pomysły na biznes, które chodziły Wam po głowie

ODPOWIEDZ
no avatar
brotek
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 17 gru 2019, 10:18

pomysły na biznes, które chodziły Wam po głowie

środa 12 lut 2020, 10:30

A niekoniecznie mieliście okazję, środki albo odwagę, żeby wcielić je w życie :)
Ja swego czasu poważnie myślałam o jakiejś szkółce pole dance - to bardzo kompleksowe ćwiczenia, modelują całą sylwetkę, a poza tym poważnie mówi się o niej jako o dyscyplinie sportu z olimpijskimi aspiracjami - ot, odmiana gimnastyki artystycznej. Już nawet powoli planowałam działania promocyjne, ale jak właściciel lokalu, który chciałam wynająć dowiedział się, co się będzie działo, to wycofał się ze wspólnego interesu :facep: Cóż, niektórzy dalej żyją w ciemnogrodzie i religijnych zabobonach !problem!

no avatar
brotek
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 17 gru 2019, 10:18

Re: pomysły na biznes, które chodziły Wam po głowie

poniedziałek 17 lut 2020, 09:14

brotek pisze:
środa 12 lut 2020, 10:30
A niekoniecznie mieliście okazję, środki albo odwagę, żeby wcielić je w życie :)
Ja swego czasu poważnie myślałam o jakiejś szkółce pole dance - to bardzo kompleksowe ćwiczenia, modelują całą sylwetkę, a poza tym poważnie mówi się o niej jako o dyscyplinie sportu z olimpijskimi aspiracjami - ot, odmiana gimnastyki artystycznej. Już nawet powoli planowałam działania promocyjne w stylu https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/poznan/, ale jak właściciel lokalu, który chciałam wynająć dowiedział się, co się będzie działo, to wycofał się ze wspólnego interesu :facep: Cóż, niektórzy dalej żyją w ciemnogrodzie i religijnych zabobonach !problem!
A na zakończenie dodam jeszcze, że może jednak mi się uda z tą szkółką - wprawdzie w mniej reprezentacyjnej i uczęszczanej lokalizacji, ale zawsze! !Dobrze!

no avatar
alex111
Pasjonat Forex
Posty: 614
Rejestracja: czwartek 07 mar 2019, 18:03

Re: pomysły na biznes, które chodziły Wam po głowie

piątek 13 maja 2022, 19:35

Według mnie niezależnie od pomysłu każdy powinien korzystać z najnowocześniejszego sprzętu który pozwoli mu na szybki rozwój firmy. Polecam Wam maszyny do haftu , jest to storna na której znajdziecie atrakcyjną ofertę związaną z maszynami do haftu.

no avatar
abby
Stały Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: środa 04 lis 2020, 11:52

Re: pomysły na biznes, które chodziły Wam po głowie

niedziela 31 lip 2022, 06:31

Nie mogę sobie poradzić z odpowiednim wyposażeniem własnej firmy. Ja to po prostu sprawdzam różne części, ale do maszyn to Protego https://aft.pl/producent/protego/ ma najlepsze możliwości, dlatego jeśli już, to warto z nimi właśnie szukać. Maszyny nie mogą stać, co jest wiadome.

no avatar
Kate
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 26 lis 2019, 22:26

Re: pomysły na biznes, które chodziły Wam po głowie

piątek 02 wrz 2022, 11:37

Pomysłow na biznes może być wiele. Natomiast trzeba dobrze się zastanowić nad tym co wybierzemy by zminimalizować do minimum ryzyko. W dzisiejszych czasach bardzo popularne są sklepy internetowe w jakich możemy sprzedawać produkty skierowane dla różnych grup klientów. Podstawą jest wybranie odpowiedniego asortymentu jaki ma potencjał sprzedażowy. Nie zaszkodzi też zainwestować w marketing internetowy, o czym poczytam szerzej w artykułach zamieszczonych tutaj - https://internetuniwersytet.pl/ Ważne też są optymalizacje naszej strony pod kątem wyszukiwarek internetowych. Jak pokazują badania to duży procent potencjalnych klientów, właśnie przez internet ma szansę trafić na naszą ofertę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 22 gości