Biznes

ODPOWIEDZ
no avatar
stefan332676776
Pasjonat Forex
Posty: 583
Rejestracja: poniedziałek 10 sie 2020, 12:08

Biznes

środa 21 kwie 2021, 05:58

Ja mogę się pochwalić ,że ostatnio skorzystałem z rewelacyjnej oferty maszyny z chin .Z tej oferty skorzystało już bardzo dużo osób.

no avatar
alex111
Pasjonat Forex
Posty: 614
Rejestracja: czwartek 07 mar 2019, 18:03

Re: Biznes

wtorek 15 cze 2021, 09:54

Jak efektywnie prowadzić kampanię reklamową? O czym należy pamiętać wybierając odpowiednią strategię marketingową? Zobacz na ofertę seo linki – zobacz co ma wpływ na wyższą pozycję w Google.

no avatar
alex111
Pasjonat Forex
Posty: 614
Rejestracja: czwartek 07 mar 2019, 18:03

Re: Biznes

poniedziałek 28 cze 2021, 09:12

Prowadząc praktycznie każdy biznes potrzebujemy sprzętu elektronicznego. Polecam Wam obsługa it firm warszawa , dobierają odpowiednie urządzenie pod wymagania klienta, instalują odpowiednie oprogramowanie i wszelkie aktualizacje.

no avatar
abby
Stały Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: środa 04 lis 2020, 11:52

Re: Biznes

sobota 30 kwie 2022, 14:29

A czy ktoś z was kojarzy może firmę https://ejko.com.pl ? Pytam, ponieważ chciałabym nawiązać współpracę z kimś, kto obsługuje magazyny. Ja nie mam teraz czasu, aby wszystkim się zajmować, także potrzebuje wsparcia. A z tego co doczytałam oni oferują przepakowanie, etykietowanie towaru - nawet takie usługi.

no avatar
gacynia
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 05 lis 2018, 13:11

Re: Biznes

sobota 26 lis 2022, 18:16

Niedawno rozmawiałam z szefem na temat potrzeby przeprowadzania w firmie inwentaryzacji bo trafiłam na bardzo ciekawą ofertę firmy RGIS.pl, która jest w tej branży liderem na rynku światowym. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że częste przeprowadzanie inwentaryzacji ma same plusy pod warunkiem, że nie uczestniczą w niej pracownicy firmy, którzy wykonują swoje codzienne zadania i się od nich nie odrywają. Planujemy z firmą RGIS.pl stałą współpracę co z pewnością przyniesie firmie same korzyści.

no avatar
Aleksandra1501
Stały Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: niedziela 02 gru 2018, 14:11

Re: Biznes

sobota 28 sty 2023, 10:46

W biznesie ceny stosowane w transakcjach pomiędzy podmiotami powiązanymi nazywa się cenami transferowymi. Wiecie coś na ten temat? Jeśli nie to zachęcam do sprawdzenia na stronę dokumentacja cen transferowych to tam macie wszystkie potrzebne i pomocne informacje. Poczytajcie

no avatar
kamilpolak
Posty: 23
Rejestracja: środa 10 kwie 2019, 15:37

Re: Biznes

wtorek 02 maja 2023, 20:00

Biznes to zawsze temat jaki budzi duże zainteresowanie. Każdy z nas chce być w końcu niezależny finansowo. W dzisiejszych czasach zdobywanie wiedzy na temat tego jak założyć firmę jest proste. Natomiast wybranie samej branży w jakiej będziemy działać nie do końca. Możliwości jest mnóstwo tylko trzeba brać pod uwagę, że tylko wyspecjalizowane firmy zdobywają najlepsze przetargi. Ciekawym pomysłem jest oferowanie usług projektowania i instalacji sieci światłowodowych. Zapotrzebowanie jest na to bardzo duże bo kraj przechodzi modernizację na dużej skali. Oczywiście musimy zaoferować wysoką jakość, wybierając sprawdzone materiały takie jak mikrorury - https://e-media.com.pl/Mikrorury-c841 W ten sposób bardzo szybko zyskamy renomę, a to tylko krok od rozszerzenia swojej działalności na większą skalę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości