pojęcie elegancji

ODPOWIEDZ
no avatar
perjury
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 23 mar 2020, 14:47

pojęcie elegancji

wtorek 07 kwie 2020, 07:44

Kto decyduje o tym, co jest eleganckie, a co niekoniecznie? Chodzi mi przede wszystkim o strój.
Faceci nie mają wielkiego wyboru: ciemne garnitury, krawaty, koszule, lakierki... kombinacji nie ma zbyt wiele. A jak ktoś wyjdzie z czymś nietypowym, np. drewnianą muchą to zaraz wszyscy uważają go za jakiegoś odmieńca... dlaczego tak się dzieje, kto kształtuje poczucie smaku w ludziach???

no avatar
perjury
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 23 mar 2020, 14:47

Re: pojęcie elegancji

wtorek 14 kwie 2020, 07:40

perjury pisze:
wtorek 07 kwie 2020, 07:44
Kto decyduje o tym, co jest eleganckie, a co niekoniecznie? Chodzi mi przede wszystkim o strój.
Faceci nie mają wielkiego wyboru: ciemne garnitury, krawaty, koszule, lakierki... kombinacji nie ma zbyt wiele. A jak ktoś wyjdzie z czymś nietypowym, np. drewnianą muchą to zaraz wszyscy uważają go za jakiegoś odmieńca... dlaczego tak się dzieje, kto kształtuje poczucie smaku w ludziach???
Ja na przykład mam taką muszkę z https://www.woodwear.pl/kategoria/drewniane-muchy i babcia stwierdziła, że to nieeleganckie i dziewczynie w moim wieku nie wypada takich rzeczy nosić... Ale w tej akurat kwestii nie zamierzam się jej słuchać.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości