Ciekawa lista żydowskich nazwisk wśród polityków polskich.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
biotiq
Stały Bywalec
Posty: 192
Rejestracja: czwartek 12 kwie 2012, 18:05
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-w

Ciekawa lista żydowskich nazwisk wśród polityków polskich.

niedziela 04 lis 2012, 18:27

Ostatnio jedna z bliskich mi osób podrzuciła mi ciekawą listę:
http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=t ... yka&id=716

Nie wiem na ile jest ona prawdziwa. Nie słyszałem również, by którykolwiek z polityków kwestionował zawarte tam informacje.


Peace ABO nie peace ;)

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Ciekawa lista żydowskich nazwisk wśród polityków polskic

niedziela 04 lis 2012, 19:58

Witam.

Ta lista krąży po sieci chyba od 15 lat.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
biotiq
Stały Bywalec
Posty: 192
Rejestracja: czwartek 12 kwie 2012, 18:05
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-w

Re: Ciekawa lista żydowskich nazwisk wśród polityków polskic

niedziela 04 lis 2012, 20:53

MaRCHeW pisze:Witam.

Ta lista krąży po sieci chyba od 15 lat.

Pozdrawiam
Karol Marchewka
Krąży -nie krąży, dopiero w tym tygodniu to widziałem pierwszy raz na oczy. Rozpowszechniając ją, mam nadzieję, będziemy mieli większe pole rażenia w polskich głowach ;)


Peace

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Ciekawa lista żydowskich nazwisk wśród polityków polskic

niedziela 04 lis 2012, 21:38

Tylko, że to jest bez sensu.

Po 1 wymyślane żydowskie pochodzenie na każdego.

Po 2 Żydzi stanowią całkiem niezły kawałek kultury polskiej i takie jednoznaczne stwierdzenia nie są zbyt dobre i polityczne.

Ja osobiście mam poglądy racjonalne i patriotyczne.

Czyli jestem za powstaniem, które może się udać. Przeciwko wymachiwaniu szabelką, ale za politycznym budowaniem koterii przeciw wrogom Państwa. Wreszcie za gloryfikowaniem tego co nam się udało i za wyciągnięciem wniosków z tego co się nie udało (Powstanie Warszawskie i inne powstania) tym czego nie wykorzystaliśmy bądź zrobiliśmy zupełnie niepotrzebnie (Odsiecz Wiedeńska) etc ;)

Mamy przedstawicieli tutaj okolic jednej z większych chwał naszego Narodu po okresie chwały jako Rzeczpospolita czyli Powstania Wielkopolskiego - udanego. Dlaczego? Dlaczego ono się udało a inne nie?
Dlaczego mówimy o innych powstaniach. Dlaczego nie piętnujemy Powstania bezsensownego Warszawskiego. Kiedy jedyne co powinniśmy zrobić to gloryfikować bohaterów tego powstania zwracająca uwagę na jego bezsens i skutki.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
biotiq
Stały Bywalec
Posty: 192
Rejestracja: czwartek 12 kwie 2012, 18:05
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-w

Re: Ciekawa lista żydowskich nazwisk wśród polityków polskic

niedziela 04 lis 2012, 23:26

Akhh pisze:Tylko, że to jest bez sensu.

Po 1 wymyślane żydowskie pochodzenie na każdego.

Po 2 Żydzi stanowią całkiem niezły kawałek kultury polskiej i takie jednoznaczne stwierdzenia nie są zbyt dobre i polityczne.

Ja osobiście mam poglądy racjonalne i patriotyczne.

Czyli jestem za powstaniem, które może się udać. Przeciwko wymachiwaniu szabelką, ale za politycznym budowaniem koterii przeciw wrogom Państwa. Wreszcie za gloryfikowaniem tego co nam się udało i za wyciągnięciem wniosków z tego co się nie udało (Powstanie Warszawskie i inne powstania) tym czego nie wykorzystaliśmy bądź zrobiliśmy zupełnie niepotrzebnie (Odsiecz Wiedeńska) etc ;)

Mamy przedstawicieli tutaj okolic jednej z większych chwał naszego Narodu po okresie chwały jako Rzeczpospolita czyli Powstania Wielkopolskiego - udanego. Dlaczego? Dlaczego ono się udało a inne nie?
Dlaczego mówimy o innych powstaniach. Dlaczego nie piętnujemy Powstania bezsensownego Warszawskiego. Kiedy jedyne co powinniśmy zrobić to gloryfikować bohaterów tego powstania zwracająca uwagę na jego bezsens i skutki.

Zgodzę się z Tobą w 50% :) Dlaczego? Dlatego, że na dzień dzisiejszy uważam, że pochodzenie ma znaczenie i może (ale nie musi) kształtować strukturę rodzin/ klanów/ ugrupowań etc.
Listę zapodałem, by osoby nie znające tematu zaznajomiły się, ale bez snucia teorii spiskowych, wywrotowych itd. Chodzi o racjonalne podejście do sprawy -o czujność. Każdy człowiek teoretycznie jest odrębną jednostką, jednak trzeba pamiętać, że otoczenie (czytaj: rodzina, znajomi, itp.) na większość ludzi wywiera wpływ.

Absolutnie nie chcę nikogo oczerniać, bo sam nie zbadałem tej listy. Wiem również, że moje myślenie różni się od myślenia części mojej rodziny i większości społeczeństwa, jednak zawsze warto wiedzieć, kto i skąd przybywa. Nie chodzi tutaj o myślenie typu:

Tata Zenka jest alkoholikiem, więc Zenek pewnie też.

-->Zenek może być bardziej podatny na takie sprawy, ale nie oznacza, że jest alkoholikiem. :)


P.s. Mam nadzieję, że wytłumaczyłem o co mi chodzi. Zresztą, by wyczerpać temat, to trzeba parę dobrych bronków przy tym walnąć, a i wtedy nie wiadomo, czy dnia i nocy by starczyło.




Peace

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Ciekawa lista żydowskich nazwisk wśród polityków polskic

niedziela 04 lis 2012, 23:52

biotiq pisze:Krąży -nie krąży, dopiero w tym tygodniu to widziałem pierwszy raz na oczy. Rozpowszechniając ją, mam nadzieję, będziemy mieli większe pole rażenia w polskich głowach ;)
Może taki link jak jesteś zainteresowany tematem http://marucha.wordpress.com/

Awatar użytkownika
biotiq
Stały Bywalec
Posty: 192
Rejestracja: czwartek 12 kwie 2012, 18:05
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-w

Re: Ciekawa lista żydowskich nazwisk wśród polityków polskic

poniedziałek 05 lis 2012, 10:52

wojtek_ea pisze:
biotiq pisze:Krąży -nie krąży, dopiero w tym tygodniu to widziałem pierwszy raz na oczy. Rozpowszechniając ją, mam nadzieję, będziemy mieli większe pole rażenia w polskich głowach ;)
Może taki link jak jesteś zainteresowany tematem http://marucha.wordpress.com/
Dzięki za podesłanie.


Peace

no avatar
cugan
Stały Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: sobota 04 sie 2012, 14:12

Re: Ciekawa lista żydowskich nazwisk wśród polityków polskic

poniedziałek 03 gru 2012, 20:49

Ba a to jest dopiero HIT

KATYŃ - no kto mordował Polaków ?
Ano zobaczmy

1) http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/zyd ... akow/61091
2) http://www.polskapartianarodowa.org/ind ... &Itemid=46
3) http://wirtualnapolonia.com/2012/06/23/ ... i-polakow/

a w telewizji pierdoły o POKŁOSIE - to było polskie POKŁOSIE

no avatar
cugan
Stały Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: sobota 04 sie 2012, 14:12

Re: Ciekawa lista żydowskich nazwisk wśród polityków polskic

piątek 07 gru 2012, 00:09

Dla tych co szukają prawdy polecam
http://www.cido.pl/

coś dla siebie znajdziecie

no avatar
zzz

Re: Ciekawa lista żydowskich nazwisk wśród polityków polskic

czwartek 13 gru 2012, 23:57

biotiq pisze:Ostatnio jedna z bliskich mi osób podrzuciła mi ciekawą listę:
http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=t ... yka&id=716

Nie wiem na ile jest ona prawdziwa. Nie słyszałem również, by którykolwiek z polityków kwestionował zawarte tam informacje.


Peace ABO nie peace ;)
Nie wiem czy to jest naprawdę..
Jeżeli to jest prawda...?,to ta moja pisanina i paplanina od paru lat jest bez sensu...,ponieważ co byśmy nie wybrali ....,to okaże się w przyszłości...,że i tak wybraliśmy ... Starszego Brata w Wierze pod zmienionym nazwiskiem....
To jest smutne...
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Ciekawa lista żydowskich nazwisk wśród polityków polskic

piątek 14 gru 2012, 13:16

zzz pisze: Nie wiem czy to jest naprawdę..
Jeżeli to jest prawda...?,to ta moja pisanina i paplanina od paru lat jest bez sensu...,ponieważ co byśmy nie wybrali ....,to okaże się w przyszłości...,że i tak wybraliśmy ... Starszego Brata w Wierze pod zmienionym nazwiskiem....
To jest smutne...
Pozdrawiam.
Wystartuj w wyborach, wygraj je i sprawdź czy lista się nie powiększy. Moja teściowa postanowiła zrobić drzewo genealogiczne swojej rodziny, bawi się tym już pięć lat a jest dopiero przy czwartym pokoleniu. I nie ma ch... żeby ruszyła dalej. Już nasi dziadowie mają nieźle namieszane w papierach bo data urodzin ( kobiety rodziły praktycznie tylko w domu ) była pi razy oko. Najczęściej jako datę urodzin podawano na zmianę z datą chrztu. Starsze pokolenia pojawiały się i znikały praktycznie w całej Polsce bez żadnych papierów. Wiem tylko tyle że moja żona to ukryta opcja niemiecka :mrgreen: . Każdy z nas może mieć żydowskie korzenie, ja miałem koleżkę co był ochrzczony, przystąpił do pierwszej komunii, bierzmowania, a tu nagle jego 1 dziewczyna stwierdza że ma bardzo dziwnego "strażaka" :mrgreen:. No i po śledztwie w rodzinie tatuś potwierdził (nazwisko polskie). No ale cóż, komuniści byli baardzo przebiegli i sami stworzyli "Solidarność", podstawili w jej szeregach swojaków jako przywódców, potem wsadzili ich do internatu bo przewidzieli upadek ZSRR i chcieli mieć boczną furtkę. I ci wszyscy internowani wcale się nie bali, że jak ZSRR jednak nie upadnie to pójdą pod ścianę żeby szwindel się nie wydał tylko odważnie wykonali swój obowiązek wobec partii. Nie bali się bo jednocześnie byli agentami CIA które również dawało na ich krecią robotę kasę. Czyli dostawali na pozorne obalanie komuny pieniądze od PZPR, i na prawdziwe obalenie od USA. No, tylko żydzi mogą być tacy zaje...iście sprytni. Niech ktoś kur...a w końcu o tym jakąś książkę napisze, ja już tego nie ogarniam.

no avatar
zzz

Re: Ciekawa lista żydowskich nazwisk wśród polityków polskic

wtorek 05 mar 2013, 19:25

Szokujące ustalenia genealoga! Kaczyński to krewny...
Opublikowano zaskakujące wyniki badań genealogicznych. Wynika z nich, że Jarosław Kaczyński jest krewnym swojego politycznego adwersarza!
http://politykier.pl/kat,1025795,wid,15 ... aid=5102d4

W sumie to uważam że nie ważne jakie kto ma pochodzenie,
dla mnie najważniejsza i fundamentalna sprawa aby anty debilizm... na majorsach był...

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości