Hobby inne niż wszystkie

ODPOWIEDZ
no avatar
Bezradny
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 06 maja 2021, 18:41

Hobby inne niż wszystkie

czwartek 13 maja 2021, 19:00

Cześć!

Skoro na każdy temat to na każdy temat. Macie jakieś niecodzienne hobby? Ja od prawie dwóch lat (tak plus/minus) interesuję się pogodą. Analizuję różne dane meteorologiczne przy pomocy takich urządzeń jak radaryonline. A skąd takie hobby? Zaczęło się od mojego wypadu na Morskie Oko. Od rano słonko, idealna temperatura. Sprawdziłem wszystkie pogody w TV, w internecie i miało być pięknie przez 3 kolejne jeszcze dni. Wziąłem dziewczynę, urlop i wio. Jak już wracaliśmy to padał deszcz tak mocno, że chyba nigdy takiego oberwania chmury nie widziałem. A Wy macie takie nietypowe zajęcia/hobby?

Pozdrawiam!

no avatar
czerwiecmarek
Posty: 15
Rejestracja: środa 10 kwie 2019, 15:45

Re: Hobby inne niż wszystkie

piątek 06 paź 2023, 18:47

Posiadanie jakiegoś hobby jest bardzo ważne dla naszego zdrowia psychicznego. Dlatego musimy się dobrze zastanowić nad tym co będzie właściwym wyborem. Przeglądając internet to widać jak wiele osób stawia na naukę gotowania. To bardzo cenna umiejętność jaką możemy posiadać w życiu. Pozwala na przejęcie kontroli nad tym co jemy na co dzień. Jeżeli chodzi o sprawdzone przepisy to warto próbować smaków z innych kuchni świata. Najlepszym tego przykładem jest - https://uwielbiam.pl/przepis/kalafior-p ... iemniakami jako bardzo ciekawy pomysł na to by zaskoczyć swoich bliskich. Wykorzystanie sezonowych warzyw dostarczy nam dodatkowo potrzebnych witamin.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości