Dobra drukarnia

ODPOWIEDZ
no avatar
Gortat
Stały Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: środa 27 mar 2019, 08:43

Dobra drukarnia

niedziela 04 sie 2019, 09:30

Szukam obecnie namiarow na solidna drukarnie do wydrukowania materiałów promocyjnych w firmie.

Jakieś sugestie?

Awatar użytkownika
trybs
Gaduła
Posty: 281
Rejestracja: piątek 17 lis 2017, 09:52

Re: Dobra drukarnia

środa 07 sie 2019, 11:43

Trochę tych drukarni do tej pory przetestowaliśmy bo drukowaliśmy wiele materiałów reklamowych do firmy i jak do tej pory najbardziej byliśmy zadowoleni z uslug drukarni Fingerprint.


Bardzo dobra jakość wydruku i wykorzystanego papieru. Zamawialiśmy wizytówki z tej drukarni i byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Szybka realizacja. Bardzo szeroki wybór produktów i materiałów. Poza tym świetny kontakt z obsługą w firmie. Mają własne studio graficzne tak wieć jeśli nie macie projektu, to korzystajcie z ich usług swobodnie.

no avatar
alex111
Pasjonat Forex
Posty: 614
Rejestracja: czwartek 07 mar 2019, 18:03

Re: Dobra drukarnia

piątek 09 lip 2021, 16:43

Korzystacie z drukarni internetowych czy raczej tradycyjnie idziecie do punktów gdzie drukujecie potrzebne elementy? Ja zamawiałam plakaty wielkoformatowe oraz ulotki i wizytówki dla swojej firmy w internetowej drukarni i powiem wam jestem bardzo z tego zadowolona Polecam wybierać taką formę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości