Formy zabezpieczenia smartwatcha

ODPOWIEDZ
no avatar
elenamat
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 03 gru 2019, 13:31

Formy zabezpieczenia smartwatcha

wtorek 22 cze 2021, 14:27

Jestem świeżo po zakupie Apple Watch 42 mm i zastanawia mnie to, czy znacie jakiś dobry sklep internetowy oferujący zabezpieczenia zegarka. Głównie zależy mi na ekranie, ponieważ wydaje mi się, że przy regularnym użytkowaniu jest on mocno narażony na uszkodzenia mechaniczne. Nie wiem jak to wygląda: folia czy szkło? Możecie coś polecić?

no avatar
elenamat
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 03 gru 2019, 13:31

Re: Formy zabezpieczenia smartwatcha

poniedziałek 02 sie 2021, 13:48

elenamat pisze:
wtorek 22 cze 2021, 14:27
Jestem świeżo po zakupie Apple Watch 42 mm i zastanawia mnie to, czy znacie jakiś dobry sklep internetowy oferujący zabezpieczenia zegarka. Głównie zależy mi na ekranie, ponieważ wydaje mi się, że przy regularnym użytkowaniu jest on mocno narażony na uszkodzenia mechaniczne. Nie wiem jak to wygląda: folia czy szkło? Możecie coś polecić?
Zainteresowałam mnie szybka od https://pancernik.eu/apple-watch-42mm/szybka Co myślicie o takim wyborze? Czy w razie uderzenia na 100% nic sie nie stanie?

no avatar
alex111
Pasjonat Forex
Posty: 614
Rejestracja: czwartek 07 mar 2019, 18:03

Re: Formy zabezpieczenia smartwatcha

poniedziałek 04 lip 2022, 09:15

Jeżeli chodzi o mnie, to posiadam wiele produktów od firmy Apple, a jeżeli chodzi o akcesoria, to korzystam tylko i wyłącznie z oferty sklepu internetowego, w którym znajdziecie najróżniejsze akcesoria oraz dodatki, w tym np. hub do macbook m1 . Czy ktoś z Was równiez korzystał z ich oferty?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości