Czym jeżdżą traderzy?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michosz
Pasjonat Forex
Posty: 582
Rejestracja: piątek 19 paź 2012, 18:10
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Czym jeżdżą traderzy?

poniedziałek 01 wrz 2014, 21:51

Nie. Wysoka wieś. Wzgórza Dylewskie :)

no avatar
marek12578
Gaduła
Posty: 285
Rejestracja: środa 21 mar 2012, 11:12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Czym jeżdżą traderzy?

poniedziałek 01 wrz 2014, 22:20

Nazare931
No nie mowiles ze w innym kraju zamierzasz tym jezdzic.

We Wroclawiu jest duzo ciekawych drogich samochodow i takie Z4 nie robi na mnie wrazenia. Podobnie jak Porsche - to taki lepszy VW na niektorych osiedlach :bigsmile: Tu glownie mam na mysli Cayenne kazdej generacji.

Awatar użytkownika
michosz
Pasjonat Forex
Posty: 582
Rejestracja: piątek 19 paź 2012, 18:10
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Czym jeżdżą traderzy?

poniedziałek 01 wrz 2014, 23:12

No ja również widziałem wiele fajnych samochodów. I fakt , że na początku wrażenie robią, ale jak się tego za dużo naogląda to człowiek się przyzwyczaja. Z4 na żywo widziałem pierwszy raz i pewnie dlatego tak na mnie podziałało. Fajne , małe cabrio (wiatr we włosach można poczuć:) ) Porsche to ja mam już dość szczerze powiem :/

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Czym jeżdżą traderzy?

wtorek 02 wrz 2014, 05:44

michosz pisze:Ostatnio miałem okazje pooglądać sobie BMW Z4 :)
Piękny jest. Zakochałem się w nim. Na lato myślę, że idealny. Niestety nie miałem okazji się przejechać, ale mam nadzieje, że już niedługo, bo można je sobie wypożyczyć :)
A i w rodzinie pojawiło się BMW serii 3 E90 :) Wczoraj jeździłem. Ładnie leci. Co prawda diesel 2.0 163km, no ale dla mnie zbiera się całkiem całkiem. Wgniata w fotel :) Zdjęcia nie mam.
A wstawiam fotkę jeszcze z wakacji z Z4.
Pozdrawiam serdecznie

Michosz gdyby nie napis na boku, mógłbyś gajer założyć i napisać, że to Twój i dorobiłęś się mega hiper systemem, którego będziesz szkolił za jedyne 10k ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
michosz
Pasjonat Forex
Posty: 582
Rejestracja: piątek 19 paź 2012, 18:10
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Czym jeżdżą traderzy?

wtorek 02 wrz 2014, 08:24

Akhh pisze:
michosz pisze:Ostatnio miałem okazje pooglądać sobie BMW Z4 :)
Piękny jest. Zakochałem się w nim. Na lato myślę, że idealny. Niestety nie miałem okazji się przejechać, ale mam nadzieje, że już niedługo, bo można je sobie wypożyczyć :)
A i w rodzinie pojawiło się BMW serii 3 E90 :) Wczoraj jeździłem. Ładnie leci. Co prawda diesel 2.0 163km, no ale dla mnie zbiera się całkiem całkiem. Wgniata w fotel :) Zdjęcia nie mam.
A wstawiam fotkę jeszcze z wakacji z Z4.
Pozdrawiam serdecznie

Michosz gdyby nie napis na boku, mógłbyś gajer założyć i napisać, że to Twój i dorobiłęś się mega hiper systemem, którego będziesz szkolił za jedyne 10k ;)

hahaahhahaha. :joy:
Tak na serio, gdybym się dorobił jakimś system nie szkoliłbym nikogo. A to z prostego powodu. Po co mam tracić czas na szkolenie innych ? Jeśli chodziłoby o pieniądze to nie ma to sensu. Bo przecież miałbym ich pod dostatkiem :) Jedynie mógłbym kogoś z rodziny, znajomych przeszkolić za free :)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Czym jeżdżą traderzy?

wtorek 02 wrz 2014, 08:28

Nie do końca możesz mieć rację. Później przychodzi czas na inne wyzwania, kontakt z ludźmi etc.

Miałbyś kasę i co? Jakbyś działał na rynkach dłuższy czas i pewnie kochał to robić, to zwykle jest tak, że chce się tym dzielić z ludźmi którzy Cię rozumieją. Między znajomymi i rodziną trudno to zrozumienie znaleźć. Dlatego też wielu traderów, nawet zarządzających funduszami, którzy mają dużo kasy, szkoli, udziela się na konferencjach etc.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
michosz
Pasjonat Forex
Posty: 582
Rejestracja: piątek 19 paź 2012, 18:10
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Czym jeżdżą traderzy?

wtorek 02 wrz 2014, 08:45

W sumie możesz mieć rację, że taka potrzeba szkolenia innych , pokazania się przychodzi z czasem. Jednak na ten moment to ja mam potrzebę dorobienia się samemu :)) Co będzie potem to czas pokaże.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Czym jeżdżą traderzy?

wtorek 02 wrz 2014, 09:05

Ostatnio miałem okazję pojeździć sobie niemalże salonowym Audi S8. Silnik V8, 520 KM. Koszt nowego w tej opcji 920 000 PLN. Była wcześniej dyskusja o Audi. A to że nudne, że konserwatywne, że nie kręci kogoś. Cóż, marka faktycznie z pozoru nudna ale jeśli ktoś zamiast modelu "A" spróbuje "S" to myślę, że może zmienić zdanie ;). Auto, które waży dwie tony, a do setki rozpędza się w 4 sekundy i do 200 km/h szybciej niż 90% aut na świecie do 100, robi niesamowite wrażenie i ciężko uwierzyć, że to dzieje się naprawdę.

Abstrahując już od całego tego bajeranckiego wyposażenia, sam silnik V8 to po prostu miazga ;). I tak porównując do wspomnianego przed chwilą nowego Z4, którym też miałem okazję się przejechać... Bulwarówka, po prostu. Ładny - ale przecież my siedzimy w środku ;). Chyba, że dorzucimy tam literkę M...
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
lucek
Stały Bywalec
Posty: 189
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 05:54

Re: Czym jeżdżą traderzy?

wtorek 02 wrz 2014, 09:17

raposo pisze:Ostatnio miałem okazję pojeździć sobie niemalże salonowym Audi S8. Silnik V8, 520 KM. Koszt nowego w tej opcji 920 000 PLN. Była wcześniej dyskusja o Audi. A to że nudne, że konserwatywne, że nie kręci kogoś. Cóż, marka faktycznie z pozoru nudna ale jeśli ktoś zamiast modelu "A" spróbuje "S" to myślę, że może zmienić zdanie ;). Auto, które waży dwie tony, a do setki rozpędza się w 4 sekundy i do 200 km/h szybciej niż 90% aut na świecie do 100, robi niesamowite wrażenie i ciężko uwierzyć, że to dzieje się naprawdę.

Abstrahując już od całego tego bajeranckiego wyposażenia, sam silnik V8 to po prostu miazga ;). I tak porównując do wspomnianego przed chwilą nowego Z4, którym też miałem okazję się przejechać... Bulwarówka, po prostu. Ładny - ale przecież my siedzimy w środku ;). Chyba, że dorzucimy tam literkę M...
Też chciałbym się przejechać taką bryką ;)

Awatar użytkownika
Damian_C
Pasjonat Forex
Posty: 782
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 16:10
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Czym jeżdżą traderzy?

wtorek 02 wrz 2014, 11:46

lucek pisze:
raposo pisze:Ostatnio miałem okazję pojeździć sobie niemalże salonowym Audi S8. Silnik V8, 520 KM. Koszt nowego w tej opcji 920 000 PLN. Była wcześniej dyskusja o Audi. A to że nudne, że konserwatywne, że nie kręci kogoś. Cóż, marka faktycznie z pozoru nudna ale jeśli ktoś zamiast modelu "A" spróbuje "S" to myślę, że może zmienić zdanie ;). Auto, które waży dwie tony, a do setki rozpędza się w 4 sekundy i do 200 km/h szybciej niż 90% aut na świecie do 100, robi niesamowite wrażenie i ciężko uwierzyć, że to dzieje się naprawdę.

Abstrahując już od całego tego bajeranckiego wyposażenia, sam silnik V8 to po prostu miazga ;). I tak porównując do wspomnianego przed chwilą nowego Z4, którym też miałem okazję się przejechać... Bulwarówka, po prostu. Ładny - ale przecież my siedzimy w środku ;). Chyba, że dorzucimy tam literkę M...
Też chciałbym się przejechać taką bryką ;)
To nic tylko grać, zarabiać i kupować :D

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: Czym jeżdżą traderzy?

wtorek 02 wrz 2014, 11:58

i ciut zwiekszyc pozycje zeby na paliwo bylo :D
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Czym jeżdżą traderzy?

wtorek 02 wrz 2014, 14:27

Paliwo to tam nic ale komplet ceramicznych hamulców na przód to ponad 40 000 PLN :).
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
lucek
Stały Bywalec
Posty: 189
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 05:54

Re: Czym jeżdżą traderzy?

wtorek 02 wrz 2014, 14:42

Takie samochodu nie kupuje kowalski który przynosi co miesiąc 2 000 zł :)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Czym jeżdżą traderzy?

wtorek 02 wrz 2014, 14:53

raposo pisze:Paliwo to tam nic ale komplet ceramicznych hamulców na przód to ponad 40 000 PLN :).

To nieźle musiałoby mnie poj. żeby coś takiego kupić, albo musiałbym mieć jakieś 100mln ;)

Chociaż cholera wie, wolałbym biednym dzieciom rozdać .
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat Forex
Posty: 814
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 15:13
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czym jeżdżą traderzy?

wtorek 02 wrz 2014, 15:18

michosz pisze:Nie. Wysoka wieś. Wzgórza Dylewskie :)
O widzę że kolega bywa w moich okolicach !smail!

Hotel piękny, ale ceny kosmiczne
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."Jean Cocteau

no avatar
Nazare931
Stały Bywalec
Posty: 206
Rejestracja: środa 23 kwie 2014, 19:48

Re: Czym jeżdżą traderzy?

środa 03 wrz 2014, 21:19

A na starość można sobie zafundować coś spokojniejszego http://www.topgear.com.pl/brabus-busine ... jecia,4576 :D

no avatar
Nazare931
Stały Bywalec
Posty: 206
Rejestracja: środa 23 kwie 2014, 19:48

Re: Czym jeżdżą traderzy?

poniedziałek 08 wrz 2014, 11:01


Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: Czym jeżdżą traderzy?

poniedziałek 08 wrz 2014, 11:11

Nazare931 pisze:http://www.topgear.com.pl/sites/www.top ... nda-01.jpg jak wam sie podoba ten aston?! :D

brzyyydallllll :DDDD ale dla dobra sprawy juz bym sie posiwecil i pokazal tym czyms na miescie

apropos - znajomy znajomego ma komis samochodowy. Od jakiegos czasu rozszerzyl oferte o auta z najwyzszej polki. Z racji tego, ze moze uzywac tych aut dla wlasnego uzytku poki ich nie sprzeda czesto porusza sie nimi po miescie. Lans jest dobry - nigdy nie widzialem go w czyms tak powszechnym jak porsche. Szczegolnie zapamietalem dwa - ferrari (nie pamietam modelu) i astona wlasnie (taki niski chyba ten z bonda) - oba zaskoczyly mnie poziomem wykonania wnetrza. Czegos takiego naprawde nie widzialem w zyciu. Skora do obic jak z... no wlasnie nawet nie wiem do czego porownac - moze do astona? :D
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

no avatar
marek12578
Gaduła
Posty: 285
Rejestracja: środa 21 mar 2012, 11:12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Czym jeżdżą traderzy?

niedziela 14 wrz 2014, 13:35

Auto ktore zrobilo na mnie wrazenie to wczoraj kolo polnocy pod Sofitelem (Wroclaw, ul. Św. Mikołaja).
Przejezdzal http://forum.exoticcars.pl/viewtopic.ph ... 25a7e6c105 na 99% to ten sam samochod, bo zapamietalem ze mial niemieckie tablice rejestr i ze to byl czarny w wersji Spyder.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Czym jeżdżą traderzy?

poniedziałek 15 wrz 2014, 09:23

Coraz więcej egzotycznych aut w Polsce... Szkoda tylko, że większość na niemieckich blachach :D. Parę dni temu w Gdańsku widziałem też McLarena, też DE, tyle, że takiego o ;)
http://www.millermotorcars.com/galleria ... main_f.jpg
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości