Trolowanie forum

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
esco
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 21:29

Trolowanie forum

piątek 03 sie 2012, 20:20

"Anyone who believes in indefinite growth in anything physical, on
a physically finite planet, is either mad - or an economist." - Kenneth Ewart Boulding

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

piątek 03 sie 2012, 21:24

esco pisze:Każdemu potencjalnemu uczniowi pana SAMCZYKA polecam zapoznanie się z wyjątkowo barwną historią postaci:
Ja natomiast nie rozumiem skąd w naszym polskim narodzie, tyle zawiści i zazdrości oraz wyciągania przeszłości. Każdy ma jakieś grzechy na sumieniu oraz wypowiedzi z okresu w jakim się uczył forexu.

Drogi Esco - przedstaw się na Forum prawdziwymi danymi, na pewno znajdziemy coś w Twojej przeszłości czego nie chciał byś wyciągać na światło dzienne !

Muszę niestety dodać, że regulamin i zasady jakie panują na Nawigatorze prowokują do takich zachowań. Atakowanie każdego, kto chce coś pokazać zwłaszcza z sukcesem jest chyba naszą narodową cechą. Nawigator jest zresztą specyficznym forum i zasady tam panujące nie mają wiele wspólnego z pojęciem medium społecznościowego jakim ma być forum. Sądzę, ze to właśnie regulamin Nawigatora oraz praca jego Modów przyczynia się do specyficznej atmosfery jaka tam panuje.

To co aktualnie pokazuje SAMCZYK jest jak najbardziej poprawne merytorycznie i wyniki są autentyczne jak sądzę, mimo specyficznego podejścia do otoczenia.

Każdy może zweryfikować to co piszę SAMCZYK tutaj http://forum.rynek-forex.pl/viewtopic.php?f=27&t=1186 gdzie zgromadzone są linki do materiałów źródłowych.

Osobiście uważam, że Ichimoku na D1 należy do jeden z skuteczniejszych strategii. Poprawnie stosowane działa także na M1 i M5. Pomimo różnych opinii pośrednich TF raczej osobiście bym nie polecał.

Osobom zainteresowanym gorąca polecam kilkunastogodzinny kurs http://forex-traderr.ru/strategii/345-t ... -kurs.html Ichimoku.

Jest on po rosyjsku co może być przeszkodą, ale jeśli ktoś mia kontakt z tym językiem gorąco polecam !!!

Pozdrawiam
Wojtek

Awatar użytkownika
esco
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 21:29

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

piątek 03 sie 2012, 21:48

wojtek_ea pisze:Ja natomiast nie rozumiem skąd w naszym polskim narodzie, tyle zawiści i zazdrości oraz wyciągania przeszłości.
Chęć ochrony słabszych, naiwnych przed potencjalnym oszustwem nazywasz zawiścią i zazdrością?
wojtek_ea pisze: Każdy ma jakieś grzechy na sumieniu oraz wypowiedzi z okresu w jakim się uczył forexu.
Owszem jednak nie każdy chce szkolić nie mając do tego najmniejszych podstaw.
wojtek_ea pisze:Drogi Esco - przedstaw się na Forum prawdziwymi danymi, na pewno znajdziemy coś w Twojej przeszłości czego nie chciał byś wyciągać na światło dzienne !
Nie wątpię że mam wiele wad jednak nigdy nie promowałem się na "guru" i nie zajmowałem się działalnością szkoleniową.

Być może Paweł "nawrócił się" i odnalazł swoja drogę do zarabiania jednak osobiście uznaje to za bardzo mało prawdopodobne zwłaszcza po ewidentnych kłamstwach w sprawie multikonta na navi..
"Anyone who believes in indefinite growth in anything physical, on
a physically finite planet, is either mad - or an economist." - Kenneth Ewart Boulding

no avatar
SAMCZYK
Stały Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 12:13
Lokalizacja: DE

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

piątek 03 sie 2012, 22:07

Wiesz Esco, było jak było, szurałem, moczyłem, okłamywałem... na szczęście nikt z tego nie ucierpiał finansowo... szkoda że masz tle złości Esco że za wszelką cenę twój charakter jest zdominowany negatywnym postępowaniem.
Wówczas chciałem zarobić ale nie było takich którzy chcieliby się pisać. I co miałem zrobić? Musiałem wziąć się do roboty. Teraz nie szkolę ale pokazuję bo może za darmo się komuś coś spodoba. Jeśli nie to trudno przecież się nie będę katować.
Zrozumiałem że jest prawo przyciągania JEŚLI się poprawi swoje postępowanie. Inaczej nici z kasy.

Oczywiście że chciałem się wkupić w ludzi którzy mają kasę bo sam jej nie miałem i chciałem być w tej "śmietance" ale nic za darmo. Więc pieprzyłem bzdury myśląc że w tym jest siła. I co z tego. Prawda i czas zweryfikuję tak czy inaczej. Jedyny mój błąd byłby w tym dalej, jeśli bym nie zmienił czegoś. Najlepiej zacząć od siebie i tego co się chce robić. Inaczej tony słów pójdą na marne.

Esco pisz co chcesz. Mnie wystarczy teraz powiedzieć >>> Hej Pawle, spływaj stąd bo jesteś idiotą <<< i co mam się prosić?????
Już swój teatr pokazałem i co? Zarobiłem na tym? Nie.
Ale nawet nie wiesz że gorszym postępowaniem jest to że komuś się w głowie dalej przewraca. Trudno. Na to nie ma lekarstwa.

Bywaj zdrów Esco. Mogę nie pisać tutaj i na nawigatorze. Najciekawsze że tam gdzie jesteś statusem i nie możesz tak pisać gdzie indziej wylewasz swoje choroby jak dziecko. Żenujące jest to co teraz robisz. No ale może inaczej nie stać cię i nie potrafisz inaczej jak dalej się karmić syfami z przeszłości.

Szkoda że jesteś jeszcze bardziej negatywny. A filmy moje są za darmo - w kwestii przypomnienia.

Wiesz Esco, najgorsze jak się człowiek dalej nie chce zmienić, nie? Widać że wiesz o czym piszę. Gratuluję.

tylko przypomnę - nie szkolę, nie uczę i nie pobieram kasy. Mogę tylko pokazać co robię.


Jeśli mogę prosić dla przestrogi innych i prośba do Moderatora. Nie likwiduj proszę tego co Esco przytoczył. Proszę o przeniesienie do działu sukcesu jak dobrze jest się zmienić. Mnie proszę pierwszego tam umieścić - KONIECZNIE PROSZĘ MNIE UMIEŚCIĆ.
Bo tutaj jest inny dział. A za zaśmiecanie wiesz Esco, można psztyczka w noska. Ale po co być jak ty, zarabia ale jakim kosztem, nerwami innego gracza? :mrgreen:

Nigdy nie ogłaszałem się "Guru".

Awatar użytkownika
esco
Gaduła
Posty: 294
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 21:29

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

sobota 04 sie 2012, 22:43

Microbi pisze:Wytykasz jakieś oszustwa, a jakoś nie widzę by Samczyk kwapił się z jakąś ofertą by miał kogoś naciągać na jakieś rzekome szkody, wręcz przeciwnie, to co pisze jest prawdą. Tak samo śmiałeś się z Zickmara że niby krętacz i oszust, oszukał Cię kiedyś ? Zickmar czy Samczyk?
Doprawdy pokrętne rozumowanie. Czy Amber Gold oszukał kogokolwiek z KNF? Jeśli nie to po co wciągali w ogóle na jakąkolwiek listę ostrzeżeń.
Microbi pisze: Jakaś mania jest szczególnie na pewnym forum, wyśmiewania, rzucania oszczerstw itd, nie wiem czemu to służy, naprawdę. Jeśli to że ktoś miał multikonta dyskwalifikuje go jako osobę która może coś wnieść sensownego, to ja wysiadam. Zresztą atmosfera na navi prowokuje do pewnych zachowań , gdzie też Ty jako moderator do tego się przyczyniasz. Wracając do Samczyka, pokazał jak gra, zrobił filmy, kto miał wątpliwości zapraszał na PW, i mimo tego wyśmiewa się człowieka. A potem, nikt nie pomaga, od czego fora itd.
Nikogo nie wyśmiewam. Jedyne co zrobiłem to podkreśliłem historia Samczyka na innym forum. Jak sam podkreślił historie prawdziwą. Nie widzę w tym niczego agresywnego.
wojtek_ea pisze:Nawigator jest zresztą specyficznym forum i zasady tam panujące nie mają wiele wspólnego z pojęciem medium społecznościowego jakim ma być forum.
Jeśli "medium społecznościowe" rozumieć jako platformę marketingowa do promowania bardziej czy mniej uczciwych przedstawicieli brokerów, affiliate, szkolących zamiast miejsca do dyskusji i przekazywania wiedzy to całe szczęście ze navi ma z tym niewiele wspólnego.

Pozdrawiam i już więcej nie spamuje.
"Anyone who believes in indefinite growth in anything physical, on
a physically finite planet, is either mad - or an economist." - Kenneth Ewart Boulding

no avatar
Ciekawy
Posty: 35
Rejestracja: sobota 04 sie 2012, 23:16

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

sobota 04 sie 2012, 23:34

Microbi pisze:Tak samo śmiałeś się z Zickmara że niby krętacz i oszust, oszukał Cię kiedyś ? Zickmar czy Samczyk?
Microbi napisz, że nic nie piłeś bo nie uwierzę inaczej... dobra rada przestań przyklaskiwać wszystkim obecnym/byłym szkoleniowcom dookoła bo ludzie zaczną sądzić, ze masz z tego % 8-) Pamięć pewnie masz dobrą... pamiętasz jak było z Zicmarem na Navi? Broniłeś jak lew :lol: i co? naciągał czy nie? heh odpowiedź sobie sam o ile sumienie Ci pozwala...

ps. tak jak napisałem w temacie na navi i kiedyś w temacie Zicmara... obrazki w paincie to i moje dziecko ładne tam robi.... dajcie spokój bo to jest ŻENUJĄCE. DNO.

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

niedziela 05 sie 2012, 01:49

Ciekawy, Esco, ja też jestem na tym forum, być może za chwilę założę journala, i być może nawet (być może...) coś z tego mi wyjdzie. Nie krępujcie się więc proszę, tylko od razu napiszcie o mnie całą prawdę i tylko prawdę, obrońcie prze de mną cały internet bo jeszcze kiedyś zostanę guru... A tego pewnie nikt by nie chciał, bo mógłbym napisać książkę albo rozpocząć szkolenia. A przecież nie wolno mi bo nie zostałem jeszcze namaszczony na jedynie słusznym forum. Wiecie wszystko najlepiej więc nie musicie się ograniczać - sprawdźcie np: czy SAMCZYK nie ma konta na allegro bo przecież może równie dobrze oszukiwać na tamtym portalu.na Facezbuku też przydałby się warning bo może naciąga znajomych na kasę. To co robicie w tej chwili na tym forum dla mnie można podciągnąć pod nękanie. Weźcie lepiej swoje zabawki na navi i tam zbawiajcie świat ile dusza zapragnie.SAMCZYK zrobił w życiu na pewno parę dobrych rzeczy inne wyszły mu raczej kiepsko. To nie znaczy że możecie być jego sędziami. Od ostatniego bana na navi zachowywał się ok, nawet wniósł trochę fajnych rzeczy na tamto forum co ostatnio nie zdarza się często. Mimo to, że nie złamał regulaminu na żadnym z forów przyjebaliście się jak gwóźdź do słupa żeby tylko wykazać swoją wyższość. Bo może zacząć zarabiać na szkoleniach a Wy przecież nie możecie do tego dopuścić. Macie misję do spełnienia więc wszyscy muszą wiedzieć co z niego za ziółko. Bo wy jesteście dobrzy i prawi i wy będziecie decydować kto jest tutaj sk...synem. O koledze Ciekawym to już wolę pomilczeć, Esco sory, ale po Tobie spodziewałem się większej klasy. Dlaczego nie widzisz, że ktoś stara się rozwinąć, czemu po prostu nie śledzisz tematu dłużej tylko od razu skaczesz do gardła. Nie rozumiem dlaczego komuś przeszkadza to, że na tym forum jak na razie nie ma dymów i dziwna sprawa- tym kimś jest właśnie moderator "konkurencji".


PS : Sorki SAMCZYK, Microbi I Wojtek za flejma w moim pierwszym na tym forum poście. Jeśli można potrzymajcie go tu 24 godz zanim pójdzie do kosza. Może ktoś z innego miejsca w sieci napije się zimnej wody i da sobie spokój z tą śmieszną międzyforową wojną.

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

niedziela 05 sie 2012, 07:19

Witam.

Panowie Esco i Ciekawy. Dziękujemy za informacje nt. użytkownika SAMCZYK. Jednakże proszę już więcej nie pisać OTów.
Temat tego wątku nie jest o poprzednich wcieleniach SAMCZYKa. Jak na razie SAMCZYK w żaden sposób nie złamał zasad jakie panują na tym forum. Jeżeli w/g Was zasady takie zostały jednak naruszone, proszę o takową informację na PW. W innym przypadku proszę zakończyć już wypisywanie swoich uwag nt. poprzednich wcieleń SAMCZYKa na Navi.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

niedziela 05 sie 2012, 13:37

Ciekawy, ja nie muszę nikogo bronić czy co tam uważasz, wiesz, jestem na etapie gdzie zebranie tych kilkunastu pipsów dziennie nie stwarza mi problemów. Od dawna. Co do Zicmara, to że mu nie wychodzi zarabianie, to tylko jego wina, a mianowicie jego pokręconej psychiki. Jego interpretacja średnich m o i m zdaniem ma sens, czy ktoś to wykorzysta czy nie, to już inna sprawa. Są rzeczy które u Zbyszka w jego zachowaniu mi się nie podobają, ale nie wrzucam całości do jednego worka. Co do Samczyka, czy faktycznie szkoli czy ma taki zamiar, niech sam się wypowie, każdy ma swój rozum, i jeśli decyduje się nawet na jakieś szkolenie w jego gestii jest decyzja.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Scalping Ichimoku oczami m1 i m5

niedziela 05 sie 2012, 13:40

Witam.
Microbi pisze:Co do Zicmara, to że mu nie wychodzi zarabianie, to tylko jego wina, a mianowicie jego pokręconej psychiki. Jego interpretacja średnich m o i m zdanie ma sens, czy ktoś to wykorzysta czy nie, to już inna sprawa. Są rzeczy które u Zbyszka w jego zachowaniu mi się nie podobają, ale nie wrzucam całości do jednego worka.
Mam takie samo zdanie w tej kwestii :mrgreen:

Pozdrawiam
Karol Marchewka

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości