium kasy.
Microbi pisze:A lewacy trąbią, prawa , równość, ja im dam równość niech pomieszkają z nimi, córki im dadzą to pogadamy ! Więcej armii trzema, pacyfistów do woja , powinna być służba wojskowa obowiązkowa, może nie było by tylu "facetów Biberów z ogolonymi klatami " Świat upada, polityka trzeba z jajami , co powie co myślą ludzie , a nie poprawność. Tak plują na USA że wojo posyła, i dobrze, ma w tym interes i mi to wisi, ale jak by nie to to by dopiero była rozpierducha, szkoda słów, lewaki zrobili swoje.
To pokłosie wydarzeń XX wieku w Europie. Po tym jak powalono nazizm na kolana a komunizm implodował pod własnym ciężarem ogłoszono "koniec wieku ideologii".

Dlatego każdy promujący w Europie narzucanie czegokolwiek przemocą spotka się z jednoznacznym potępieniem i porównaniem do tych upadłych ideologii.

Islamie nie zaznał takiego nieszczęścia. Azjaci czy Afrykanie nie maja w ogóle pojęcia o naszej historii tak samo zresztą jak my nie mamy o ich. Dlatego jeszcze się rzucają ze swoimi "jedynie słusznymi prawdami".
"Anyone who believes in indefinite growth in anything physical, on
a physically finite planet, is either mad - or an economist." - Kenneth Ewart Boulding

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 07 lis 2013, 17:03

Rozumiem oburzenie ale panowie gracie przeciw trendowi.Sama Nigeria czy Indonezja w pojedynkę za 30 lat będzie większa niż CAŁA UE.Każda cywilizacja się kończy,najczęściej na skutek nie nieprzyjaciół lecz własnej degeneracji.I z tym właśnie mamy do czynienia.U nas każdy mysli jak przelecieć kogoś w weekend uchlać sie do nieprzytomności i kupić trzeci samochód no i jeszcze większy dom.Tak,zaiste warte obrony są nasze zachodnie wartości.

PS.A najbardziej mnie smieszy jak o ,,ciapatych'' (najdebilniejsze określenie jakie słyszałem)mówią osoby o czarnych włosach :-D

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

czwartek 07 lis 2013, 20:39

camaro, dobrze powiedziane, miejmy nadzieję że ludzie się obudzą i nie damy się, jak by nie lewackie środowiska i lansowane przez nich multi multi, wszelkiej maści akcje o prawa dla zwyrodnialców itd, by było lepiej i szybciej, ale ludzie się budzą , damy radę ! Demokracja w obecnej formie to degeneracja i tyle, ale jak się zbiera kocyki dla zwierzątek a dzieci chodzą głodne to o czym mowa, priorytety nie te !

Jak pisałem, jest wielu fajnych ludzi, muzułmanów i nie w głowie im radykalne zachowania, ale raz że jest ich mało, a dwa, nawet jak się nie zgadzają to w zaciszu , bo jak co do czego nie widziałem pochodów nie radykalnych muzułmanów że są przeciw itd , hm, ciekawe czemu :) więc jest ciche przyzwolenie, często ze strachu, ale to ich nie usprawiedliwia.

PS

Obowiązkowa służba wojskowa , taka na 3 lata też by zrobiła swoje ! Tylko taka prawdziwa. Z jednym rodakiem kiedyś utrzymywałem kontakt, w Izraelu mieszka, tam wojo obowiązkowe i nie ma krzyku. Zresztą wiele ciekawych rzeczy mi opowiedział na temat całej sytuacji tam, z perspektywy zwykłego człowieka, w sumie jak ktoś chce mogę opisać.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
Tommip
Gaduła
Posty: 293
Rejestracja: piątek 20 wrz 2013, 14:14
Lokalizacja: Silesia

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 08 lis 2013, 09:03

Właśnie Microbi-oni są testem dla naszej cywilizacji.Gdy Rzym się kończył przodkowie dzisiejszych Niemców i Francuzów byli totalnymi barbarzyńcami,gdy Rzym od stuleci był cywilizacja to oni latali po lasach mieszkali w szałasach i walczyli na golasa.Inny przykład,przed Fryderykiem Wielkim Niemcy też były takie jak dziś postrzegane są włochy czy grecja,gdy Ludwik któryśtam postanowił wygonić Hugenotów z Francji ci uciekli do Prus i powstał ,,niemiecki'' etos pracy jaki znamy dzisiaj.Wszystko sie zmienia,a nasza kultura powinna zmienić się na pewno.

PS.Izrael ma obowiązek służby wojskowej ale ci młodzi z miast jak Tel Awiw czy Jerozolima unikają jej jak ognia.Tam etos też zamiera,siłą nikogo do niczego na dłużej nie zmusi się.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Jak ktoś jest za integracją kultury Islamu z naszą filmi

piątek 08 lis 2013, 09:14

Mobilizacja i poczucie zagrożenia napędza rozwój i wzmacnia. Barbarzyńcy, czy wielka wędrówka ludów, była testem dla Rzymu, jednak po setkach lat pokoju i... postępującej degrengolady.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości